Про нас

Компанія Papero – це надійний постачальник якісних канцелярських товарів від відомих виробників України та інших країн. Ми орієнтовані на своїх покупців, тому будуємо доступну цінову політику, пропонуємо великий асортимент найрізноманітнішої продукції.

Запропоновані нами вироби та засоби мають мінімальну вартість, що дозволяє купувати будь-який потрібний товар. Кожен з них має найвищу якість, а все тому, що ми ведемо контроль за тим, які вироби та приладдя, господарські товари потрапляють до нашого каталогу. Саме тому в ньому ви знайдете лише ту продукцію, яка задовольнить за всіма параметрами.

Головні принципи діяльності

Ми постійно розвиваємося, тому налагоджуємо співпрацю з виробниками, які засвідчили свій високий авторитет. 

Зокрема цього, ми систематично доповнюємо асортимент, у нас ви можете придбати в Києві будь-які канцелярські приладдя.

Головні аспекти нашої діяльності засновані на тому, щоб надати можливість покупцям швидко та недорого купувати найпотрібніші речі. Якщо ви бажаєте купити одну упаковку паперу або зробити великі закупівля миючих засобів, – ми будемо раді вам допомогти!

Переваги співпраці 

Співпрацюючи з нами, ви отримаєте гарантію того, що придбання не змусять вас довго чекати на себе. Ми регулюємо продажі таким чином, щоб кожен міг купити канцелярські вироби швидко та недорого. Саме це є запорукою того, що процес будь-якої праці не буде затримано через нестачу паперу або відсутності потрібних канцелярських виробів.

У нас ви можете придбати:

  • усі типи офісного паперу різних форматів;

  • канцелярські приладдя для офісу;

  • найрізноманітніші товари для шкіл та різних навчальних закладів;

  • необмежену кількість корисної для домашніх потреб продукції;

  • господарські товари;

  • продукти харчування.

Працівники нашої організації допоможуть обрати товар, визначитися з його кількістю та іншими питаннями стосовно закупівлі різної продукції з каталогу.