Другие акции
Які бувають види папок?
Які приналежності потрібні для організації домашнього офісу
Папки реєстратори - як вибрати ідеальні?
Папки паперові
Стильні та зручні папки на гумках
Папки - конверти пластикові
Аксесуари для офісу
Як вибрати грифель для механічного олівця?
Ручки, олівці та інші письмове приладдя
Систематизуйте і зберігайте всі важливі документи використовуючи папки швидкозшивачі
Штемпельна продукція для офісу
Бюджетні папки портфелі
Клейкі закладки
Карантин: повне керівництво по перезапуску вашого бізнесу і забезпечення загальної безпеки
Як за допомогою папок-реєстраторів і офісного приладдя організувати роботу з бізнес-документами?
Як за допомогою файлів і папок найбільш ефективно організувати офіс?
Маркери від інтернет-магазину Papero
Особенности и различия карандашей для офиса
Як правильно вибрати маркер
10 маловідомих фактів про кулькову ручку
Лотки канцелярські для офісу
Детальніше про гелеві ручки
Як правильно вибрати калькулятор?
Папір для нотаток
Папки з застібкою-блискавкою

8 типів канцелярських товарів, необхідних в кожному офісі

Більшість офісних працівників розглядають канцелярські товари як найважливішу складову, яка їм необхідна для ефективної, дієвої та комфортної роботи. Ось чому ми регулярно поповнюємо наш асортимент. Це та канцелярія для офісу, яку наші клієнти постійно шукають на papero.com.ua і замовляють онлайн.

 

Від паперу для копіювання та письмового приладдя до організаційних інструментів і багато чого іншого - у нас є саме те, що потрібно вашому бізнесу для безперебійної роботи.

 

Необхідний інструмент і товари для офісу


З нашим широким вибором офісного приладдя стає ясно, що співробітники сучасного високотехнологічного офісу як і раніше не можуть жити без:

ручок і олівців;

паперу та паперової продукції;

папок і кейсів;

електроніки та аксесуарів;

витратних матеріалів;

побутової хімії і госптоварів для прибирання.

 

Ми робимо всі необхідні заходи для того, щоб наша якісна продукція залишалася конкурентоспроможною та доступною за вартістю. В каталозі Київського інтернет-магазину Papero ви знайдете опис наших експертів для кожного окремого продукту зі специфікацією, відгуками клієнтів, а також фото для вашої зручності та кращого розуміння вибору з широкого асортименту товарів.

 

Основні канцтовари для офісу


Папір.

Наявність пачок офісного паперу для роздруківки документів є необхідністю при вирішенні ваших щоденних завдань. Ви можете записати свої бізнес-ідеї та надрукувати діаграми або графіки на ній.

 

Папки та прозорі файли.

Ці аксесуари обов'язкові для будь-якого офісу. Вони потрібні для організації, зберігання і захисту всієї документації. А коли папери лежать у файлі, ви можете бачити їх зовні.

 

Маркери.

Вони потрапляють у верхню частину списку, і немає ніяких сумнівів в тому, чому це так. Уявіть, що ви читаєте текст, і слово кидається в очі, це також може бути цитата або рядок або просто важлива думка. Маркери - це ідеальний інструмент, щоб підкреслити і виділити потрібне місце. Але не потрібно зловживати їх квітами, так як це просто зробить роботу безглуздою.

 

Ручки.

Вони мають постійну прописку в офісі. Якщо ви професіонал в області бізнесу, ви завжди будете носити з собою ручку, нехай це буде конференція, збори або навіть ознайомлення з рекламними матеріалами, так як, коли дізнаєтеся або знайдете щось важливе, вам захочеться просто написати це на папері.

 

Степлери.

Не дивно, що вони потрапили в цей список. Вони використовуються для того, щоб скріпити купу паперів разом. Великі степлери також застосовуються для розміщення інформації на дошці оголошень. А Антистеплер діють як знімач дужок.

 

Конверти.

Цей вид паперової продукції не просто використовується для розсилки листів. Вони також корисні для багатьох інших цілей, таких як відправка офіційних запрошень, візиток і навіть рекламних матеріалів. Конверти ще можуть бути застосовані для доставки дрібних речей, які в іншому випадку зажадали б багато зусиль для передачі.

 

Олівці.

Вони надзвичайно корисні в офісах, а також не вимагають чорнила і ніколи не закінчуються. Олівець просто потребує в точила і служить набагато довше, ніж ручки.

 

Блокноти і щоденники.

Зберігання блокнота й олівця поруч з кожним телефоном у вашому офісі може бути дуже важливою річчю, оскільки це допоможе вам записати номери і імена, які ви в іншому випадку забули б. Щоденники ж потрібні для планування і записів про важливі події.

 

Наші ціни на канцтовари


Всю продукцію ми реалізуємо оптом і в роздріб, при цьому вартість товарів у нас нижче, ніж в інших торгових точках. Адже ми працюємо безпосередньо з виробниками, такими як:

Bella;

Buromax;

Cool For School;

Deli;

Economix;

Fairy;

IQ;

Mondi;

Optima;

PRO-Service;

Vialli;

Zebra;

Мрії збуваються.

 

Papero є одним з найбільших постачальників офісних продуктів в Україні. Ми можемо управляти всім процесом закупівель для вас. Зателефонуйте нам за телефоном (044) 390 32 76 або (093) 170 17 90, щоб дізнатися, як ми можемо допомогти вашому бізнесу. Замовити канцелярію, господарські товари та миючі засоби з доставкою по всій країні можна тут.

Вернуться на главную страницу

Скидки недели