Другие акции
Які бувають види папок?
8 типів канцелярських товарів, необхідних в кожному офісі
Які приналежності потрібні для організації домашнього офісу
Папки реєстратори - як вибрати ідеальні?
Папки паперові
Стильні та зручні папки на гумках
Папки - конверти пластикові
Аксесуари для офісу
Як вибрати грифель для механічного олівця?
Ручки, олівці та інші письмове приладдя
Систематизуйте і зберігайте всі важливі документи використовуючи папки швидкозшивачі
Штемпельна продукція для офісу
Бюджетні папки портфелі
Клейкі закладки
Карантин: повне керівництво по перезапуску вашого бізнесу і забезпечення загальної безпеки
Як за допомогою папок-реєстраторів і офісного приладдя організувати роботу з бізнес-документами?
Як за допомогою файлів і папок найбільш ефективно організувати офіс?
Маркери від інтернет-магазину Papero
Особенности и различия карандашей для офиса
Як правильно вибрати маркер
10 маловідомих фактів про кулькову ручку
Лотки канцелярські для офісу
Детальніше про гелеві ручки
Як правильно вибрати калькулятор?
Папки з застібкою-блискавкою

Папір для нотаток

Папір для нотаток в блоках - найкрасивіше і ефективне з усіх винаходів паперової продукції для створення записів. Паперові блоки бувають самих різних форм, розмірів і кольорів. Вони ідеально підходять для рекламних акцій, конференцій, корпоративних заходів або просто для повсякденного використання вдома або в офісі.

Професіонали, домогосподарки і студенти скажуть, що вони використовували і будуть використовувати велику кількість паперу для заміток і стікерів в доступному для огляду майбутньому.
Вони нагадують нам, що робити!
Ми беремо папір для записів з липким шаром або без нього, щоб робити нагадування або передавати один одному повідомлення. Невеликі кольорові листочки паперу роблять спільну роботу простою і ефективною. Вони яскраві та запам'ятовуються, і хто не погодиться з їх здатністю прикрасити і спростити наші повсякденні процеси?

Ми пишемо на них списки покупок. Стікери застосовуються на уроках і лекціях, навіть на зборах і під час презентацій. Вони прилипають до наших дзеркалах і холодильників. А коли справа доходить до передачі повідомлення - це як ковток свіжого повітря!
Стікери винайшли помилково
У 1968 році американський хімік Спенсер Сільвер спробував розробити надміцний клей для 3M Laboratories. Однак створив слабоклейкая. Він не знав, що робити з цим продуктом, і залишив своє відкриття «на полиці».

Через п'ять років винахід клею залишається невикористаним, так було до тих пір, поки їм не зацікавився Артур Фрай з підрозділу 3M New Products. Він завдав клей на папір і роздав листи своїм найближчим колегам, щоб ті відчули їх на практиці. Написане від руки повідомлення, приклеєне до телефону, двері або документу, відразу помічається і читається. Фрай говорив: «Я подумав, що у нас тут не просто лист для нотаток. Це абсолютно новий спосіб спілкування! »

У 1977 році товар був запущений під назвою «Press 'n Peel». Спочатку він не користувався великим успіхом, але як тільки люди усвідомили, наскільки корисні стікери, продукт став схожий на вірус. Самоклеючі листівки зробили для себе рекламу: стікер викликав цікавість одержувача.
Переваги стікерів
Є три аспекти, які сприяли тому, що блок паперу для заміток став обов'язковим атрибутом будь-якого офісу по всьому світу.

  1. Універсальність продукту. Нотатки легкі, маленькі, компактні і недорогі.
  2. Простіше простого. Легкість, з якою їх можна використовувати, також є гідністю стікерів. Клей не вимагає змочування, як конверти, і не залишає слідів. Крім того, зберігає свою адгезионную здатність.
  3. Повторне використання. Якість клею було унікальним на ті часи: він добре тримається, але знімається. Завдяки цій комбінації стікери можна використовувати багаторазово без втрати їх липкості.

Наклейки для заміток популярні в усьому світі, і знаменитий клей також використовується з іншими продуктами, наприклад, закладками.
Цікаво, липкі замітки існує вже більше 40 років і не втратили своєї привабливості. Незважаючи на епоху цифрових технологій, як і раніше існує необхідність писати, відправляти і робити нотатки.

Кубики для заміток ідеально підходять для рекламних роздач, корпоративних заходів, реклами, конференцій, виставок або просто для використання в офісі.
Швидка доставка
Ми можемо відправити товар протягом двох робочих днів. Купуйте оптом, щоб заощадити. Неважливо, чи потрібні вам кубики стікерів або підставка для паперу для нотаток, ви можете розраховувати на одне і те ж високу якість продукту кожен раз, коли розміщуєте замовлення в Papero, незалежно від того, чи є ваше замовлення невеликим або великим.

Вернуться на главную страницу

Скидки недели