З історії носових хустинок

Часто саме прості речі роблять життя набагато простіше. Комфорт в поєднанні з відповідальним вибором можуть мати велике значення для якості нашого життя. Засоби гігієни від інтернет-магазину Papero призначені для всієї родини і для кожного будинку. Ми пропонуємо широкий асортимент туалетного паперу, паперових рушників, одноразових хустинок, серветок для обличчя і різних потреб. Вони призначені для використання скрізь, де чистота і комфорт є пріоритетом.

Носовички - вірна допомогу не тільки при застуді. Однак в першу чергу мова йде про одноразову паперової версії, яка вважається більш гігієнічною, ніж її тканинний попередник. Але давайте поговоримо про походження носових хусток і про те, що такого цікавого в їх минулому.
Знову Китай
Фарфор, шовк, порох, туалетний папір ... Китайці вміли це робити раніше всіх. Можливо, в світі немає більш інноваційної нації, яка могла б зробити так багато відкриттів. На думку деяких істориків, їм теж можна приписати носові хустки. На головах скульптур династії Чжоу (1122 р.до н.е.) можна побачити шматочок декоративного матеріалу. На думку фахівців, він повинен був захистити голову людини від палючого сонця.

У 105 році нашої ери виробництво паперу було вперше задокументовано в Китаї, але папір, ймовірно, існувала приблизно з 200 року до нашої ери, а паперові носові хустки були доступні в Китаї у 2 столітті нашої ери.
Європа
Ще одна збережена запис був зроблений римським поетом Катуллом в I столітті нашої ери. Він каже про виріб, яке називається Сударіум, що означає «потовая тканину», яка використовується для витирання обличчя. Ці римські носовички також застосовувалися під час гладіаторських ігор. Кидання їх на арену означало початок бою.

Потім носові хустки подорожували у часі, особливо в середині 13 століття. Французи придумали ще один спосіб їх використання - витирати сльози. Вони знайшли свій притулок, перш за все при королівському дворі. Король Генріх II навіть чистив ними зуби.

Хустки в основному були білими. Цей колір вважався гігієнічним. Більш того, пані, які їх носили, вважалися ніжними і м'якими, що, звичайно ж, уособлює цей колір. Кольорові хустки мали виключно декоративний характер.
Новий одноразовий продукт
Назвіть їх паперовими носовими хустками, серветками для носа, продукт був запатентований в імперському Берліні в 1894 році. Гаманець і хімік Густав Крумм запатентував свій винахід в області гігієни, частково для того, щоб допомогти при хворобах, що викликаються повітряними краплями, таких як туберкульоз.

Але його одноразові целюлозні листи, змочені гліцерином для додання їм еластичності, не змогли завоювати популярність.

Паперові носові хустки знайшли своє застосування під час Першої світової війни. Американська компанія розробила продукт під назвою целюлозний бавовна, здатний замінити натуральний, якого в той час було мало. В основному целюлозний бавовна служив солдатам як рушники для гігієни і обробки ран.

Згодом маркетологи почали просувати їх як засіб для зняття макіяжу, яким стали користуватися в основному в Голлівуді. Але вже самі споживачі стали вживати ці паперові серветки як практичне підмога при застуді. Таким чином почалася ера паперових хусток як продукту, призначеного в першу чергу для сморканія.

Гігієнічна папір зазвичай використовується для серветок для обличчя, носових хусток і рушників. Папір в тому вигляді, в якому ми її знаємо сьогодні, не проводилася в США до середини 1940-х років. У Західній Європі великомасштабне промислове виробництво почалося на початку 1960-х років.

На ринок вийшли кольорові і багатошарові хустки як в пластиковій упаковці, так і паперові хусточки в коробці, Сьогодні носові хустки, збагачені ніжними для шкіри бальзамами, такими як масло авокадо або ши, користуються великим попитом.
Універсальність і практичність
Відомо, що в даний час один європейський громадянин витрачає приблизно 200 паперових носових хусток в рік. Завжди маючи під рукою, їх можна використовувати в багатьох ситуаціях протягом дня не тільки для сморканія. Вони часто служать заміною серветці, рушнику, ганчірці або навіть туалетний папір. Крім того, тепер вони пропонуються в безлічі дизайнерських упаковок, що робить їх не тільки практичними, але і модними аксесуарами.

Гігієнічні носові хустки повинні бути присутніми в обов'язковому комплекті кожної сумки. Двошарові і тришарові носові хустки не подразнюють шкіру. Вони виготовлені з 100% целюлози і відповідають стандартам України і Євросоюзу.

Безпечні, м'які одноразові носовички паперові дбайливо потішать вашу шкіру. Вони приносять комфорт не тільки вдома, а й скрізь, куди б ви не пішли. Завдяки зручному розміром упаковки для різних потреб і випадків вони ідеально поміщаються у вашій кишені, сумочці або в дитячих шкільних рюкзаках.

Вернуться на главную страницу

Скидки недели