Як ручки для лівшів допомагають навчити дітей письма

Лівші в повсякденному житті стикаються з безліччю труднощів. Лист від руки може бути особливо важким для лівшів, тим більше якщо їх навчає правша, оскільки захоплення пише інструменту і формування букв розрізняються. Поширені проблеми з рукописним текстом для лівшів включають лист зігнутої рукою, змазування слів, формування букв задом наперед і неможливість використовувати спеціальні кулькові ручки для лівшів, які можна придбати в нашому інтернет-магазині канцелярських товарів Papero.
Ручки для лівшів
Оскільки лист йде зліва направо по сторінці, а лівші мають тенденцію сильніше тиснути на ручку, вони з більшою ймовірністю забруднять свій текст і випробують дискомфорт в руці. В результаті кращі ручки для лівші є швидковисихаючими, не кажучи вже про комфорт. І багато чого буде залежати від чорнила.

У різних типів чорнила є свої плюси і мінуси. Кулькові чорнило зазвичай швидко сохнуть і не розтікаються, але для письма потрібно більший тиск. З іншого боку, гелеві чорнило течуть плавно, щоб зменшити спазми, але для висихання часто потрібно більше часу. В результаті в основній масі ручок для лівшів використовуються гібридні чорнило або вони спеціально розроблені для швидкого висихання, незважаючи на їх текучі властивості.

Більшість кращих варіантів також мають рифлене або м'яке місце захоплення, що зводить до мінімуму дискомфорт, особливо якщо лівша схильний міцно тримати ручку. Нарешті, спеціальна кулькова ручка для лівші має вигнуту форму, яка допомагає вирівнювати зап'ясті і навіть покращувати видимість при листі.
Коли можна зрозуміти правша дитина або лівша?
Можливо, ви зможете побачити, яку руку воліє ваша дитина, вже в 6-9 місяців, хоча діти не завжди віддають перевагу одній руці, поки їм не виповниться два або три роки. Деякі з них здатні володіти обома руками до 6 років, тому не турбуйтеся, якщо їх домінуюча рука все ще не окреслена. Важливо не примушувати їх використовувати одну руку більше, ніж іншу, оскільки це може перешкодити їх подальшому розвитку.
Чому лівші​ мають погану репутацію через неакуратне листи?
Оскільки ми пишемо зліва направо, правші тягнуть ручку від свого тіла, в той час як лівші повинні штовхати її у напрямку до себе. Навчання лівшів писати так само, як і правшів, здатне зробити почерк повільним, незручним і безладним. Це може бути перешкодою протягом усього дорослого життя, якщо не вчити правильно в дитинстві.
Навчання письма лівою рукою
Є кілька чинників, які значно полегшують навчання лівшів листа, в тому числі:

  • захоплення ручки або олівця;
  • становище руки і зап'ястя;
  • розташування паперу.

Одна з проблем, з якою стикаються лівші, полягає в тому, що їм потрібно тримати ручку досить високо, щоб бачити, що вони пишуть, і перестати розмазувати. Інша - леворукий занадто сильно стискає її, що робить почерк напруженим, і підсилює дискомфорт в руці. Утримання ручки на відстані близько 3 см від наконечника розслабленим хватом має подолати ці проблеми і дозволити дітям-лівшам писати більш ефективно.

Багато правші нахиляють папір так, щоб вона відповідала природному куті їх руки при листі. Лівші можуть зробити те ж саме. Так буде зручніше писати по лініях. Притримувати папір правою рукою також буде корисною порадою, особливо для початківців писати дітей, які можуть почати турбуватися через те, що вона зісковзує. Вирівнявши папір по лівому краю свого тіла, у лівшів буде достатньо місця, щоб рухати рукою і бачити, що вони пишуть.

Бути лівшею не обов'язково означає недбалий почерк. Асортимент письмового приладдя Papero розроблений для забезпечення розслабленої пози руки з ергономічним захопленням як для лівші, так і для правшів. Вибрати кулькову ручку для лівшів можна тут.

Вернуться на главную страницу

Скидки недели