Збираємо дитину до школи: як вибрати шкільні товари

Зібрати дитину до школи - не так легко, як здається на перший погляд. Навіть коли потрібно просто купити шкільні зошити в Україні, ручки та інші канцтовари, необхідно відповідально підійти до вибору продукції - вона повинна бути не тільки привабливою, але і зручною і безпечною для учня.

Якщо купувати шкільне приладдя в поспіху, то часто воно не витримує навіть півроку використання: рюкзаки рвуться, олівці постійно ламаються, з ручок течуть чорнило. Саме тому для навчання варто вибирати якісну продукцію. Зробити це не так просто: картинки шкільного приладдя вражають різноманітністю. У будь-якому магазині ви знайдете мінімум 10 варіантів рюкзаків для школи - різних моделей і кольорів.

Заощадити на покупці таких предметів можна, але низька ціна товарів найчастіше означає погана якість, тому незабаром батькам може знадобитися купувати нові речі. Щоб не витратити багато грошей, але отримати хороший товар, краще все для школи купити в інтернет-магазинах, де ціни зазвичай нижче.

Що знадобиться дитині
Список канцтоварів відрізняється в залежності від того, до якого класу ходить дитина. Але є перелік основних предметів, які потрібні кожному школяреві:

1.Пенал, в якому будуть зберігатися олівці і ручки. Важливо, щоб він був зручним і з нього можна було легко дістати потрібний предмет.

2,Ручки. Вони повинні зручно лежати в руці, особливо це важливо для учнів молодших класів. Ручка для малюків повинна бути легкою, мати невеликий діаметр і пасту, яка швидко висихає на папері.

3.Олівці - на цих товарах не варто економити. Вибирайте олівець середньої твердості: Н або НВ, яскравий, з тонким і міцним грифелем. Це особливо важливо для учнів молодшої школи.

4.Точилка з резервуаром для тирси.

5.Ластик. Вибирайте в залежності від типу олівця. Для твердих виробів з тонким грифелем потрібна жорстка гумка, для середніх - м'якша і еластична.

6.Зошити для школи з щільним папером, який не продавлюється ручкою і не просвічується. Листи не повинні бути занадто білими - це не піде на користь зору дитини. Поверхня повинна бути матовою і гладкою.

Порада: не купуйте занадто яскраві і красиві зошити для школи, вони можуть відволікати дитину від занять. Для першокласників краще вибрати однотонні зошити, для учнів старшої школи - зі стриманим дизайном.

Зошити повинні бути з полями і з заокругленим краєм, вони служать довше.

7. Папка - без неї зошити можуть пом'яти в рюкзаку у школяра.

8. Лінійки - пластикові або дерев'яні, головне, щоб на них були добре видно поділу. Учням молодших класів більше підійдуть дерев'яні лінійки, вони міцніші і менше ламаються. Досить буде одного, на 15 см. Старшим школярам знадобиться кілька видів лінійок.

9. Циркуль - потрібно, починаючи з доби середньовіччя класів. Беріть найбезпечніший, з товстою голкою і грифелем.

10. Щоденники. Важливо вибрати варіант з щільною обкладинкою навіть незважаючи на те, що його вага трохи більше звичайного. Адже з огляду на, що щоденник в школу потрібно носити щодня і він повинен зберегти свій вид до кінця року, краще віддати перевагу варіанту з обкладинкою з міцного картону.

Це список основних шкільного приладдя, які обов'язково знадобляться. Також буде потрібен альбом, фарби, пластилін, але точний перелік товарів для творчості назве вчитель.

Як вибрати рюкзак
Важливим предметом для школяра є рюкзак. На картинках зі шкільним приладдям можна побачити безліч моделей рюкзаків самих різних форм і кольорів. До вибору потрібно підійти відповідально, від цього залежить зручність і здоров'я дитини - шкільний рюкзак безпосередньо впливає на поставу дитини.

Тому при його виборі слід обов'язково звернути увагу на такі параметри:

Розмір. Ширина ранця не повинна бути більше ширини спини дитини. Нижня межа рюкзака повинна знаходитися на рівні попереку.

Вага. Важливо, щоб він був легким. Дитині і так доведеться носити важкі підручники і зошити, не потрібно створювати зайве навантаження.

Всередині має бути хоча б два відділення і кілька кишень, а також відділення для ланч-боксу. Це допоможе дитині швидко знайти необхідний предмет. Кишеньки потрібні для маленьких і тендітних предметів.

Краще вибрати модель з ортопедичною спинкою - вона дозволить правильно розподіляти навантаження, носити рюкзак стане легше, а хребет буде захищений від точкового тиску.

Віддавати перевагу слід моделям, де є зручні лямки (які можна регулювати по довжині), і тим, де є зручна і міцна ручка, за яку можна тримати рюкзак.

Також потрібно звернути увагу на якість швів і фурнітури: пам'ятайте, що дитина не завжди може бути акуратним з ранцем.

Важливий критерій - наявність ущільненого дна, стінок, вологозахисту. Це безпосередньо впливає на тривалість шкарпетки вироби.

Купити шкільне приладдя недорого можна, але економити на рюкзаку не слід.

Вернуться на страницу Базы знаний
Публикация: 16.04.2019