Другие акции
Збираємо дитину до школи: як вибрати шкільні товари
Як купити побутову хімію і не нашкодити здоров'ю
Які бувають види папок?
8 типів канцелярських товарів, необхідних в кожному офісі
Які приналежності потрібні для організації домашнього офісу
Папки реєстратори - як вибрати ідеальні?
Папки паперові
Стильні та зручні папки на гумках
Папки - конверти пластикові
Аксесуари для офісу
Ручки, олівці та інші письмове приладдя
Який розмір та де використовується папір А3?
Систематизуйте і зберігайте всі важливі документи використовуючи папки швидкозшивачі
Штемпельна продукція для офісу
Бюджетні папки портфелі
Клейкі закладки
Карантин: повне керівництво по перезапуску вашого бізнесу і забезпечення загальної безпеки
Як за допомогою папок-реєстраторів і офісного приладдя організувати роботу з бізнес-документами?
Як за допомогою файлів і папок найбільш ефективно організувати офіс?
Маркери від інтернет-магазину Papero
Особенности и различия карандашей для офиса
Як правильно вибрати маркер
10 маловідомих фактів про кулькову ручку
Лотки канцелярські для офісу
Детальніше про гелеві ручки
Як правильно вибрати калькулятор?
Папір для нотаток
З історії носових хустинок
Папки з застібкою-блискавкою

Як вибрати грифель для механічного олівця?

Обдуманий вибір твердості і розміру грифеля допоможе вам більш ефективно використовувати механічні олівці. Робити замітки за допомогою тонкого твердого стрижня досить-таки складно, а товстий утруднить деталізацію малюнка і роботу з кресленнями. Знання різниці між ними і індивідуальної метою кожного з них означає, що ви виберете підходящий варіант в нашому інтернет-магазині канцтоварів Papero.

Правильний діаметр грифеля

Для різних механічних олівців використовується грифель певної товщини. Зазвичай це вимір написано на корпусі, або на затиску. Через те, наскільки малий діаметр, він позначається в міліметрах у вигляді десяткового дробу, наприклад 0,5 мм.

Діаметр 0,3 мм вважається відносно тонким. Цей розмір не дуже зручний для писання чи малювання, але з його допомогою ви зможете промальовувати найдрібніші деталі.

Товщина 0,5 мм - одна з найпоширеніших. Це універсальний розмір, який може підійти для всіх ваших потреб. Грифель 0,7 мм товщий, що робить його зручним для створення ескізів.

Крім таких грифелей для ваших механічних олівців доступні і інші розміри. Ці надтонкі і дуже товсті стрижні призначені для художників, хоча ви можете виявити, що вони підходять і для ваших цілей.

Визначте кращу твердість для вашої роботи.

Коли ви пишете, м'який графіт залишить товщий слід. Він більш темний і насичений. Тверді грифелі створюють світлі і тонкі лінії. Двома найбільш поширеними категоріями твердості є стрижні середнього класу HB і H.

М'якість графіту позначається числом, за яким слідує буква B. Чим вище число, тим він м'якше.

Рейтинг твердості позначається цифрою з буквою H. У міру збільшення зростає твердість.

Враховуйте свій стиль письма

Якщо ви знаєте, що при листі у вас є тенденція використовувати сильне або м'який тиск, ви повинні прийняти це до уваги при виборі твердості і товщини грифеля. Натиск при листі, може помітно вплинути на сліди, які ви залишаєте на папері.

Люди з «важкою рукою» можуть виявити, що тонкий грифель олівця легко ламається при листі, в той час як м'який залишає після себе товсті незграбні лінії. Якщо ви один з них, то можете використовувати стрижні середньої товщини і жорсткості.

Інші можуть зазнавати труднощів з більш твердими грифелями. Якщо у вас більш легкий натиск, то можете виявити, що твердий стрижень змушує вас натискати сильніше, ніж це зручно.

Вибір відповідного механічного олівця

Для полегшення заміни грифеля віддавайте перевагу олівців 0,5 / 0,7 мм. Це найбільш поширені варіанти, а це означає, що якщо у вас закінчиться стрижень, вам буде простіше знайти і купити новий.

Відкрийте для себе кращий механізм просування грифеля - це спосіб, яким ваш пише інструмент висуває його з порожнистої камери в корпусі до кінчика. Зазвичай він активується кнопкою, поворотним або струшувати механізмом.

Висувні кнопки бувають двох різних типів. У деяких вона розміщена збоку, в інших зверху, яка часто поєднується з ластиком. У будь-якому випадку ви можете просунути стрижень вперед, натиснувши кнопку.

У старіших моделях використовувався поворотний механізм. Повертаючи корпус олівця, ви примушуєте грифель просуватися вперед.

Сучасний механізм просування можна активувати, сильно струснувши інструмент вгору і вниз. Цей рух змусить невеликий вантаж всередині олівця просунути грифель.

Знайдіть корпус олівця, який підходить вашій руці. Більшість з них мають м'яку гумову накладку на тій частині, що ви тримаєте пальцями. Різні корпусу підходять для різних рук, а деякі мають особливості, наприклад нерівну текстуру, яка допомагає утримувати олівець.

Вибирайте в письмових приладді Papero свій ідеальний механічний олівець, ціна на який найнижча в Україні.

Вернуться на главную страницу

Скидки недели