Як вибрати офісний папір А4?

Ви звертаєте увагу на вибір паперу для принтера або залишаєте все на волю випадку і друкуєте на тому, який перший впадає в вічі в найближчому торговому центрі? Може це варто змінити? Правильно підібравши папір на сайті papero.com.ua, ви можете вплинути не тільки на якість друку, але і на її вартість і термін служби принтера. Отже, давайте розглянемо, як правильно вибрати офісний папір.

Офісний папір слід вибирати в залежності від технології друку, що використовується вашим принтером. Папір для струменевого або лазерного принтера повинний мати різні параметри. Щільність, яскравість, непрозорість, а також текстура паперу в кінцевому підсумку будуть визначати, наприклад, його придатність для кольорового, чорно-білого, високопродуктивного, штучного, одноразового і двостороннього друку.
Щільність
GSM (г / м2) - щільність відображає вагу аркуша паперу з площею в один квадратний метр.

Папір А4 з щільністю 70-80 г / м2 - найбільш часто використовувана офісна продукція, відповідна для класичної, односторонньої, чорно-білого друку. Для кольорових роздруківок його якість буде занизьким.

Папір, щільністю 90 г / м2 - підходить для двостороннього друку, а також кольорових презентацій, графіків, таблиць або керівництв.

Щільність від 90 до 120 г / м2 - більшу вагу обумовлює використання цього паперу для кольорового друку. До того ж він має достатню непрозорість надрукованих даних на іншій стороні аркуша.

Папір щільністю від 120 до 190 г / м2 більше підходить для друку листівок і плакатів.
Яскравість
Папір може мати різні відтінки білого в залежності від кількості та типу оптичного відбілювача, що застосовується при його виробництві. Використовуючи папір різної білизни, можна домогтися діаметрально протилежних візуальних ефектів друку.

Друк на папері з високим ступенем білизни може поліпшити колір, але читання довгих чорно-білих текстових документів, надрукованих на ній, буде дуже утомливих для очей.

Як вибрати офісний папір за цим параметром? Як правило, оптимальною білизною паперу вважається 113 - величина, виміряна відповідно до стандартів ISO, з більш високим рівнем УФ-випромінювання.
Непрозорість
Непрозорість паперу вказує на його придатність для двостороннього друку. Чим вище цей показник, тим менше надрукований текст або зображення переносяться на зворотну сторону листа.
Як вибрати офісний папір за якістю?
На пачці офісного паперу ви можете зустріти літери, які позначають її тип залежно від якості.
Папір з маркуванням A має вищу якість
Папір класу А відповідає найсуворішим критеріям. Вона має пристойний вагу, рівномірно вирівняну поверхню з обох сторін аркуша, тому при використанні ви не зіткнетеся з розмазуванням чорнила або замятием в принтері. Вона підходить для будь-якої якісної друку і особливо рекомендується для струменевих принтерів. Мінусом є тільки більш висока вартість покупки.
Папір класу B пропонує більше, ніж просто стандарт
Параметри офісного паперу з таким маркуванням ідеально підходять для двосторонньої, кольоровий і чорно-білого друку, а також можуть використовуватися для високопродуктивної друку. З таким папером сміливо можна працювати не тільки на лазерних, але і на якісних струменевих принтерах.

Використання цього типу паперу в ваших офісних машинах запобіжить їх передчасний знос. Ціна в цьому випадку відповідає якості. Певним недоліком може бути непридатність такого паперу для високошвидкісного друку.
Папір з маркуванням C позначає нормальну якість
Папір з таким позначенням - одна з найдешевших і часто використовуваних альтернатив. Продукція з такими параметрами підходить для односторінковий друку. Вона частіше застосовується в лазерних принтерах, тому що струменевий друк може викликати витік чорнила.

Якщо ви керуєтеся технологією друку та якістю паперу, відповісти на питання, як вибрати офісний папір А4, ціна на яку залежить від її особливостей, може бути не так складно. Тому звертайте увагу на основні параметри паперу або враховуйте інформацію на її упаковці, де вказано, для якого типу принтера призначена дана продукція. Пам'ятайте, що правильний вибір паперу може поліпшити якість друку і зменшити знос офісного обладнання.

Вернуться на главную страницу

Скидки недели