Який папір підходить для ксерокса і принтера?

Пошук підходящого паперу має велике значення для повсякденної роботи в будь-якому бізнесі. Він може значно впливати на якість ваших роздруківок, і ви навіть можете вразити клієнтів документами високої якості. Основні особливості, про які вам необхідно знати при замовленні стандартної офісного паперу для оргтехніки - це вага, обробка і блиск.

 

Коли друк є частиною операцій для вашого бізнесу, ваш робочий день не може бути зірваний через брак паперу або витратних матеріалів. З Papero ви можете бути впевнені, що ваше робоче місце залишається продуктивним. Ми пропонуємо поставку офісного паперу, що охоплює всі основні типи і розміри для задоволення ваших конкретних потреб друку. Дізнайтеся, як знайти в нашому інтернет-магазині канцтоварів папір, який найкраще підходить для вашого офісного обладнання.

Як вибрати кращий папір для вашого проекту друку?

Якщо ваше завдання на друк досить стереотипне і не має спеціальних ефектів або опцій, наші стандартні пачки паперу будуть більш ніж відповідати вашим потребам. Ми реалізуємо високоякісну продукцію і, тому вам не доведеться турбуватися про те, що можна обпектися на дешевому низькосортному папері.

 

Папір може вплинути на ціну будь-якого надрукованого примірника. Дорожча продукція здатна трохи збільшити загальну вартість проекту друку, особливо якщо ви друкуєте великі партії. В кінцевому підсумку вам потрібно буде вибрати папір, який підходить для вашого бюджету.

 

Однак, якщо ви хочете виділитися, просто використовувати щось інше, пред'являти особливі вимоги або будете відправляти свою друковану продукцію поштою, прочитайте і вивчіть основи вибору правильної паперу для вашого проекту.

Папір з покриттям або без покриття?

Існують різні види покриттів і спеціальний непокритий папір, але весь він потрапляє в одну з цих двох категорій.

 

Некрейдований папір

Папір без покриття має не блискучу поверхню. Він може бути текстурований або дуже гладкий, як папір для ксерокса і принтера. На ньому також найлегше писати.

Папір з покриттям

Він покритий загартованим глиняним матеріалом, щоб краще відображати текст і зображення з чіткішими деталями і більш щільним кольором. Покриття може бути матовим і глянсовим.

 

Папір з покриттям відмінно підходить для:

брошур;

каталогів;

листівок;

календарів;

презентацій;

плакатів;

упаковки подарунків.

 

Папір може бути покритий з однієї або обох сторін. На ньому важче писати, особливо олівцями або кульковими ручками.

Товщина і вага паперу

У більшості випадків вага відповідає товщині і щільності. Чим він вищий, тим товщій і жорсткіше папір. Ви повинні думати про товщину і вагу одночасно. Вони вимірюють, наскільки товстий, важкий і міцний папір. Зазвичай більш товстий папір краще відображає дрібні деталі. А тонкий, як правило, втрачає їх.

 

Якщо ви друкуєте каталог або матеріал у вигляді журналу, переконайтеся, що папір для обкладинки і внутрішні листи мають правильну товщину для вашого проекту, так як можуть виникнути проблеми з палітуркою.

 

Преміум документи

Коли ви чуєте термін «папір преміум-класу», знайте, що це відноситься тільки до тієї продукції, яка володіє найкращими показниками товщини, текстури, непрозорості, яскравості і покриття. Преміальний папір змушує відмінно виглядати практично все - від кольору до чорнила. Ми пропонуємо вибір паперу екстра-класу, який коштує дорожче, тому він може не підходити для щоденних роздруківок.


У нас ви можете купити папір для принтера і ксерокса оптом і в роздріб з доставкою в протягом 1 - 5 днів в усі регіони України. Потрібна допомога у виборі паперу для вашого проекту? Зателефонуйте нам зараз по телефону (044) 390 32 76 або (093) 170 17 90.

Вернуться на главную страницу

Скидки недели