Другие акции
Збираємо дитину до школи: як вибрати шкільні товари
Як купити побутову хімію і не нашкодити здоров'ю
Папки паперові
Стильні та зручні папки на гумках
Як вибрати грифель для механічного олівця?
Ручки, олівці та інші письмове приладдя
Систематизуйте і зберігайте всі важливі документи використовуючи папки швидкозшивачі
Карантин: повне керівництво по перезапуску вашого бізнесу і забезпечення загальної безпеки
З історії носових хустинок
Папки з застібкою-блискавкою
Як придбати офісний папір А4 дешево і врахувати всі нюанси
Види офісного паперу
Який папір підходить для ксерокса і принтера?
Про папір формату А5
Формати паперу: стандартні розміри і типове використання
Выбор бумаги, подходящей для офисной работы
Не бійтеся друкувати на кольоровому офісному папері
Важливі фактори дизайну, які слід враховувати при друку на кольорового офісного паперу
Як вибрати офісний папір А4?

Який розмір та де використовується папір А3?

Серія паперу формату A представлена ​​в декількох розмірах. Історично найбільш використовуваним був лист A4, Ми розповімо вам докладніше про більшому форматі паперу A3, щоб ви розуміли, що з нею робити.

 

Кожна одиниця цієї серії має власне призначення, і стандарти усунули плутанину серед професіоналів. Основна мета стандартизації полягала в тому, щоб проводити вимірювання пропорційно листу A0, який є найбільшим і охоплює квадратний метр простору. Ви можете побачити, як кожен розмір вписується в більший: A3 становить приблизно восьму частину A0.

 

Папір формату A3 знаходить все більш широке застосування, як в бізнесі, так і в академічних колах, і навіть графічні дизайнери і ентузіасти фотошопа використовують цей розмір.

 

Офісний папір А3 має параметри 297 мм на 420 мм. Багато хто знаходить її корисною для презентацій, діаграм або збільшення. На ній можна робити професійне повідомлення в компанії або навчальному закладі, так як вона дозволяє використовувати більший шрифт, щоб дані було легше читати. Ви також можете побачити папір формату А3, використовувану в якості навчального посібника. Вчителі та члени ради директорів можуть вжити її для складання складних діаграм або для відображення таблиць. Художники застосовують її для малюнків, фотографій або плакатів.

 

Більшість професійних принтерів дозволяють використовувати такий формат, оскільки він допомагає багатьом компаніям передавати інформацію цікавим і незабутнім чином. Іноді візуальне уявлення - єдиний спосіб по-справжньому донести суть повідомлення, а використання блок-схем і гістограм допомагає людям зрозуміти і запам'ятати краще, ніж перерахування прямих чисел. Також цей розмір часто використовується в лазерних принтерах для об'єднання двох сторінок формату A4 у вигляді міні-буклету або брошури.

 

Також можна використовувати папір А3, ціна на яку вигідніше, в струменевих і копіювальних апаратах, і це особливо корисно для сканування документів великого розміру. Незалежно від того, чи потрібна вам глянцевий папір для приголомшливих фотографій або матова для офісних роздруківок - це універсальний формат, який підходить для самих різних завдань.

 

З урахуванням того, що вартість чорнила і принтерів за останні роки знизилася, він стає все більш популярним, тому що дійсно допомагає виділятися інформації. Зокрема, малий бізнес починає розуміти, наскільки він може бути корисний для реклами і інших потреб. Хоча він зазвичай не використовується будинку, існують домашні принтери, які підходять для художників-аматорів або фрілансерів.

 

Що стосується типу паперу - дешевша буде блідіше, з меншою контрастністю і роздільною здатністю. Якщо ви працюєте з папером без покриття, то можете використовувати її для простих брошур, звичайних копій або одноразових плакатів для особливих заходів. Якіснішу продукцію можна вживати для довгострокових брошур, професійних діаграм і навіть календарів.

 

Залежно від проекту ви можете вибрати між яскравою білою високосортної щільним папером і матовою односторонньої папером. Для цього розміру папір буває різних стилів і щільності. Незалежно від того, для чого ви хочете купити папір А3 в Київському інтернет-магазині канцтоварів Papero, це універсальний розмір для безлічі потреб.

Вернуться на главную страницу

Скидки недели