Другие акции
Збираємо дитину до школи: як вибрати шкільні товари
Як купити побутову хімію і не нашкодити здоров'ю
Які бувають види папок?
8 типів канцелярських товарів, необхідних в кожному офісі
Які приналежності потрібні для організації домашнього офісу
Папки реєстратори - як вибрати ідеальні?
Папки паперові
Стильні та зручні папки на гумках
Папки - конверти пластикові
Аксесуари для офісу
Як вибрати грифель для механічного олівця?
Ручки, олівці та інші письмове приладдя
Який розмір та де використовується папір А3?
Систематизуйте і зберігайте всі важливі документи використовуючи папки швидкозшивачі
Штемпельна продукція для офісу
Бюджетні папки портфелі
Клейкі закладки
Карантин: повне керівництво по перезапуску вашого бізнесу і забезпечення загальної безпеки
Як за допомогою папок-реєстраторів і офісного приладдя організувати роботу з бізнес-документами?
Як за допомогою файлів і папок найбільш ефективно організувати офіс?
Маркери від інтернет-магазину Papero
Особенности и различия карандашей для офиса
Як правильно вибрати маркер
10 маловідомих фактів про кулькову ручку
Лотки канцелярські для офісу
Детальніше про гелеві ручки
Як правильно вибрати калькулятор?
Папір для нотаток
З історії носових хустинок

Папки з застібкою-блискавкою

Дрібні канцтовари, які швидко губляться, можна безпечно і практично зберігати в пакетах із застібкою-блискавкою. Завдяки продуманому методу блокування їх можна відкривати і знову закривати так часто, як це необхідно. Універсальні пакети, папки, пенали на блискавки захищають вміст від пилу, бруду і вогкості. Крім іншого, папка А4 на блискавці підходить для зберігання, транспортування і сортування незакріплених документів і дрібних деталей, таких як гумки, лінійки та приладдя для письма.
Універсальні пакети на блискавці
Завдяки широкому спектру можливих застосувань, великі і маленькі пакети із застібкою-блискавкою можна використовувати практично в будь-якій області. У майстернях і на складі, наприклад, можна безпечно упакувати шурупи, цвяхи, дюбелі та інші дрібні деталі. Замок дозволяє нічого не втратити, але вміст дістається буквально за секунди.

Деякі пакети із застібкою-блискавкою мають спеціальну євро-перфорацію, щоб їх можна було повісити в ряд на полиці і, таким чином, забезпечити огляд.

У ресторанах чи інших закладах громадського харчування, які працюють зі свіжими продуктами, залишки продовольства можна зберігати в безпечних для їжі пакетах із застібкою-блискавкою, заморожувати і, при необхідності, знову розморожувати.
Прозорі папки на блискавці
Більшість папок на блискавки в нашому інтернет-магазині Papero - прозорі. Це дозволяє переглядати вміст і відразу бачити те, що знаходиться всередині. Пластикові папки на змійці ще мають ту перевагу, що на них можна наклеїти маркувальні етикетки.
Закриваючі герметичні папки різного дизайну
У нас є папки на блискавки різних розмірів і форматів. Таким чином, у вас буде достатньо місця в великих папках для великих речей і ділових паперів, які не можна перегинати. Але дрібні аксесуари і документи не загубляться в папці конверті на блискавки А5 формату завдяки практичною застібці, яку можна відкривати і закривати знову і знову,

Багаторазові і багатофункціональні пластикові конверти при необхідності можна поповнювати іншими речами, що знижує навантаження на навколишнє середовище і на ваш гаманець.
Перевезення незакріплених предметів і паперів
Практичні пакети на блискавці ідеально підходять для подорожей. Дорожні речі, такі як гроші, карти та інші важливі документи, можна носити в практичних папках з блискавкою. Так що у вас все буде в порядку, і вам не доведеться довго шукати потрібні речі в кишенях.
Отримуйте будь-яку необхідну інформацію в потрібний час
Основна причина, чому люди зберігають документи в папках, полягає в тому, що їм не потрібно шукати серед безлічі ділових паперів ту, яка їм потрібна в даний момент. Папки з застібкою-блискавкою абсолютно необхідні для малих і великих підприємств і організацій. Кожен день такі компанії мають справу з сотнями окремих паперів. Це можуть бути рахунки-фактури, форми декларацій клієнтів, документи для податкових цілей і т. Д. Якщо їх не розділити і не зберігати в певному порядку, знайти якийсь конкретний листок паперу може бути нездійсненним завданням.

У багатьох організаціях є юридично необхідним вести повсякденні документи. Завдяки цим практичним конвертах на блискавки (і іншим видам папок) співробітники витрачають набагато менше часу на пошук потрібної інформації. Хоча в наші дні безліч документів зберігається віртуально, наявність фізичної копії, яку можна легко відновити, - це розумний спосіб заощадити час. В офісах використовуються кольорові папки. Співробітники призначають різні кольори для різних категорій, таких як продажі або управління бізнесом.
Використовуйте вдома папки на блискавці
Крім бізнесу, будинки також можна отримати велику користь від конвертів на блискавки. Ви можете в цих папках зберігати медичні рахунки, чеки за продукти, платіжки за комуналку і навчання, і навіть оригінали і копії документів.

У Papero ви можете купити для вашої компанії або будинку багаторазові папки на блискавці для документів різних розмірів. Тримайте речі і ділові папери в порядку в прозорих пакетах із застібками. При більш велике замовлення Ви отримуєте вигоду від нашої оптової знижки.

Вернуться на главную страницу

Скидки недели