Другие акции
Збираємо дитину до школи: як вибрати шкільні товари
Як купити побутову хімію і не нашкодити здоров'ю
Які бувають види папок?
8 типів канцелярських товарів, необхідних в кожному офісі
Які приналежності потрібні для організації домашнього офісу
Папки реєстратори - як вибрати ідеальні?
Папки паперові
Стильні та зручні папки на гумках
Папки - конверти пластикові
Аксесуари для офісу
Як вибрати грифель для механічного олівця?
Який розмір та де використовується папір А3?
Систематизуйте і зберігайте всі важливі документи використовуючи папки швидкозшивачі
Штемпельна продукція для офісу
Бюджетні папки портфелі
Клейкі закладки
Карантин: повне керівництво по перезапуску вашого бізнесу і забезпечення загальної безпеки
Як за допомогою папок-реєстраторів і офісного приладдя організувати роботу з бізнес-документами?
Як за допомогою файлів і папок найбільш ефективно організувати офіс?
Маркери від інтернет-магазину Papero
Особенности и различия карандашей для офиса
Як правильно вибрати маркер
10 маловідомих фактів про кулькову ручку
Лотки канцелярські для офісу
Детальніше про гелеві ручки
Як правильно вибрати калькулятор?
Папір для нотаток
З історії носових хустинок
Папки з застібкою-блискавкою

Ручки, олівці та інші письмове приладдя

Технологія, що пишуть за останні роки удосконалилася, і такі виробники, як Zebra, Buromax, Economix, Flair і Cool For School вклали кошти в прагненні залишатися попереду в цій висококонкурентному категорії офісних продуктів. Багато з останніх ручок мають ергономічні зручні корпуси, зроблені з перероблених матеріалів і містять поліпшені чорнило для більш плавного письма. На відміну від них, дизайн простого олівця залишається незмінним, за винятком того, що компанія Deli представила професійну серію з широким діапазоном твердості грифеля.

Офісні ручки

Київський інтернет-магазин канцтоварів Papero пропонує більш 150 ручок для різних цілей і переваг. Також є змінні пасти різних кольорів.

Найбільш часто використовувана - це ручка канцелярська кулькова, яка здатна писати на більшості поверхонь, і відома своїм довгим терміном служби.

У ручка-роллер застосовуються чорнило на водній основі. Вони бувають або з конічним наконечником, що забезпечує зносостійкість кулькового вузла, або з ігловідним, який робить потік чорнила більш плавним, і його можна використовувати для дуже детальної роботи.

Кольорові гелеві ручки також використовують кульку для управління потоком чорнила. Але у них більш насичені пігментами чорнило, які створюють більш темний текст, оскільки на сторінку потрапляє більше чорнила. Вони часто використовуються архітекторами і дизайнерами, яким потрібен точний пише інструмент для планів і трафаретів.

Вважається, що попередньо заповнені чорнильні ручки датуються 10 століттям нашої ери. У 953 році Маадий аль-Муісс, фатимідського халіф Єгипту, попросив створити інструмент спеціально для нього. Його прохання полягала в тому, щоб чорнило від пера не потрапляли йому на руку. Тому всередині ручки був створений «резервуар» для чорнила.


Офісні олівці

Олівці класифікуються відповідно до відтінком, який вони залишають на папері, від темного м'якого 12B до різкого світлого 6H. У стандартному графітним олівцем, ціна на який нижче механічного аналога, використовується грифель HB (твердо-м'який), досить міцний і чорний.

В механічні олівці можуть бути вставлені грифелі з товщиною лінії: від тонких 0,3 мм до широких 5 мм. Найпопулярніший діаметр графітного стрижня становить від 0,5 до 0,7 мм.

Найдовший робочий олівець, коли-небудь вироблений в світі, має довжину 1091,99 метра і був створений BIC в честь відкриття своєї нової фабрики у Франції. Він зроблений з полістиролу, тому гнучкий, з графітової серцевиною.


маркери

Фломастери і маркери канцелярські кольорові мають наконечник у формі зубила або кулі. Вістря долота дозволяє малювати як тонку, так і товсту лінію, тоді як пулевідной кінчик більше підходить для написання букв і цифр, створюючи послідовну лінію. Існують друкарські інструменти, доступні для безлічі офісних і графічних застосувань - Текстовиделітелі, перманентні, маркери для сухої протирання, водні, на спирту, для фліпчарта і т.д.

Перманентні маркери роблять те, на що вказує їхня назва - залишають постійний слід на поверхні. Текст, написаний ними, зазвичай зберігається роками, якщо ви не спробуєте видалити його коректором. Ви можете використовувати їх на різних матеріалах.

Для молодших школярів, які тільки починають розвивати почерк, фломастер з тонким кінчиком (в діапазоні 0,8-1,0 мм) стане відмінним універсальним аксесуаром для письма та малювання.

Діти в Індії і Пакистані досі використовують очеретяні ручки, щоб писати на планшетах, відомих як «Тахіті». Ні, це не планшети iPad!

У нашому магазині є офісні ручки, олівці, маркери і інструменти для корекції, які підходять для будь-якого випадку.

Вернуться на главную страницу

Скидки недели