Важливі фактори дизайну, які слід враховувати при друку на кольорового офісного паперу

Кольоровий папір можна використовувати для створення унікальних роздруківок, але перш ніж спробувати, варто дізнатися, в чому полягають деякі проблеми. Тут ви дізнаєтеся деякі поширені способи друку на кольорового офісного паперу, такий як червона, жовта і зелена папір А4, і проблеми з кольором, які, можливо, доведеться взяти до уваги, особливо коли ви розглядаєте те, як одні відтінки взаємодіють з іншими.
Друк на білому або кольоровому папері
У цифрового друку зазвичай працюють з білим папером. Існують різні варіанти обробки - глянцева, і некрейдований, а також буває різна щільність, яка вимірюється в г / м2. Деяка папір трохи жовтіше або синє (холодніше або тепліше), але ви ніколи не зможете помітити різницю, якщо не тримайте в руках два трохи різних листа одночасно.

А як щодо кольорового паперу? Виробники пропонують цілий ряд такої продукції, включаючи яскраво-синю і пастельну рожеву папір для принтера. Але, безумовно, необхідно враховувати колір паперу при розробці друкованих робіт.
Художні репродукції на кольоровому папері
Якщо ви хочете проявити творчий підхід для більш художніх роздруківок, таких як листівки і плакати, вам необхідно розуміти, як відтінок паперу впливає на загальний колір готового продукту.

Кольори CMYK, використовувані в цифрового друку, в основному напівпрозорі, а не суцільні. З білим папером все в порядку - кольору на ній не змінюються. У випадку з кольоровим папером - її колір впливає на друк.
Пастельний кольоровий папір
Якщо ви друкуєте на блідо-кремовою папері, всі фотографії, які ви робите, придбають жовтий відтінок паперу А4. Особи людей стануть жовтяничними.

Якщо все зробити правильно, ви можете добитися природного відтворення ілюстрацій, але це не так просто, і вам потрібно буде виконати кілька тестів.
Яскравий кольоровий папір
З переходом до яскравої папері, проблема спотворення кольору стане більш серйозною. Якщо ви надрукуєте жовтий колір на синьому папері, він вийде темно-зеленим. Якщо використовувати синій на червоному папері, він стане майже чорним. З яскравими квітами паперу це практично неможливо відрегулювати, тому ідея полягає в тому, щоб або просто використовувати чорну печать (найбільш поширений спосіб), або застосовувати різку зміну кольору ваших робіт в якості візуального ефекту.

Друк тільки чорним кольором в будь-якому випадку найчастіше виявляється дешевшим способом, так що це дозволить заощадити гроші, а також може виглядати дійсно круто. Друк кольорових творів мистецтва на кольоровому папері може мати непередбачувані результати, але, по крайней мере, ви можете запустити кілька копій за нижчою ціною, на відміну від літографії.

Завдяки такій різноманітності типів паперу, різної щільності і безлічі варіантів кольорів, навіть буває папір золота А4, - коли справа доходить до друку, в нашому інтернет-магазині Papero є нескінченний вибір.

Вернуться на главную страницу

Скидки недели