Види офісного паперу

Офісний папір - універсальний. Він підходить як для принтера, так і для факсу і будь-яких розмножувальних апаратів. Білий та кольоровий офісний папір в широкому асортименті представленій ​​на веб сайті нашого інтернет-магазину канцтоварів РAPERO. Ми гарантуємо доступні ціни і систему знижок, високу якість товарів і обслуговування, зручний пошук з наявністю на складі і швидку доставку в будь-який регіон України!

 

Як вибирати папір для офісу?


Всі товари в нашому каталозі розміщені по категоріям, де відображається всі види канцелярських товарів для будинку, школи та офісу. У фільтрі для зручності покупців є основні характеристики офісного паперу: клас (А, В і С), формат, колір, щільність, ТМ і країна виробник.

 

Щільність (вага)


Стандартна і найбільш популярна щільність паперу - 80 г / м2 (GSM). Тонкий папір має щільність 65 г / м2, щільна - понад 100 ПММ. Сьогодні виробники випускають папір широкого спектра щільності 65, 70, 75, 80, 100, 120, 160, 200 г / м2.

 

Кількість листів в упаковці


Стандартна пачка містить 500 л. Також існують варіанти по 100 і 250 листів. Пачки по 500 л. зазвичай упаковуються в коробки по 5 штук. У кожній коробці виходить по 2500 аркушів.

 

Білизна


Чим вище білизна, тим читабельніше тексти і чіткіші зображення, нанесені на неї. У виробництві, для збільшення ефекту білизни, використовують сині і фіолетові барвники.

 

Класи паперу


Класи офісного паперу потрібні для того, щоб швидко визначити, наскільки, якісна продукція:

А - демонструє найвищі технічні характеристики;

В - універсальна зі стандартними показниками;

С - це продукт економ-класу.

 

Розмір

Найбільш поширеною системою розмірів паперу в Європі є стандарт ISO. Розміри серії A (включаючи A4 - розмір стандартного аркуша):

A0 - 841 x 1189 мм;

A1 - 594 x 841 мм;

A2 - 420 x 594 мм;

A3 - 297 x 420 мм;

A4 - 210 x 297 мм;

A5 - 148 x 210 мм;

A6 - 105 х 148 мм.

 

У нашому каталозі є папір а3, папір а5, папір а4, замовити яку можна оптом і в роздріб.

 

Непрозорість


Це міра прозорості або того, скільки відбитків просвічує з одного боку паперу на іншу. Лист, який нічого не показує з іншого боку, на 100% непрозорий. Його можна використовувати для двостороннього друку.

 

Крейдований або некрейдований?


Крейдований папір має гладку поверхню, тому що він покритий (зазвичай порцеляновоюглиною) і доступий в глянсовому або матовому варіанті. Його використовують для листівок, глянцевих брошур та іншої паперової продукції.

 

Некрейдований папір, оскільки у нього немає покриття, менш гладкий і тому підходить для лазерного друку і фотокопіювання. Папір без покриття найвищої якості використовується для ділових канцелярських товарів, але також може використовуватися для брошур і діловодства. Він виробляєтся в різних видах обробки.

 

Кольоровий папір


Офісний папір випускається не тільки білосніжний, але і різнобарвний.

Гамма кольорів може бути:

насиченою;

середньою;

пастельнею;

неоновою.

 

А колір паперу зустрічається різноманітний, що дуже зручно і вигідно, адже ви маєте можливість підібрати саме той, який потрібен вам для роботи.

 

Незалежно від того, який вид паперу ви виберете, важливо, щоб ваші матеріали були надруковані на якісній продукції Mondi, Xerox, Multicopy, ZOOM і інших відомих марках, щоб кольори ваших проектів чітко виявлялися на сторінці. Останнє, що вам захочеться зробити, - це зіпсувати свій гарний дизайн, тому вставте відповідний папір з високоякісним друком, щоб втілити свої ідеї в життя!

 

Купити офісний папір в Україні можна тут. Якщо ви потребуєте додаткової допомоги при виборі паперу, то наші кваліфіковані консультанти готові допомогти вам. Телефонуйте нам за телефоном 044 390 32 76 или 093 170 17 90.

Вернуться на главную страницу

Скидки недели