Фільтри
Ціна (грн.)
Тип поліграфічного паперу
Упаковка
Кількість в упаковці
Формат
Тип
Орієнтація
Кількість сторінок
Матеріал
Колір
Тип склеювання
Щільність паперу
Проклеєний край
Довжина
Кількість листків
Ширина
Щільність (г / м2)
Особливість
Форма
Серія
Вага
Товщина
Склад
Вид продукції
Матеріал обкладинки
Виробник
Країна виробник
Обкладинка
Колір обкладинки
Колір сторінок
Розмір
Тип лініювання
Тиснення
Ваш каталог товарів

Паперова продукція

Робота будь-якого офісу пов'язана з щоденним використанням великого обсягу продукції з паперу. Також будь-який навчальні процес вимагає застосування різних варіантів виробів з паперу. Для економії коштів паперова продукція для школи, університету, офісу закуповується оптовими партіями.

Види виробів

Крім паперу для принтерів і ксерокса в офісі часто використовується наступна паперова продукція:

Блокноти, щоденники для запису поточних завдань і цілей.

Папір для нотаток в блоках. Розташовуються вони на робочому столі і дозволяють швидко зафіксувати необхідну інформацію.

Папір для нотаток на клейовій основі. Він призначений для  нагадувань, які можна прикріпити на монітор комп'ютера, дошку та іншу поверхню.

Канцелярські книги та книги для обліку. Дана продукція використовується для внесення важливих даних і ведення обліку на підприємстві або в інших установах. Багато фірм вже практикують комп'ютерний облік, але ще не всі використовують цей варіант в своїй роботі.

Конверти та поштові пакети. Вони використовуються для пересилання документів та інших важливих паперів.

Касові стрічки, які необхідні для функціонування касового апарату.

Клейкі закладки. Вони дозволяють відзначити важливу частину тексту в документі або книзі, не пошкоджуючи їх.

Планування закупівлі

Паперова продукція оптом здатна заощадити бюджет будь-якого офісу. Необхідно лише скласти список всього необхідного і розрахувати обсяги закупівлі. Кількість необхідного напряму залежить від роду діяльності та специфіки певної компанії.
Паперова продукція для офісу закуповується з урахуванням рівня витрат за минулі періоди. Потрібно також проаналізувати скільки товарів залишилося в залишку і чи присутній дефіцит по деяких позиціях. Не рекомендується замовляти надто великий обсяг продукції, так як для її зберігання потрібно багато місця.

При формуванні замовлення необхідно врахувати таку характеристику як якість. Паперова продукція, ціна якої значно нижче, ніж у інших виробників, може мати погані властивості. Важливо звертати увагу на сорт паперу, з якого зроблено виріб, його тип, враховувати репутацію виробника.

Купівля

Магазин паперової продукції Papero пропонує своїм покупцям великий асортимент паперової продукції, яка реалізується за приємними цінами. Невисока вартість забезпечується за рахунок того, що магазин веде свою діяльність в режимі онлайн. Таким чином економляться кошти за обслуговування торгової площі і оплату обслуговуючого персоналу.

Магазин приймає замовлення цілодобово, при необхідності надається консультація по телефону. Компанія орієнтована не тільки на оптових покупців, можна оформити замовлення на суму від 100 гривень.
Асортимент постійно поповнюється новинками. Покупку можна оплатити будь-яким зручним способом: безготівковим, переведенням на банківську карту, готівкою кур'єру при отриманні. Отримати замовлення можна будь-якій зручний спосіб - поштовою службою, кур'єром у місті Київ або ж самому забрати товар з офісу компанії.

ЧИТАТЬ ДАЛЬШЕ

Хиты продаж