Фільтри
Ціна (грн.)
Довжина
Кількість листків
Ширина
Упаковка
Проклеєний край
Колір
Щільність (г / м2)
Тип склеювання
Особливість
Ваш каталог товарів

Папір для нотаток в блоках

Код товару: BM2254
Блок паперу для заміток "Зебра" 80х80х20мм скл.
16.15 грн
Код товару: E20998
Папір для нотаток Economix, біла, 90х90, 1000 ар.
54.52 грн
Код товару: BM2264
Блок паперу для заміток "Зебра" 90х90х40 мм, скл.
26.56 грн
Код товару: BM2256
Блок паперу для заміток "Зебра" 90х90х30мм скл.
27.24 грн

У процесі ведення великої кількості щоденних справ доводиться робити різні записи і замітки. І одним з інструментів, який більшість завжди воліє мати під рукою, є блок паперу для нотаток. Написання списку справ з їх допомогою стає набагато більш простою і приємною справою. Тим більше, що вже давно доведено, що інформація краще запам'ятовується, коли вона постійно знаходиться перед очима в написаному вигляді.

Вирішивши купити блок паперу, можна бути впевненим в тому, що він дозволить робити нотатки швидко, надійно і приємно. Тим більше, що для покупки даного канцелярського приладдя не потрібно витрачати багато часу. І все, що необхідно, це просто звернутися в інтернет-магазин, де представлений широкий вибір даної продукції.

Переваги використання

Говорячи про основні переваги використання блоку паперу, необхідно відзначити:

Компактні розміри. Стандартний папір для записів блок займає зовсім небагато місця, і він з легкістю може розміститися на робочому столі. Крім того, листочки мають невеликий розмір, завдяки чому на ниху можна компактно розмістити всю необхідну інформацію.

Універсальність. Такий папір в блоках може використовуватися як на роботі, так і школярами, адже з їх допомогою можна без проблем організувати свою діяльність, поліпшивши запам'ятовування конкретної інформації або просто зробивши для себе нагадування, встановивши на видному місці.


Видимість. Сучасні виробники пропонують блок паперу з липким шаром різних кольорів. Це означає, що таке нагадування завжди буде перед очима, а всю необхідну інформацію можна буде легко запам'ятати;

Мобільність. Липкий шар досить якісний для того щоб його можна було використовувати неодноразово. Саме тому в разі необхідності запис легко можна перенести на інше місце.

У каталозі інтернет-магазину представлений широкий вибір продукції різних кольорів і розмірів, серед якої зможе знайти для себе рішення кожен.

Який буває папір для нотаток

В цілому папір для нотаток представлений ​​в різних варіантах. У випадку з блоками для заміток вони мають вигляд стопки паперових листочків, які нарізані у формі квадратів. При цьому листочки в стосі можуть мати клейовий шар, або бути без нього.
У блоках для записів представлено різну кількість листочків. Це може бути, як порівняно невелика стопка, в якій налічується не більше 400 листочків, так і більш об'ємне рішення, в якому знаходиться до 1000 листочків.

Також при виготовленні використовуються різні типи паперу.
Одним з ключових питань, які цікавлять більшість покупців, є скільки коштує блок паперу. В цілому на блок паперу ціна залежить від багатьох чинників. Ключовими серед яких є обраний тип і якість. Що стосується асортименту, представленого в інтернет-магазині, то в ньому легко зможе знайти для себе рішення кожен в рамках встановленого бюджету. Кожна позиція має докладний опис.

ЧИТАТЬ ДАЛЬШЕ