Фільтри
Ціна (грн.)
Проклеєний край
Колір
Упаковка
Кількість листків
Довжина
Ширина
Щільність паперу
Щільність (г / м2)
Тип склеювання
Особливість
Ваш каталог товарів

Папір для нотаток в блоках

Код товару: BM2284
Блок паперу для нотаток "Декор" 90x90x40 мм, скл
15.30 грн
Код товару: BM2256
Блок паперу для заміток "Зебра" 90х90х30мм скл.
13.00 грн
Код товару: A0013
Папір для нотаток BuroMax 500 аркушів 90х90
18.01 грн
Код товару: BM2264
Блок паперу для заміток "Зебра" 90х90х40 мм, скл.
16.10 грн
Код товару: 20997
Блок паперу для нотаток 90х90 500 арк
<p>Спеціальний папір для нотаток, упакований у вигляді блоку, розміри 90 на 90 мм, в упаковці 500 листочків. Папір виготовлений ​​з екологічно натурального матеріалу, різнобарвний, завдяки цьому дуже зручно робити безліч заміток, які потрібно розподілити за категоріями або завданнями. Такі папірці часто використовуються в домашньому господарстві, якщо потрібно скласти список покупок або перелік завдань. Набір паперу для записів дуже компактний, тому не займе багато місця на робочому столі, як вдома, так і в офісі.</p>
17.70 грн
Код товару: EA0012
Бокс для паперу 90*90*90 пластиковий
<p>Пластиковий бокс розміром 90 на 90 мм, для зберігання паперу для заміток відповідного формату. Матеріал для виготовлення пластик. У такі бокси кладуть папір для нотаток, завдяки чому маленькі папірці на розпадаються по всьому столу. Такі папірці часто використовуються в домашньому господарстві, якщо потрібно скласти список покупок або перелік завдань. Пластиковий бокс для паперу для записів дуже компактний, тому не займе багато місця на робочому столі, як вдома, так і в офісі.</p>
14.52 грн
Код товару: BM2254
Блок паперу для заміток "Зебра" 80х80х20мм скл.
8.10 грн
Код товару: BM2272
Блок паперу для заміток "Декор" 80х80х30мм, скл.
10.60 грн

У процесі ведення великої кількості щоденних справ доводиться робити різні записи і замітки. І одним з інструментів, який більшість завжди воліє мати під рукою, є блок паперу для нотаток. Написання списку справ з їх допомогою стає набагато більш простою і приємною справою. Тим більше, що вже давно доведено, що інформація краще запам'ятовується, коли вона постійно знаходиться перед очима в написаному вигляді.

Вирішивши купити блок паперу, можна бути впевненим в тому, що він дозволить робити нотатки швидко, надійно і приємно. Тим більше, що для покупки даного канцелярського приладдя не потрібно витрачати багато часу. І все, що необхідно, це просто звернутися в інтернет-магазин, де представлений широкий вибір даної продукції.

Переваги використання

Говорячи про основні переваги використання блоку паперу, необхідно відзначити:

Компактні розміри. Стандартний папір для записів блок займає зовсім небагато місця, і він з легкістю може розміститися на робочому столі. Крім того, листочки мають невеликий розмір, завдяки чому на ниху можна компактно розмістити всю необхідну інформацію.

Універсальність. Такий папір в блоках може використовуватися як на роботі, так і школярами, адже з їх допомогою можна без проблем організувати свою діяльність, поліпшивши запам'ятовування конкретної інформації або просто зробивши для себе нагадування, встановивши на видному місці.


Видимість. Сучасні виробники пропонують блок паперу з липким шаром різних кольорів. Це означає, що таке нагадування завжди буде перед очима, а всю необхідну інформацію можна буде легко запам'ятати;

Мобільність. Липкий шар досить якісний для того щоб його можна було використовувати неодноразово. Саме тому в разі необхідності запис легко можна перенести на інше місце.

У каталозі інтернет-магазину представлений широкий вибір продукції різних кольорів і розмірів, серед якої зможе знайти для себе рішення кожен.

Який буває папір для нотаток

В цілому папір для нотаток представлений ​​в різних варіантах. У випадку з блоками для заміток вони мають вигляд стопки паперових листочків, які нарізані у формі квадратів. При цьому листочки в стосі можуть мати клейовий шар, або бути без нього.
У блоках для записів представлено різну кількість листочків. Це може бути, як порівняно невелика стопка, в якій налічується не більше 400 листочків, так і більш об'ємне рішення, в якому знаходиться до 1000 листочків.

Також при виготовленні використовуються різні типи паперу.
Одним з ключових питань, які цікавлять більшість покупців, є скільки коштує блок паперу. В цілому на блок паперу ціна залежить від багатьох чинників. Ключовими серед яких є обраний тип і якість. Що стосується асортименту, представленого в інтернет-магазині, то в ньому легко зможе знайти для себе рішення кожен в рамках встановленого бюджету. Кожна позиція має докладний опис.

ЧИТАТЬ ДАЛЬШЕ