Фільтри
Ціна (грн.)
Тип
Виробник
Особливість
Розмір
Серія
Формат
Кількість сторінок
Колір
Матеріал обкладинки
Тиснення
Колір сторінок
Щільність (г / м2)
Тип лініювання
Обкладинка
Колір обкладинки
Щільність паперу
Вид
Вид продукції
Тип поліграфічного паперу
Ваш каталог товарів

Щоденники, блокноти, планінги, календарі

Код товару: E21837
Щоденник Economix А5 датований 2022р., E21837
104.78 грн
Код товару: O25230-12
Щоденник датований 2022р., VIVELLA, бузковий, А5, O25230-12
132.75 грн
Код товару: 2022J1-01
Календар квартальний 2022 р. "3 в 1" цуценята, 2022J1-01
29.65 грн
Код товару: E21690-09
Щоденник датований, PRINCIPE, рожевий, А5 E21690-09
83.88 грн
Код товару: 2022J-02
Календар 2022р., 3х пружинний, кошенята, 2022J-02
35.15 грн
Код товару: E21815-04
Щоденник датований 2022р., GALA, зелений, А5, E21815-04
95.93 грн

Планування часу вкрай необхідне. Воно дозволяє правильно розподіляти увагу і зусилля, досягаючи поставлених цілей і завдань. Складно не погодитися з тим, що для максимально ефективного вирішення даного завдання рекомендується мати ряд інструментів, які доступні кожному. В першу чергу, це всілякі носії інформації, які завжди повинні бути під рукою, такі як тижневик, блокнот або органайзер. Також прекрасною ідеєю може стати купити настінний календар на 2020 рік. З його допомогою можна максимально ефективно спланувати свій день, а також отримати можливість чітко розпоряджатися своїм часом, і не витрачати його на непотрібні речі.

Все, що необхідно для особистісного планування, сьогодні без зусиль можна знайти і придбати в інтернет-магазині. У тому випадку, якщо мова йде про асортимент представлених щоденників і блокнотів, то вони розроблені таким чином, щоб дозволити своєму власникові швидко і ефективно вирішити всі поставлені завдання. При цьому процес ведення записів виведений на принципово новий рівень, так як в щоденниках часто міститься корисна інформація, цікаві факти і інша подібна інформація. Як показує практика, процес використання даної продукції дуже приємний, і здатний подарувати позитивні емоції і враження своїм власникам.

Блокноти і щоденники

Протягом дня надходить величезна кількість інформації, яку  необхідно обробити і проаналізувати. Стильні, красиві і яскраві блокноти допоможуть вирішити це завдання легко і просто. Продукція, преставлена ​​в каталозі інтернет-магазину, дуже різноманітна, і в асортименті завжди можна знайти щось як для особистого використання, так і на подарунок. Також можна знайти пропозицію не тільки для дорослих, але і для дітей.

Творчим людям обов'язково варто звернути увагу на барвисті щоденники. У каталозі інтернет-магазину представлений широкий асортимент яскравих і практичних рішень за доступними цінами.

Календарі

Планування свого часу протягом для вимагає використання календаря. На сьогоднішній день настінний календар 2020 купити не складе великих труднощів серед нашого асортименту. Безумовно, асортимент календарів, доступних на сьогоднішній день, величезний. Найчастіше серед них зустрічаються варіанти на кільцях, на спіралі або на пружинах. Однак найбільшою популярністю користується перекидний календар. Барвисті цифри і зображення на ньому привертають загальну увагу, і можуть стати прикрасою будь-якого робочого столу.

Також в наявному асортименту можна купити календар на стіну 2020. Переваги, якими володіє настінний календар купити який можна у нас, такі:

- величезний асортимент продукції на будь-який смак;
- постійно поповнюваний каталог товарів;
- оптимальне поєднання вартості та  якості представленої продукції.

У компанії працюють досвідчені консультанти, які з радістю допоможуть зробити вибір і прийняти правильне рішення. Умови оплати та доставки продумані до дрібниць.

ЧИТАТЬ ДАЛЬШЕ