Фільтри
Ціна (грн.)
Тип поліграфічного паперу
Формат
Тип
Орієнтація
Кількість листків
Вид продукції
Матеріал обкладинки
Виробник
Країна виробник
Ваш каталог товарів

Канцелярські книги та книги обліку

Код товару: A0534
Журнал-пустографка А4 50 арк офсет A0534
28.01 грн
Код товару: A05026
Журнал реєстрації аварій A05026
47.14 грн
Код товару: A05030
Журнал реєстрації наказів (офсет) A05030
28.05 грн
Код товару: A05028
Журнал реєстрації відрядж. 24 арк (офсет) A05028
25.55 грн

Потреба купити канцелярську книгу виникає у безлічі людей. Хоча в даний час активно розвиваються електронні технології, але ще зовсім не скоро настане час, коли вони повністю витіснять канцелярські книги.
Хоча і ведуться вже багатьма підприємствами, установами електронні документи, без канцелярських книг не обійтися. Вони застосовувалися десятки років, їх практичність, зручність цінуються і в даний час теж.

Навіщо потрібні

Вам потрібно купити книгу - бухгалтерський облік без канцелярської книги не обійдеться. Ключовий її плюс - всі записи, які були зроблені до цього, в будь-який час під рукою, а для нових не потрібен доступ до комп'ютера, Інтернету і т. д. А до того ж людство не винайшло антивірусних програм, здатних захистити дані комп'ютера на сто відсотків. Так що, якщо дані містяться на комп'ютері, тим більше онлайн, вони з високою ймовірністю можуть стати доступними хакерам. Плюс до всього не завжди електронний пристрій може виявитися під рукою в справному вигляді і з доступом до Мережі.
А ось при застосуванні канцелярської книги можна не хвилюватися про крадіжку, втрату даних. А не дай Бог полетить на комп'ютері жорсткий диск або онлайн щось зіпсується на сервері - і ви втратите інформацію. Канцелярську книгу, як і інші важливі документи, для надійності варто зберігати в сейфі.

Канцелярські та облікові книги найбільш часто випускаються в форматі A4. Кількість листів в них буває від 96 до 192.
Таку річ, як книга обліку, купити необхідно, звертаючи увагу на частоту, активність використання. Не завжди необхідна саме книга канцелярська 192 листа - вам може просто не знадобитися стільки записів навіть на довгий термін. При рідкісних записах і нотатках цілком підійде і 96.

Але кількість аркушів - не єдиний параметр, на який варто звертати увагу при виборі канцелярської книги. Слід розібратися, для яких цілей така купується.

Є такі типи канцелярських книг:

- для записів і заміток - там можна відзначати відповідні дані, скажімо, місцезнаходження партнерів з клієнтами, час приходу-відходу співробітників і інше;

- для планування - записів планів фірми і окремих людей, цілі, завдання, результати і так далі;

- вузькоспрямовані - скажімо, щоб вести бухгалтерський облік підприємства;

- багатофункціональні - припускають різні види записів. Часто використовуються студентами, школярами.

Також дивіться на щільність, якість паперу.

Що краще, лінія або клітина
Зазвичай люди вважають за краще книги обліку в лінію, бо вони припускають найбільш зручний, стандартний спосіб вести записи. Але варіант в клітку дозволяє зручніше креслити графіки і схеми, так що знову ж - вибирайте відповідно бажанням і потребам.

Чому краще купити у нас

Потрібна книга обліку доходів? Купити її завжди буде вигідним рішенням саме в інтернет-магазині Papero, так як він пропонує доступні ціни для споживачів, безліч зручних варіантів доставки і оплати, гарантію на всі товари (звичайно, несправність поліграфічної продукції - рідше зустрічається і не дуже страшна річ, але тим не менше).
Книги обліку - де купити? Сумніватися не варто - звертайтеся в Papero!

ЧИТАТЬ ДАЛЬШЕ