Фільтри
Ціна (грн.)
Упаковка
Формат
Ваш каталог товарів

Конверти та поштові пакети

Код товару: A0015
Конверт С4
4.32 грн
Код товару: A0016
Конверт С5
1.17 грн
Код товару: C1040
Конверт C6, СКЛ, 75 г/м2
0.69 грн

Важливість поштових пакетів і конвертів

Зараз пластикові поштові пакети, або ж конверти - один з головних видів поштової упаковки.
Купити поштові пакети (в зокрема, придбати поштові конверти оптом) дуже часто потрібно відповідним організаціям в Україні через те, що в них постійно відчувається сильна необхідність.

Чому до сих пір, в XXI столітті, вони залишаються вкрай важливими? Хоча електронна пошта давно довела свою корисність і має величезну популярність, ще ой як не скоро вона буде в змозі повністю витіснити паперову кореспонденцію. Навіть не всю інформацію можливо і правильно відправити електронною поштою (тоді й виникає потреба купити конверти для листів), що вже говорити про матеріали, тим більше для серйозного бізнесу.

Без конвертів, пакетів не обійтися, відправляючи кореспонденцію, різноманітні посилки. У них солідний зовнішній вигляд і на них можна вільно наносити зображення, написи, фірмові логотипи.
Не тільки в поштових відділеннях вони вкрай актуальні. Некомерційні, скажімо, банківські організації, і різні банківські, скажімо, інтернет-магазини, купують їх у величезній кількості, щоб відправляти кореспонденцію, договори, рекламні буклети, різноманітні бандеролі, посилки, речі, щоб далі упаковувати їх, транспортувати, при цьому захищаючи від шкідливих впливів зовнішнього середовища. Як правило, навіть сучасні пакети, не кажучи вже про контейнери, виконуються з вкрай міцних матеріалів, здатних переносити навіть сильні температурні перепади. Тобто можна не дуже-то хвилюватися за збереження як речей, так і важливою кореспонденції.

Пакети розрізняються за формою і розмірами. Підбирати їх варто відповідно до того, що планується в них відправляти і / або отримувати.
Створення пакетів великих розмірів сильно допомогло багатьом онлайн-магазинам при відправці нестандартних посилок, вантажів. Тепер їх можна придбати, просто звернувшись в інтернет-магазин.

Переваги співпраці з Papero
Отже, переконавшись, що доцільність придбання цієї продукції не викликає сумнівів, встає логічне запитання: де ж найкращі поштові конверти придбати? Саме наш магазин Papero пропонує кращі умови:

- великий асортимент продукції;
- у нас конверти поштові купити ви зможете за найнижчими, в тому числі і оптовими цінами;
- можливість практично будь-яких зручних варіантів оплати - все, як потрібно клієнту;
- доставка в будь-яке необхідну покупцеві місце;
- можна при необхідності обговорити індивідуальне виготовлення поштових пакетів і контейнерів згідно з вашими побажаннями;
- зручний функціонал - навіть людина, яка тільки недавно зайшла в Інтернет, зможе без особливих зусиль користуватися інтернет-магазином Papero.

Вивчайте всі умови і оформляйте замовлення вже сьогодні! Якщо щось раптом здається незрозумілим, досить просто звернутися за консультацією до наших менеджерів. Звертайтеся - в будь-який час раді співпраці

ЧИТАТЬ ДАЛЬШЕ