Фільтри
Ціна (грн.)
Тип засобу
Вага
Обсяг
Тип
Основне призначення засобу
Призначення
Дія
Оброблювана поверхня
Вид
Виробник
Країна виробник
Ваш каталог товарів

Побутова хімія

Якісно облаштувати свій побут без застосування побутової хімій неможливо. Засоби для очищення різних поверхонь і матеріалів дозволяють ефективно боротися не тільки із забрудненнями, але і з шкідливими бактеріями і мікробами. Кожне з засобів має своє призначення і склад, тому не можна використовувати один універсальний продукт для всіх цілей. Тому для забезпечення всіма необхідними засобами рекомендується купити побутову хімію оптом, це дозволить значно заощадити бюджет.

Різновиди побутової хімії

Існує певна класифікація, яка дозволяє розподілити побутову хімію на кілька груп залежно від її цільового призначення:

Засоби для прибирання. Призначення всіх продуктів з цієї групи полягає в очищенні різноманітних поверхонь від бруду, пилу, нальоту. Для цих цілей в магазині можна купити побутову хімію наступних типів: миючі засоби для підлоги, дезінфікуючі і миючі засоби для санвузлів, засоби для очищення скляних поверхонь і дзеркал, продукти для чистки поверхонь. У цю категорію можна також віднести мило для рук. Так як більшість товарів даної категорії має досить агресивний склад, рекомендується використання гумових рукавичок під час прибирання для захисту шкіри рук;

Засоби для миття посуду. У цю групу входить побутова хімія для очистки каструль, сковорідок, тарілок та іншої посуду від залишків їжі та інших забруднень. Після використання цих засобів необхідно проводити ретельне ополіскування, щоб всі залишки засобів не потрапили всередину організму;

Засоби для прання. Головне призначення продуктів з цієї групи - видалення бруду з одягу і наданняйому свіжого аромату. Для цього використовуються пральні порошки, гелі, ополіскувачі, кондиціонери. Так як одяг, постільна білизна знаходяться в постійному контакті з людською шкірою, рекомендується приділяти особливу увагу складу порошків і інших засобів, щоб не спровокувати прояв алергічних реакцій.

Вибір

Важко встояти перед спокусою і не купити побутову хімію недорого, але крім ціни необхідно враховувати наступні параметри перед покупкою:

- Склад. Особливо чутливі до різних хімічних компонентів люди з алергією і маленькі діти. Навіть якщо ви не належите до цієї категорії бажано теж обмежити вплив на організм агресивних хімічних елементів. Засоби з більш екологічно чистим складом коштують більше, тому побутова хімія недорого придбана може надати шкоди здоров'ю;

- Ефективність. Побутова хімія повинна, в першу чергу, виконувати функції, покладені на неї. Упевнитися в ефективності того чи іншого засобу можна тільки досвідченим шляхом. Тому перш ніж замовити велику партію товару оптом, рекомендується зробити невелике замовлення, щоб упевнитися в його ефективності.

Купівля

При введенні в пошукову систему запиту «побутова хімія оптом Україна» виводиться безліч пропозицій від онлайн-магазінов. Варто віддати перевагу магазину Papero. У ньому реалізується побутова хімія оптом, прайс, опублікований на сайті свідчить про те, що ціни нижче середньоринкових. Мінімальна сума замовлення стартує від 100 гривень, що дозволяє замовити маленьку пробну партію.

ЧИТАТЬ ДАЛЬШЕ

Хиты продаж