Фільтри
Ціна (грн.)
Тип засобу
Обсяг
Вид
Країна виробник
Склад
Виробник
Ваш каталог товарів

Миючі та дезінфікуючі засоби для санвузлів

Код товару: SEPT0100
Дезинфікуючий засіб ANTICEPT-M 100 мл
23.95 грн
Код товару: 25472711
Pro засіб для прочистки зливних труб Кріт 5л
195.18 грн
Код товару: 355994
Засіб для чищення порошок Gala 500 г
25.92 грн
Код товару: 25485900
Септофан УНО Засіб для дезінфекції 1л (12 шт/ящ)
373.00 грн
Код товару: 200610
Засіб дезінфекційний MDA-72+, 240мл. ПЕТ
176.00 грн
Код товару: 31200100
Pro-накладки на сидіння унітазу 1/2 (250 шт.)
106.93 грн
Код товару: 4820333455331
Засіб дезінфікуючий «AKUTOL sept», флакон 50 мл. спрей
24.32 грн

Деякі приміщення в будинку повинні бути особливо чистими. Для цього потрібна спеціальна побутова хімія. Є дезінфікуючі засоби для унітазу і багатьох інших об'єктів в санвузлі. Відповідно до санітарних норм потрібно приділяти прибиранню належну увагу. Почистити сантехнічні прилади, підлогу і стіни буває не так просто, але сучасні засоби допомагають все значно спростити. Важливо правильно їх вибрати і придбати в правильному місці, щоб гарантовано отримати якість.

Особливості засобів для чищення санвузлів

На сучасному ринку побутової хімії представлений великий асортимент продукції від різних виробників. Правильний вибір гарантує простоту прибирання та досягнення потрібного ефекту без зайвих проблем. Приділити увагу потрібно прибиранню раковини, ванни, унітазу, плитки і всього іншого. Кожен елемент санвузла бажано якісно почистити, щоб забезпечити блиск і привабливий зовнішній вигляд. У таку ванну кімнату або туалет буде приємно заходити.

Можна придбати універсальний засіб для чищення туалету, який дозволить обробити на потрібному рівні ефективності практично всі основні поверхні. В асортименті представлені такі засоби:

Порошок, які ідеально підходять для обробки плитки, металевих змішувачів.

Спеціальні рідини для обробки внутрішньої поверхні унітазу. Вони не тільки повертають йому блиск, але і вбивають все шкідливі мікроорганізми.

Пасти - застосовуються для мийки ванни або умивальника.

Під конкретне забруднення треба вибирати спеціальні засоби з характерними особливостями. Це дозволить зробити процес прибирання безпечним, а досягнення результату максимально якісним. Сучасна продукція відомих марок зазвичай має приємний або нейтральним ароматом, що не впливає на матеріали занадто агресивно. Це спрощує процес прибирання, роблячи його по-справжньому ефективним.
Спеціальні засоби для чищення ванної та туалету дозволяють привести ці приміщення в ідеальний порядок максимально швидко. Головне віддавати перевагу відомим брендам, звертатися в перевірений інтернет-магазин. Такий підхід дозволить максимально спростити процес вибору і покупки, а також безпосередньо прибирання.

Купити кращі засоби для дезінфекції і чищення санвузлів в Україні

Найпростіше це зробити в інтернет-магазині, який пропонує нормальний асортимент та інші переваги. У нас можна засіб для чищення туалету купити під найрізноманітніші потреби. Є можливість сортувати продукцію за кількома основними критеріями, отримати консультацію у компетентних професіоналів. До інших плюсів звернення до нас можна віднести:

Сучасний сервіс.

Оптимальні ціни.

Швидку доставку і т.д.

Оформлення замовлення відрізняється простотою, а попередньо можна розглянути фотографії обраного засобу, дізнатися про його ключові характеристики. Для сантехніки і плитки знайдеться все необхідне, що дозволить швидко привести санвузол в повний порядок з мінімальними труднощами. Куплені у нас товари можна оплатити різними зручними способами.

ЧИТАТЬ ДАЛЬШЕ