Фільтри
Ціна (грн.)
Тип засобу
Обсяг
Ваш каталог товарів

Миючі засоби для підлоги

У боротьбі за чистоту в будинку багато хто шукає універсальний миючий засіб для підлоги, який має високу якість і при цьому має приємний запах. Для одних господинь важливі характеристики миючого засобу і їх здатність швидко очистити поверхню, для інших має значення можливість дезінфекції. Ідеальний варіант, коли рідина має всі властивості.

Яким засобом мити підлогу

Сьогодні виробники пропонують рідину для миття підлоги у великому асортименті. Передбачений склад, який підходять для догляду за всіма видами покриттів: паркетом, ламінатом, плиткою, пластиком, пробкою, натуральним каменем. Завдяки антисептикам, поліруючим речовинам і ароматизаторам,що входять до складу, миючі засоби прекрасно справляються з покладеними на них функціями.

Засоби для миття поверхні підлоги розрізняють за призначенням:

- Дезінфектори. До їх складу входить дезінфікуючий компонент хлор або безпечні для людини і домашніх тварин висококонцентровані бактерицидні речовини.
- Універсальні. Такі засоби призначені для щоденного прибирання приміщень і використовуються для всіх видів поверхонь. Абсолютно безпечні, не вимагають змивання.
- Професійні. Висококонцентровані активні склади, що вимагають ретельного змивання і провітрювання приміщення.

Ідеальний варіант, коли миючий засіб для підлоги економічно витрачається, має невисоку вартість і не викликає алергічних реакцій у домочадців.

Купити миючий засіб для підлоги
Миття підлоги займає чимало часу. Можливо, для цього використовується невідповідний засіб? При покупці засобу для миття підлог рекомендується враховувати вид покриття.
Ми пропонуємо зробити вибір на користь продукції PRO SERVICE, відомої своїми високими характеристиками. Універсальний склад миючого неорганічного засобу PRO SERVICE (Лимон, 5 л) швидко очистить поверхні всіх типів без розводів і пошкоджень. Крім того, що склад ретельно очищає і дезінфікує підлогу, він має легкий аромат лимона, що надає приміщенню легкий запах свіжості. Рідина для миття підлог PRO SERVICE абсолютно безпечна і може використовуватися не тільки для прибирання будинку, її можна застосовувати для очищення підлоги в офісах, установах освіти, поліклініках, лікарнях, підприємствах громадського харчування і т.д.

Засіб для миття підлоги PRO SERVICE (Лимон, 5 л) варто придбати, оскільки він володіє наступними характеристиками:
- Стійким дезинфікуючим ефектом.
- Містить безпечні для людини і тварин інгредієнти.
- Не залишає розводів, очищає до блиску, не вимагає змивання водою.
- Економічна витрата (одного ковпачка, розведеного у відрі води, досить, для того щоб помити велику площу).
- Надовго освіжає повітря в приміщенні.
- Звернувшись в наш магазин, ви придбаєте продукцію, яка швидко очистить навіть плями,що  важко виводяться  і застарілий бруд з паркету, ламінату, плитки та інших поверхонь. На миючий засіб для підлоги ціна відносно невисока, що є однією з  важливих переваг. Якщо ви хочете щоб ваш будинок сяяв чистотою, рідина для миття підлог PRO SERVICE легко впорається з цим завданням.

ЧИТАТЬ ДАЛЬШЕ