Фільтри
Ціна (грн.)
Тип засобу
Вага
Обсяг
Тип
Призначення
Ваш каталог товарів

Миючі засоби для посуду

Код товару: B16102
Gala для миття посуду 500 мл Лимон
18.34 грн
Код товару: 25471720
Миючий засіб для посуду Proservise Яблуко 5 л.
108.20 грн
Код товару: 16102B
Гала бальзам д/миття посуду 500 мл (16102B)
38.85 грн
Код товару: 25478400
Миючий засіб для посуду Proservise Optimum 5 л
78.68 грн
Код товару: 25471820
Миючий засіб для посуду Proservise Лимон 5 л.
83.34 грн
Код товару: 16101-B
Гала бальзам д / миття посуду 1 л 16101-B
46.90 грн
Код товару: 16108
Миючий засіб для посуду RENA 5л в асортименті
55.35 грн

Проблема брудного посуду добре відома кожної господині. Звичайно, посудомийні машини - відмінний варіант вирішити проблему брудного посуду, однак він не всім доступний. Тому найчастіше посуд миють руками, використовуючи різні мийні засоби для миття посуду.

Що враховувати при виборі засобу для миття посуду

Часи саморобних розчинів для миття посуду залишилися в минулому, на зміну їм прийшли спеціальні засоби, які легко справляються з будь-якими видами забруднень на посуді. Вони рясно піняться, моментально розчиняють жири будь-якого походження, не залишають розводів і неприємних запахів.
Сучасний засіб для миття посуду - це хімічна суміш, яку застосовують не тільки для миття посуду, але і для різної побутової техніки.

Якщо миючий засіб має високу якість, він відповідає таким вимогам:

Безпечно для здоров'я людини (не здатен викликати алергію). Ідеальний варіант, коли в його склад входять такі компоненти як гліцерин, екстракт алое вера і силікон, що дбайливо пом'якшують шкіру рук.

Добре піниться, адже від цього показника залежить економічність витрачання засобу.

Має безпечну упаковку. Засіб для миття посуду повинен бути розфасованим в ємність, яку не зможе відкрити дитина.

Існують два види подібної рідини: для ручного миття посуду і для посудомийної машини. Найбільш часто застосовується миючий засіб для посуду у вигляді гелю або рідини. Така форма зручна у використанні, відмінно розчиняє жир навіть у холодній воді, дбайливо захищає шкіру рук і має приємний аромат. Однак у таких засобів є один недолік - вони вимагають ретельного змивання, так як на посуді залишаються шкідливі хімічні речовини.

Перш ніж купити засоби для посуду, варто знати, що:

Посуд з кераміки і нержавіючої сталі не переносить порошкоподібні миючі засоби. Для таких виробів підійдуть тільки рідини і гелі.

Скляний посуд так само рекомендується мити рідкими сумішами.

Посуд зі срібла миється м'якою серветкою, змоченою рідиною для мятья посуду і тільки потім натирається до блиску.

Практично всі подібні суміші містять в складі ПАР речовини, які вимагають ретельного змивання під проточною водою. Знання цього правила допоможе уникнути потрапляння в їжу шкідливих речовин.

Купити рідину для миття посуду

Представлені нами засоби кращі в даному сегменті і відповідають вимогам безпеки. Продукція включає рідини вітчизняних і зарубіжних виробників: «Бриз», «PROSERVISE» (яблуко), «FAIRY» (ФЕЙРІ) «Чистюня», «GALA» (лимон), «RENA», «PROSERVISE OPTIMUM».
Якщо вам потрібно купити засіб для миття посуду недорого, асортимент нашого магазину - це кращий спосіб заощадити кошти, так як практично всі склади в зручній розфасовці (5 л). На кошти для миття посуду ціна відносно невисока - це є одним з їх важливих переваг. Звернувшись до нас, ви можете бути впевнені у високій якості представленої продукції

ЧИТАТЬ ДАЛЬШЕ