Фільтри
Ціна (грн.)
Ваш каталог товарів

Освіжувачі повітря

Код товару: 19007
Освіжувач повітря "ECOnom"
<p>Освіжувач повітря від виробника &quot;ECOnom&quot;. Вибір запахів у освіжувача дуже великий, є &quot;Альпійський луг&quot; або &quot;Ранкова роса&quot; та ін. Це звичайний балончик об&#39;ємом 300 мл. Дуже часто неприємний запах може впливати на Ваше самопочуття або настрій. За допомогою такого освіжувача повітря Ви освіжите повітря і усуньте неприємні запахи в будинку або офісному приміщенні, ще його можна встановлювати на кухні або в приміщеннях де відсутня вентиляція. Даний освіжувач універсальний і практичний. У ящику 24 шт.</p>
17.70 грн

При активній роботі в приміщеннях застоюється повітря, і не завжди можливо і правильно організувати природну вентиляцію, особливо в дуже холодну або ж, навпаки, занадто жарку пору року. В такому випадку на допомогу приходять автоматичні освіжувачі повітря для офісу, квартири або ж інших приміщень. З їх допомогою гарантується збереження і навіть поліпшення стану людського здоров'я. При цьому коштують вони копійки, а встановлюються дуже легко і після цього вимагають зовсім мінімального обслуговування, функціонувати ж здатні довгі роки.

Навіщо потрібні

Назва "освіжувачі повітря" вже є промовистлю. Зрозуміло, такий засіб використовується, щоб освіжати повітря в приміщенні, усуваючи неприємні запахи або принаймні маскуючи їх.
Зараз представлено на вибір безліч різних варіацій. Існують, наприклад, автоматичні освіжувачі повітря для квартири. Просто поставте собі такий - і ви здивуєтеся, наскільки краще і приємніше стане жити і працювати: дорослим - комфортно відпочивати перед телевізором, дітям - успішно і правильно виконувати домашні завдання. Існують і спеціальні високоякісні електричні освіжувачі повітря. Іноді такі освіжувачі забезпечуються особливими датчиками руху, автоматично виприскують освіжаючу порцію, поки повз них проходять.

Які краще вибрати і чи варто?

Дивно, що деякі люди ще сумніваються в доцільності придбання освіжувачів повітря. Адже їхні переваги безперечні:

- останнім часом екологічно вони стали куди безпечніше, ніж ще кілька років тому;

- безліч з таких тепер використовуються на водній, а не на аерозольної основі, що набагато краще;

- і, нарешті, демократична ціна цілком по кишені кожній людині!


Що ж стосується конкретних моделей, то варто звернути увагу на просто-таки чудовий освіжувач повітря "Чарівне джерело" від Sky. Безліч клієнтів дуже хвалять приємну, легку віддушку, якісну конструкцію розпилювального клапана. Це дійсно легкий, приємний запах для тих, хто обожнює трав'яні аромати! І корисно, і приємно, а, значить, переоцінити неможливо.

Переваги співпраці

Освіжувачі повітря зараз пропонує безліч різних компаній, чому ж все більше людей вибирають інтернет-магазин Papero? А причини дуже прості - Papero постійно поповнює асортимент товарів. Продає тільки безпосередньо від виробника, таким чином гарантуючи відсутність націнок. Надаються практично всі зручні способи онлайн-оплати, можлива доставка в абсолютно будь-яке потрібне покупцеві місце. Якщо виникають якісь питання, досить просто зв'язатися з менеджерами через форму зворотного зв'язку і отримати швидку і зрозумілу відповідь. Немає ніякого сумніву - якщо потрібен якісний товар за доступною ціною і хочеться обслуговування з повагою, завжди звертайтеся саме в Papero!

ЧИТАТЬ ДАЛЬШЕ