Фільтри
Ціна (грн.)
Виробник
Призначення
Обсяг
Ваш каталог товарів

Засоби для миття та чищення поверхонь

Наведення порядку в будинку, квартирі або офісі не обходиться без використання засобів для чистки поверхонь. Порошок, спреї, поліролі, гелі, шампуні - незамінні помічники в прибиранні приміщення, очищають поверхні і створюють атмосферу чистоти.

Універсальна побутова хімія - переваги і особливості

Універсальні препарати призначені для прибирання різних поверхонь в приміщенні. Основні переваги їх використання:

- ефективне видалення бруду і пилу;

- усунення неприємних запахів;

- забезпечення тривалої чистоти;

- видалення  жирних і застарілих плям.

Якісні засоби не залишають розводів на гладких поверхнях, перешкоджають осіданню пилу, забезпечують тривале збереження кольору тканинної оббивки м'яких меблів.

Види чистячих засобів для видалення забруднень
Виробники побутової хімії випускають різноманітну продукцію для очищення від бруду і пилу, виведення плям. Засоби для миття поверхонь бувають наступних видів:
Аерозоль.
Рідина.
Гель.
Спрей.
Шампунь.
Крем.
Паста.
Порошок.
Піна.

Спеціальні шампуні і гелі швидко видаляють плями з текстильної оббивки м'яких меблів. Для делікатних тканин (велюр, оксамит, замша) краще використовувати піну. Спреї, аерозолі - незамінний засіб для очищення скляних поверхонь, дерев'яних меблів, металу, кераміки та пластику. Дані препарати не залишають розводів, ефективно очищають делікатні поверхні, видаляють сліди пальців і жирні плями. Антистатична формула перешкоджає утворенню на меблях пилу протягом тривалого часу. Засіб для скляних поверхонь рекомендується наносити на м'яку суху тканину з мікрофібри або бавовни.

Як правильно вибрати засіб для очищення поверхонь

Вибір побутової хімії - важливий момент в процесі чистки дерев'яних меблів, оббивної тканини, скла та дзеркал. Засіб для обробки поверхонь має бути якісним, безпечним для здоров'я людини, не містити шкідливих речовин і сполук.

При покупці товарів слід звертати увагу на наступні моменти:

консистенція;
область застосування;
хімічний склад;
об `єм;
вид упаковки.

Важливі складові, які необхідно враховувати при купівлі побутової хімії:

Запах. Сильний, різкий аромат свідчить про велику кількість синтетичних добавок, які викликають алергію і можуть негативно впливати на здоров'я.

Ціна товару. Це важливий фактор, оскільки занадто низька вартість свідчить про погану якість миючого засобу, порушення його складу або фальсифікації.

Термін придатності. Чим свіжіший миючий засіб, тим він безпечніший для людини і навколишнього середовища.

Препарати побутової хімії від відомих виробників, як правило, мають безліч позитивних відгуків. Продукція великих компаній, що спеціалізуються на випуску побутової хімії, має відповідні сертифікати якості.
Найбільш безпечною побутовою хімією вважаються ті засоби, які здатні розкладатися на велику кількість компонентів.
Правильний вибір миючого засобу забезпечить збереження і чистоту меблів, дзеркал, скла і інших поверхонь.

ЧИТАТЬ ДАЛЬШЕ