Фільтри
Ціна (грн.)
Оброблювана поверхня
Ваш каталог товарів

Засоби для скляних поверхонь і дзеркал

Щоб очистити вікна від пилу і плям, не залишивши розводів, потрібно вибрати правильний засіб для миття вікон. У флакона обов'язково повинен бути розпилювач: так працювати з дзеркальними поверхнями набагато простіше.


Засіб для миття скла та дзеркал: склад

Засоби для дзеркальних поверхонь містять у складі:
- бюджетний ізопропіловий або дорожчий бензиловий спирт,
- рослинні ПАР,
- додаткові компоненти із захистом від пилу і води.

У кожного засобу для миття дзеркал є як переваги, так і недоліки. Рідини зі спиртом добре видаляють недавні забруднення, але застарілі жирні плями втдалити не легко. Такі засоби не вимагають змивання, але запах спирту не вдається перебити навіть сильними ароматами. Щоб усунути специфічний запах, приміщення потрібно добре провітрити. Запах від бензилового спирту тримається менше, але і коштують такі засоби більше.

Засоби з поверхнево-активними речовинами з натуральної сировини надають дзеркальним і скляним поверхням блиск. Ці засоби вважаються екологічними, оскільки всі компоненти складу біорозкладні. Звичайно, такий склад впливає і на вартість. Натомість господарі можуть не побоюватися стійкого запаху і алергічних реакцій на компоненти. Біозасоби добре справляються зі своїм завданням, плюс економно витрачаються.

Для додаткового захисту стекол і дзеркал виробники включають до складу силікони і антистатик. Ці компоненти відштовхують пил і допомагають довше підтримувати чистоту. Вологовідштовхувальні інгредієнти захищають віконне скло від бризок і дощу. Якщо раковина розташована біля вікна, краще обробити скло саме таким складом.

Як правильно доглядати за склом і дзеркалами

Деякі господині закуповують побутову хімію оптом, щоб завжди підтримувати ідеальний порядок в домі. Для миття сильно забруднених стекол можуть знадобитися не тільки засоби для дзеркальних поверхонь, але і інша побутова хімія.
Якщо жирні плями не відходять від скла, можна помити поверхню рідиною для миття посуду. Цей засіб відмінно розщеплює жир і майже не залишає слідів. Рідину змивають водою, а потім протирають засобом для вікон.

На дзеркалах у ванній через вогкість може з'явитися вапняний наліт. Його очистити можна за допомогою засобу, в складі якого є кислота. Однак якщо у дзеркала металева рама, варто уникати попадання засобу на метал. Таким же чином можна почистити дверцята душової кабіни.

Особливо обережно потрібно очищати матові поверхні. Кухонні скляні фасади з затемненням і тонуванням вимагають дбайливого догляду.. Для миття краще використовувати спиртові засоби і склади з ПАР. Такі засоби відрізняються м'яким впливом, а агресивних складів варто уникати. Жир краще відмити засобом для посуду.

Де купити засіб для миття вікон
На сайті Papero.com.ua можна купити всю необхідну побутову хімію для прибирання, світлодіодні лампи, елементи живлення, а також шкільні канцтовари, офісне приладдя і системи архівації.

ЧИТАТЬ ДАЛЬШЕ