Фільтри
Ціна (грн.)
Тип прання
Основний тип тканини
Ваш каталог товарів

Засоби для прання

Якісний засіб - якісне прання

Ще недавно від засобу для прання білизни потрібно тільки якісно видалити забруднення, але тепер список вимог розширився.

Якісний засіб повинен:

- видаляти всі забруднення;

- бути гіпоалергенним;

- не завдавати шкоди навколишньому середовищу;

- бути економічним у використанні.

У багатьох господинь вимоги ширше: щоб засіб не ароматизував білизну або давав ненав'язливий, легкий аромат, підходив для делікатних тканин, видалення плям.

Види засобів для прання

Все більша кількість споживачів вибирає гіпоалергенні засоби для прання. Звичайні порошки все частіше викликають у людей алергічні реакції. Гіпоалергенним порошком може вважатися  тільки той, в складі якого не більше 5% поверхнево-активних речовині (ПАР). В гіпоалергенному порошку не може бути ароматизаторів, хлору, фосфатів та ензимів. Якісний гіпоалергенний порошок:

- повинен бути без запаху;
- швидко розчинятися у воді;
- відпирати забруднення навіть при пранні в теплій воді.

Органічні засоби для прання поступово завойовують українських споживачів. Якщо склад синтетичних миючих засобів це фосфати, аніонні ПАР, кисневі відбілювачі та інші хімічні речовини, то склад органічних засобів кардинально інший. Так, приємний аромат білизни надають натуральні ефірні масла, а не ароматизатори, неіонні ПАР відповідають за надання речам білизни, натрій дисилікат пом'якшує жорстку воду.
Професійні засоби для прання в домашніх умовах не застосовуються. Вони необхідні для прання великих обсягів речей: в готелях, лікарнях, санаторіях, пралнях. Звичайна побутова пральна машинка може зіпсуватися, якщо використовувати професійний засіб. Їх використовують тільки в спеціальних промислових машинах. Головна особливість таких засобів це:
висока концентрація;
висока економічність.
Порошок, гелі та інші професійні засобів повинні використовуватися тільки за призначенням, з дотриманням інструкції і запобіжних заходів.
Засоби для прання речей поділяються і за кольором білизни і складу тканин. Так кольорові, білі і чорні речі повинні пратися різними засобами. Це забезпечить тривале збереження забарвлення. Не менш важливо враховувати склад  речей. Для речей з льону, вовни, бавовни повинні використовуватися відповідні види засобів. Це буде гарантією збереження тканини.

Засоби для прання купити можна різними способами. Однак важливо щоб засоби відповідали стандартам, щоб не були простроченими. Важливе значення має і те, в яких умовах зберігався засіб. Підвищена вологість призведе до комкування порошкоподібного засобу, особливо якщо його тара - це картонна коробка. Ознакою підробленого миючого засобу буде неприємний запах, неякісне прання, прояв алергічних реакцій. Такий засіб може стати причиною поломки пральної машини. Тому важливо купувати засоби тільки у надійних виробників.

ЧИТАТЬ ДАЛЬШЕ