Фільтри
Ціна (грн.)
Тип
Кількість листків
Розмір
Тип паперових рушників
Виробник
Кількість шарів
Країна виробник
Колір
Кількість в упаковці
Ваш каталог товарів

Паперові та вологі серветки

Навіщо потрібні паперові та вологі серветки?

Хоча серветки для рук паперові не дуже давно були випущені на ринок, але досить швидко виявилися одними з найважливіших  гігієнічних товарів. В даний час можна красиві паперові серветки придбати різних типів:

- як побутові, так і більш професійні варіанти;
- купити паперові серветки з малюнком або без;
- від 1 до 3 шарів;
- з різним розміром листа;
- в пачках різноманітного вкладення;
- і, звичайно ж, найбільш зпоширені - це святкові, з тематичним красивим оформленням.

З вкрай важливих призначень паперових серветок - очищення вашого монітора. Зараз практично кожен бажаючий  може придбати собі комп'ютер, за монітором люди проводять велику кількість часу. І ні для кого не секрет, що багато хто вже і заробляють в Інтернеті непогані гроші, прагнучи створити собі за комп'ютером повноцінний віртуальний рай. Так ось в раю навіть найменша неприємна дрібниця, що цілком логічно, дуже сильно дратує. І негарна пляма на моніторі відноситься саме до таких дрібниць. Чому б не протирати його рушником? Та тому, що це незручно і неправильно. І рушнику особливо не корисно, і матриці монітора може нашкодити. Для такої справи потрібні спеціальні серветки паперові купити, а саме BuroMax, які вже довели свої зручність і надійність безлічі споживачів. Просто кладете серветочку перед монітором і займаєтеся своїми справами, а якщо щось не так - легко його протираєте. Код товару серветок BuroMax в нашому магазині BM0800, і на ці серветки паперові ціна за 100 штук всього 71.90 гривень.

А вологі серветки - вкрай потрібні гігієнічні засоби, що гарантують захист від інфекцій, що допомагають здійснювати догляд за шкірою. Виготовлені найчастіше з нетканого мікроволокна, що має спеціальне просочення. Купити їх можна в пачках і банках. Крім інших переваг, ними дуже зручно і приємно користуватися і підтримувати свого здоров'я в хорошому стані дійсно приносить задоволення.

До цієї товарної категорії входять і зручні дитячі носові хусточки.
Чому варто придбати їх в магазині Papero
Якщо вам потрібні кольорові паперові серветки купити або придбати вологі серветки - інтернет-магазин Papero з радістю допоможе вам у будь-який час доби. На жаль, наш товар постійно і швидко розкуповують, тому його не завжди багато в наявності, але не хвилюйтеся - ми активно поповнюємо асортимент. Клацніть на вподобаний товар і можете вивчити його докладні характеристики, а потім оформляйте замовлення! У будь-якому випадку безліч людей не випадково вибирає саме наш онлайн магазин Papero. Ми пропонуємо вкрай демократичні ціни, не є посередниками і напряму співпрацюємо з виробником. Гарантуємо якість усього товару. Клієнтам пропонуються будь-які зручні способи оплати і доставка в потрібне місце.
Для бажаючих придбати паперові серветки оптом (або вологі серветки оптом) - додаткові вигідні знижки, як і для постійних покупців. 

ЧИТАТЬ ДАЛЬШЕ