Фільтри
Ціна (грн.)
Висота
Кількість в упаковці
Ширина
Тип
Ваш каталог товарів

Фасувальні і пакувальні пакети

Код товару: AP-604
Фасовка 14х4х26 упаковка 800 штук
58.90 грн
Код товару: AP-601
Фасовка 10х22 економ упаковка 750 штук
33.40 грн
Код товару: AP-603
Фасовка 10х27 Економ упаковка 700 штук
76.95 грн
Код товару: 3-0422
Фольга 280 мм 9 мкм TM "FreePack", 30 м (3-0422)
59.95 грн
Код товару: AP-602
Фасовка 10х4х27 упаковка (820-850) штук
53.70 грн

Фасувальні і пакувальні пакети широко поширені для упаковки продукції. Товар виготовляється з безпечних видів поліетилену для того, щоб можна було помістити в нього харчові продукти без  шкоди здоров'ю.

Купити пакувальні пакети
Для перенесення важких виробів доцільним буде купити пакувальні пакети - майки з ПНД - поліетилен низького тиску. Даний матеріал відрізняється високою міцністю, невеликою щільністю, збереженням своєї форми і низькою ціною. У них можна переносити навіть предмети, що мають гострі грані. Правда, у пакетів з ПНД є невеликий недолік - вони шарудять. Така упаковка найбільше підходить для одноразового використання. Часто її застосовують для пакування товарів в магазинах, супермаркетах, на ринках і в інших сферах торгівлі.

Для зручного перенесення виробів середньої тяжкості і легких добре підійдуть пакувальні пакети оптом з ПВТ. Поліетилен високого тиску має гарний глянцевий блиск, більш високу щільністю. В упаковку з ПВТ можливо укладання колючих предметів, вона не шарудить, морозостійка. Такі пакети можна використовувати багаторазово з можливістю збереження зовнішнього вигляду і міцності.

Обидва види матеріалів не володіють властивістю вступати в хімічні реакції з хімічними речовинами, не виділяють шкідливі компоненти, не пропускають воду. Тому в них можна безпечно зберігати продукти харчування, що важливо при використанні. Великий вибір розмірів і щільності дозволить знайти саме таку пакувальну продукцію, яка підійде для Ваших цілей застосування. При цьому Ви знайдете оптимальне співвідношення ціни і якості.

Для Вашого бізнесу ми пропонуємо купити пакувальні пакети по хорошій цені, не виходячи з дому. Ви можете придбати пакувальні пакети оптом, здійснюючи оплату зручним способом. Ми приймаємо готівковий і безготівковий розрахунок.

Фасувальні пакети ціна

Даний вид упаковки щодня використовується для найрізноманітніших цілей, як стандартних, так і нестандартних. Вони відмінно підійдуть для:
- зберігання білизни, наприклад, шкарпеток, які так часто губляться;
- складання продуктів харчування для запобігання завітрювання;
- захисту рук при виконанні брудної роботи;
- установок автополива кімнатних рослин;
- запобігання поширенню запахів в холодильнику.

Це лише невелика частина функцій, які можуть виконати пакети.
На нашому сайті представлена ​​велика різноманітність фасування за доступною вартості. Вся наша продукція зроблена провідними виробниками в цій області. Відсутність браку заощадить Ваш час. Фасувальні пакети розрізняються по товщині, розміром і міцності. Ви завжди зможете підібрати для себе те, що потрібно. Крім того, у нас є акції, за якими можна фасувальні пакети придбати за найнижчими цінами.
Придбати фасувальні пакети оптом на нашому сайті вигідно і зручно. Оформити замовлення не складе труднощів. Виберіть товар та вкажіть його кількість, а ми розрахуємо для Вас знижку і точну вартість покупки. У нас можлива швидка доставка і повернення товару

ЧИТАТЬ ДАЛЬШЕ