Фільтри
Ціна (грн.)
Матеріал
Ширина
Колір
Тип
Довжина
Кількість в упаковці
Призначення
Висота
Виробник
Країна виробник
Розмір
Упаковка
Ваш каталог товарів

Губки, скребки та серветки для прибирання

Код товару: O71803
Губка для дошок магнітна Optima, розмір 60 * 145 мм
22.89 грн
Код товару: C0021
Серветки віскозні ТМ Ecopack 5 шт в упаковці
15.63 грн
Код товару: C0049
Губки кухонні maxi 5шт FreePack
8.15 грн
Код товару: 295763
Кухонна губка Sano Sushi (2 шт.) (295763)
54.55 грн
Код товару: 21009
Губка з образивом/10/ Максі
24.35 грн
Код товару: C0022
Серветки віскозні ТМ Hozzi 5 шт в упаковці
15.87 грн
Код товару: 2-1801
Ганчірка для підлоги TM Hozzi
12.90 грн
Код товару: C0050
Губки кухонні з абразивом
14.54 грн
Код товару: 19300200
PRO серветки целюлозні 16х16 10 шт/уп (19300200)
50.88 грн
Код товару: 21015
Мочалка скребок сталевий 3шт/уп
7.46 грн
Код товару: 18303600
Pro-servise серветки з мікрофібри professional 38 * 38 4 шт
149.05 грн
Код товару: 2-1801G
Ганчірка для підлоги TM Profi-Smak (500х500 мм), сіра
9.60 грн

Прості і вологі серветки для прибирання приміщень допомагають навести чистоту швидко і без особливих зусиль. Якщо при наведенні чистоти хочеться випробувати особливий комфорт, можна використовувати для цього сучасні зручні пристосування.

Плюси використання сучасних засобів для прибирання

Губки і віскозні серветки для наведення чистоти застосовувати можна для виконання таких завдань:

- Видалення пилу і сухого сміття в приміщеннях.

- Очищення забруднених поверхонь без використання побутової хімії, наведення чистоти без розводів і ворсинок.

- Невеликі забруднення легко видаляються шляхом сухого протирання.

- Протирання гладких скляних, дзеркальних поверхонь.

Серветки зручно використовувати для вологого прибирання, якщо передбачається полоскання у воді з додаванням миючих засобів і подальший віджимання. Всі побутові поверхні можна відчистити і осушити з одного разу. Завдяки всмоктувальній здатності матеріалу, з якого виконані серветки, полірування поверхонь стає не обов'язковим.

Зручність застосування

Серветки для прибирання з мікрофібри - це хороший варіант для проведення очищувальних заходів. Матеріал дозволяє швидко позбутися від розводів і відбитків, прекрасно відтирає сліди жиру з посуду і столових приладів. На очищених за допомогою серветок поверхнях не залишається слідів ворсу.

Мікрофіброві вироби та губки для прибирання можуть змусити блищати дзеркала і меблі у вашому будинку. Їх використовують для проведення санітарних заходів в кухнях і санвузлах - вони допомагають ідеально відмити сантехнічні прилади, варильні панелі, кахель. Мікрофібра виключає необхідність використання абразивів, завдяки чому поверхні менш схильні до зносу, меблі та оздоблювальні матеріали зможуть довше прослужити.

Ви можете придбати серветки для прибирання в рулоні - це зручна для зберігання форма, що дозволяє заощадити. Збираючись навести чистоту, можна відокремити рівно стільки, скільки буде потрібно для виконання конкретного завдання. Купівля аксесуарів для прибирання в такій формі обходиться значно дешевше, ніж в інших варіантах.

Як зробити замовлення

Бажаючи придбати багатоцільові серветки для прибирання будинку, якісні губки для протирання поверхонь та інші аксесуари для допомоги в прибиранні, звертайтеся в нашу компанію. У нас пропонується великий асортимент різної продукції, яку об'єднує одна властивість - це висока якість.
У нашій компанії багато уваги приділяють і ціноутворення - ми можемо запропонувати споживачам товари за невисокою вартістю. Продукція для нашого каталогу проходить ретельний відбір, тому ми відповідаємо за її гарну якість. Купуючи у нас товари для прибирання, ви зможете заощадити і полегшити працю по наведенню чистоти в будинку.
Щоб замовити продукцію з каталогу в потрібній вам кількості, ви можете самостійно оформити заявку за допомогою зручної форми на сайті. Якщо ви не впевнені, звертайтеся до співробітників компанії - вони приймуть замовлення і організують доставку.

ЧИТАТЬ ДАЛЬШЕ