Фільтри
Ціна (грн.)
Ваш каталог товарів

Одноразовий посуд

Одноразова паперовий посуд практично незамінний на пляжному відпочинку, в заміських поїздках, на пікніках, у туристичних походах. Його досить часто використовують в пунктах громадського харчування, оскільки це гарантія дотримання строгих гігієнічних вимог. Багато хто недооцінює такий посуд, проте сучасні зразки посуду вже перейшли в іншу категорію і прикрашають собою не тільки бізнес-ланчі, а й ділові обіди. Цьому сприяє висока якість  виготовлення і естетичний зовнішній вигляд.

Особливості різних видів одноразового посуду

Одноразовий посуд був винайдений понад сто років тому і швидко завойовув популярність. Паперовий одноразовий посуд має істотну перевагу перед традиційним багаторазовим - це можливість викинути відразу ж після використання. Сьогодні для виготовлення таких виробів крім паперу використовують і пластик.
Одноразовий посуд оптом класифікується за різними характеристиками, однак найчастіше застосовується розподыл в залежності від матеріалу виготовлення.

Паперовий посуд

Купити одноразовий паперовий посуд варто, оскільки вын за популярністю не поступається пластиковому. Склянки для холодних, гарячих напоїв, кришки для склянок, мішалки дерев'яні, тарілки - такі вироби використовуються для сервірування на пікніках, дитячих святах, у багатьох ресторанах і кафе швидкого харчування. Безпека, надійність і низькі ціни - це лише деякі переваги посуду з паперу.
Пластиковий посуд
Посуд із пластику виготовляється з безпечних для людини видів пластику: полікарбонату, ПЕТ, полістиролу, ПНД, ПВХ і т.д. Він практичний, універсальний, відповідає гігієнічним вимогам. Одноразовий посуд для фуршету купити можна в великому асортименті за невисокою вартістю.

Біопосуд

Такий одноразовий посуд - нова розробка в даному сегменті. Для його виробництва використовуються натуральні «природні» компоненти: цукрова тростина, кукурудза, харчові добавки. Основна особливість такого посуду -  відсутність шкідливих речовин. Він абсолютно безпечний для екології та здоров'я людини.

Де купити якісний одноразовий посуд?
Ми пропонуємо великий асортимент одноразового посуду. На ваш вибір вироби з різних екологічних матеріалів. Продукція включає склянки пластикові прозорі і картонні різного об'єму, кришки для одноразових стаканів, мішалки і т.д.

Представлений в нашому магазині одноразовий посуд купити варто, так як він відповідає високим вимогам безпеки і має відповідні сертифікати. Якщо вам потрібно купити посуд для одноразового використання з паперу та пластику недорого, асортимент нашого магазину - це кращий спосіб заощадити кошти.
Відкривайте каталог нашого магазину, вибирайте посуд, оформляйте замовлення. Ми співпрацюємо, як з фізичними, так і з юридичними особами та пропонуємо вигідні умови.
Якщо у вас є питання по продукції, умовам оплати і доставки, наші консультанти можуть на них відповісти. Звернувшись до нас, ви можете бути впевнені у високій якості продукції.

ЧИТАТЬ ДАЛЬШЕ