Фільтри
Ціна (грн.)
Обсяг
Наявність зав'язок
Кількість в рулоні
Колір
Щільність
Кількість шарів
Товщина
Висота
Ширина
Кількість в упаковці
Країна виробник
Ваш каталог товарів

Пакети для сміття

Код товару: AN3515
Пакет для сміття 35л*15шт
7.30 грн
Код товару: C0045
Пакети для сміття 60л / 10шт
8.30 грн
Код товару: C0046
Пакети для сміття 120л / 10шт
14.70 грн
Код товару: AN24005
Пакет для сміття 240л * 5шт чорний
19.20 грн
Код товару: AN12025
Пакет д/сміття 120л*25шт супер люкс
33.60 грн
Код товару: C16010
Пакет для сміття чорний 160 л 10 шт.
22.10 грн

Пакети для сміття щільно увійшли в повсякденний побут. Вони є оптимальною ємністю для збору відходів. Виділяються простим застосуванням, високим рівнем міцності і запобігають поширенню неприємних запахів. Також вони можуть використовуватися і не по-своєму прямому призначенню. У них можна складати різні речі, що досить зручно при ремонті або переїзді.

Які матеріали застосовуються при виготовленні пакетів для сміття
Маленькі і великі сміттєві пакети виготовляються з різних типів поліетилену - низького, середнього і високого тиску. Пакети, виконані з ПНД плівки, виділяються мінімальним розтягненням і стійкістю до великих навантажень. Ось тільки під впливом гострих предметів відразу лопаються.
Мішки з ПВД плівки виділяються солідною стійкістю до ріжучих предметів. Саме тому їх найчастіше застосовують в будівельній сфері. Зараз з'явилися тришарові вироби, здатні витримувати вагу до 100 кг.

ПКД - це змішаний варіант. Практично всі мішки для сміття виробляються з такого поліетилену. На такі сміттєві пакети ціна виходить цілком доступна, та й характеристики міцності у них цілком гідні.

Як вибрати відповідні пакети для сміття
Крім застосовуваного матеріалу при виготовленні, подібна продукція розрізняється ще по ряду характеристик:

Об `єм. Саме цей параметр є ключовим в процесі вибору. Найбільш популярним варіантом є сміттєві пакети 30 л. Вони ідеально підходять для домашнього та офісного використання. Хоча виробники пропонують вироби об'ємом до 360 літрів.

Кількість в упаковці. Багато що залежить від об'єму виробу. Чим більший мішок, тим менша їх кількість. Найчастіше в рулоні йде від 10 до 30 штук. Іноді зустрічаються упаковки з великою кількістю.

Товщина плівки. Для побутових цілей цілком достатньо 7 мкм. Варіанти з товщиною від 12 мкм є надміцним і розраховані на більш істотне навантаження. Однак на такі пакети для сміття ціна трохи вища.

Ручки або зав'язки. Вони хоч і додають зручності, але на такі пакети для сміття ціна істотно вище, тому попит на них незначний.

Відтінок сміттєвих мішків може бути найрізноманітнішим, кожен зможе для себе підібрати оптимальне рішення.

Де придбати  пакети для сміття

Пакети для сміття 120 л або будь-якого іншого об'єму найзручніше придбати в інтернет-магазині компанії Papero. У відповідному розділі представлена ​​подібна продукція в самому широкому асортименті. Зручний фільтр дозволить швидко задати потрібні параметри і підібрати необхідний товар.
Також в Papero сміттєві пакети оптом можна придбати за найвигіднішою ціною. Компанія може виконати замовлення будь-якого обсягу. Для отримання додаткової інформації необхідно зв'язатися з менеджерами. Вони професійно дадуть відповіді на всі питання, приймуть замовлення, забезпечать швидку його доставку. Відмінний сервіс, вигідні ціни та швидке виконання замовлень роблять представлену компанію ідеальним рішенням для придбання різних сміттєвих пакетів.

ЧИТАТЬ ДАЛЬШЕ