Фільтри
Ціна (грн.)
Виробник
Тип
Матеріал
Колір
Особливість
Кількість в упаковці
Розмір
Вид продукції
Ваш каталог товарів

Рукавички і Бахіли

Код товару: 1049/P
Бахіли 2,5 гр
0.52 грн
Код товару: 23006
Рукавички гумові без напилення XL
16.02 грн
Код товару: mask10
Маска захисна одноразова упаковка 10 шт
43.20 грн
Код товару: 24007
Рукавички мед. латекс М (100 шт/уп)
331.50 грн

Рукавички і бахіли сьогодні використовуються всюди, і їх сфера застосування набагато ширше, ніж можна собі уявити. Цей вид продукції вважається витратним матеріалом, що забезпечує гігієну, асептику і антисептику в медичних установах, на виробництві, у сфері обслуговування і в багатьох інших областях. Застосування бахіл і рукавичок забезпечує безпеку і чистоту на деяких підприємствах.

Рукавички гумові господарські, ціна яких доступна і демократична, знайшли застосування як в побуті, так і в різних виробничих сферах.
Багато в чому реалізація цілей, на які направлено використання бахіл і господарських рукавичок, залежить від вихідної якості виробів. Бахіли одноразові, купити які ви можете на нашому сайті, відрізняються наступними якісними характеристиками:

- тільки якісні полімерні матеріали;

- висока міцність і ступінь захисту;

- демократична ціна;

- гарантія міцності і забезпечення необхідних функцій;

- широка сфера застосування.

Також на нашому сайті ви можете купити багаторазові бахіли, які відрізняються більшою щільністю і тривалим терміном експлуатації. Найчастіше багаторазові бахіли використовуються у виробничій сфері, але можуть бути використані і в медичних установах, якщо це не суперечить внутрішнім інструкціям  асептики і антисептики. Також в нашій компанії ви можете купити бахіли оптом на вигідних умовах, з доставкою та гарантією високої якості.

Як правильно вибрати бахіли

Бахіли не мають розмірної сітки і з цієї точки зору є виріб з універсальним розміром. При виборі бахіл необхідно орієнтуватися на наступні показники:
Спосіб виготовлення. Даний вид виробів може вироблятися як повністю механізованим способом, так і з використанням ручної праці. Бахіли ручної роботи відрізняються якістю і міцністю цільної гуми, яка є більш міцною і рідше рветься. Вироби ручної роботи мають більш високу вартість і частіше призначені для багаторазового застосування.

Матеріали, використані в технологічному процесі виробництва. Бахіли можуть бути тонкими і гладкими з поліетилену, а також структурованими з хлор-поліетилену. Останні з них є більш міцними і ціна їх трохи вище.

Всі вироби даного виду повинні бути виконані відповідно до вимог до якості і безпеки і мати відповідні сертифікати, що дозволяють їх продаж і використання в медичних та інших установах. Якщо ви сумніваєтеся в правильності вибору, ви завжди можете отримати консультації наших фахівців за асортиментом і якістю, яка надаються в телефонному режимі в будь-який зручний для вас час.

Як купити господарські рукавички?

Господарські рукавички теж мають широку сферу застосування і багато в чому забезпечують безпеку при роботі з шкідливими або потенційно небезпечними з епідеміологічної точки зору поверхнями і матеріалами. Перш ніж купити гумові господарські рукавички, необхідно звернути увагу на наступні нюанси:

- розмір;
- щільність, заявлена ​​виробником;
- матеріал виготовлення;
- спосіб виробництва.

Ціна на господарські гумові рукавички завжди визначає їх якість. Дешевші вироби низької якості часто рвуться і мають менший термін експлуатації. Важливим критерієм вибору буде і розмір таких рукавичок, так як ризик розриву значно збільшується, якщо рукавички занадто малі або занадто великі. Рукавички господарські, купити які ви можете на нашому сайті, відрізняються високою якістю і мають відповідні сертифікати, що гарантують безпеку застосування

ЧИТАТЬ ДАЛЬШЕ