Фільтри
Ціна (грн.)
Матеріал
Колір
Ваш каталог товарів

Рукавички і Бахіли

Код товару: RUK-HB
Рукавички вязані без точки х/б (темно-сині)
<p>В&#39;язані рукавички, без крапок, хлопчатобумижний трикотаж, темно синього кольору. Рукавички універсальні за розміром, рифленні, для багаторазового використання. Вони Магк і зручні, не ушкоджують шкіру Ваших рук. Під час використання чутливість рук не знижується, тому торкаючись до будь-якої поверхні Ви будете її відчувати. Їх найчастіше використовують при роботі на грядках, в садівництві, а таже на автостанціях. Рукавички не викличуть будь-яких алергічних реакцій при носінні.</p>
0.00 грн
Код товару: 000270/1
Бахіли пара (2 штуки) щільність 30 мкм
0.73 грн
Код товару: 23006
Рукавички гумові без напилення М
<p>Рукавички, прогумовані без напилення, розмір М. Колір рукавичок жовтий, під час використання вони повторюють форму Ваших рук, тому чутливість не знижується, Ви завжди будете відчувати поверхню торкаючись до неї. Такі рукавички призначені для захисту від хімічного впливу, при збиранні або господарських роботах. Їх також використовують при роботі на грядках, в садівництві, прибиранні технічних приміщень і очищення побутової техніки. Рукавички не викличуть будь-яких алергічних реакцій при носінні.</p>
11.10 грн
Код товару: B0999
Бахіли 20 мкм
0.62 грн
Код товару: C0051
Рукавички господарські латексні ТМ Еко
10.50 грн
Код товару: 000270/1
Бахіли 30 мкм
0.72 грн

Рукавички і бахіли сьогодні використовуються всюди, і їх сфера застосування набагато ширше, ніж можна собі уявити. Цей вид продукції вважається витратним матеріалом, що забезпечує гігієну, асептику і антисептику в медичних установах, на виробництві, у сфері обслуговування і в багатьох інших областях. Застосування бахіл і рукавичок забезпечує безпеку і чистоту на деяких підприємствах.

Рукавички гумові господарські, ціна яких доступна і демократична, знайшли застосування як в побуті, так і в різних виробничих сферах.
Багато в чому реалізація цілей, на які направлено використання бахіл і господарських рукавичок, залежить від вихідної якості виробів. Бахіли одноразові, купити які ви можете на нашому сайті, відрізняються наступними якісними характеристиками:

- тільки якісні полімерні матеріали;

- висока міцність і ступінь захисту;

- демократична ціна;

- гарантія міцності і забезпечення необхідних функцій;

- широка сфера застосування.

Також на нашому сайті ви можете купити багаторазові бахіли, які відрізняються більшою щільністю і тривалим терміном експлуатації. Найчастіше багаторазові бахіли використовуються у виробничій сфері, але можуть бути використані і в медичних установах, якщо це не суперечить внутрішнім інструкціям  асептики і антисептики. Також в нашій компанії ви можете купити бахіли оптом на вигідних умовах, з доставкою та гарантією високої якості.

Як правильно вибрати бахіли

Бахіли не мають розмірної сітки і з цієї точки зору є виріб з універсальним розміром. При виборі бахіл необхідно орієнтуватися на наступні показники:
Спосіб виготовлення. Даний вид виробів може вироблятися як повністю механізованим способом, так і з використанням ручної праці. Бахіли ручної роботи відрізняються якістю і міцністю цільної гуми, яка є більш міцною і рідше рветься. Вироби ручної роботи мають більш високу вартість і частіше призначені для багаторазового застосування.

Матеріали, використані в технологічному процесі виробництва. Бахіли можуть бути тонкими і гладкими з поліетилену, а також структурованими з хлор-поліетилену. Останні з них є більш міцними і ціна їх трохи вище.

Всі вироби даного виду повинні бути виконані відповідно до вимог до якості і безпеки і мати відповідні сертифікати, що дозволяють їх продаж і використання в медичних та інших установах. Якщо ви сумніваєтеся в правильності вибору, ви завжди можете отримати консультації наших фахівців за асортиментом і якістю, яка надаються в телефонному режимі в будь-який зручний для вас час.

Як купити господарські рукавички?

Господарські рукавички теж мають широку сферу застосування і багато в чому забезпечують безпеку при роботі з шкідливими або потенційно небезпечними з епідеміологічної точки зору поверхнями і матеріалами. Перш ніж купити гумові господарські рукавички, необхідно звернути увагу на наступні нюанси:

- розмір;
- щільність, заявлена ​​виробником;
- матеріал виготовлення;
- спосіб виробництва.

Ціна на господарські гумові рукавички завжди визначає їх якість. Дешевші вироби низької якості часто рвуться і мають менший термін експлуатації. Важливим критерієм вибору буде і розмір таких рукавичок, так як ризик розриву значно збільшується, якщо рукавички занадто малі або занадто великі. Рукавички господарські, купити які ви можете на нашому сайті, відрізняються високою якістю і мають відповідні сертифікати, що гарантують безпеку застосування

ЧИТАТЬ ДАЛЬШЕ