Фільтри
Ціна (грн.)
Ваш каталог товарів

Упаковка

Компанія Papero пропонує широкий асортимент канцелярії та господарського приладдя. На сайті можна купити упаковку для товарів, придбати вироби для фасування різного призначення.

Асортиментний ряд

В каталозі великий вибір засобів, призначених для захисту різної продукції від впливу навколишнього середовища. Упаковка забезпечує дбайливе транспортування і зберігання. Її основні функції:

- ізолювання продукції різних категорій один від одного з метою запобігання поширенню запахів, небажаного впливу;

- захист від попадання сонячних променів;

- забезпечення умов для зберігання і обліку;

- захист продуктів харчування, предметів від механічних пошкоджень;

- забезпеченнязбереження якісних і кількісних показників при перевезенні та зберіганні;

- об'єднання декількох товарів в одній тарі;

- підвищення ефективності використання навколишнього простору.

У каталозі представлені вироби для домашнього використання. Доступні для замовлення контейнери для зберігання яєць, інших продуктів харчування. Купівля додаткової тари підвищить ефективність фасування, дозволить раціонально розміщувати вміст холодильника і полиць на кухні. На сайті можна замовити упаковку з картону, купити тару з пластика для різних цілей.

Оптові покупці оцінять якість і різноманітність продукції для фасування свого товару. У магазині можна замовити целофанову упаковку, купити картонну упаковку оптом в різному кольоровому виконанні. Доступні варіанти різного формату та розміру.

При виборі слід враховувати особливості матеріалів:
Жорсткі і напівжорсткі - забезпечують збереження товару при механічному впливі, запобігають м'яття і деформацію.

М'які - призначені для продукції, яка не псується при механічному впливі. Вони мають легку вагу, при необхідності зберігаються в компактному вигляді.
Вся представлена ​​в каталозі продукція відповідає технічним і естетичним вимогам.

Переваги продукції

Одним з головних переваг компанії Papero є великий вибір товарів. Всі представлені вироби відрізняються високою якістю виготовлення.
Фахівці компанії ретельно стежать за відповідністю продукції існуючим стандартам. Окрема увага приділяється співпраці з перевіреними постачальниками, виробниками з високим авторитетом.
Вигідні умови для оптових і роздрібних покупців
Пріоритетом компанії є доступна цінова політика. У каталозі можна вибрати продукцію високої якості за прийнятною вартістю. Можлива покупка від 1 одиниці товару. Переваги інтернет-магазину:

- доставка в будь-яку точку України;

- швидка обробка і відправка замовлень;

- можливість вибору зручної форми оплати.

Фахівці компанії готові надати компетентну консультацію з товару. Допоможуть підібрати упаковку відповідно до заданих параметрів, з урахуванням особливостей продукції, призначення.
Papero - це всі необхідні товари зі зручною доставкою за найкращими цінами.

ЧИТАТЬ ДАЛЬШЕ