Фільтри
Ціна (грн.)
Кількість в упаковці
Упаковка
Колір
Розташування
Кількість відділень
Прогумована ручка
Тип управління
Вид товару
Максимальна кількість листів
Колір корпусу
Матеріал
Тип
Матеріал леза
Матеріал ручок
Довжина
Матеріал корпусу
Вид продукції
Вага
Діаметр
Висота
Ширина
Тип і розмір скоб для степлера
Кількість зшитих листів
Форма
Розмір
Призначення
Глибина закладки паперу
Вид
Виробник
Країна виробник
Особливість
Кратність упаковки (шт. / Уп. / Ящик)
Ваш каталог товарів

Офісне приладдя

Для нормальної роботи офісу потрібен цілий набір грамотно підібраних аксесуарів. Почати слід з самого необхідного, а потім розширити список, щоб усі сторони роботи були забезпечені необхідними аксесуарами.
Спланувати покупки в нашому магазині офісної канцелярії вам допоможе наш каталог, в якому ви легко знайдете все, що потрібно. Всі питання ви можете задати нашому співробітнику, який завжди на зв'язку і готовий дати консультацію з будь-якого товару.

На чому писати

У будь-якому офісі потрібен папір - це основний витратний матеріал, який завжди повинен бути в достатній кількості.

Купувати можна формат А4 або А3 з урахуванням особливостей наявної техніки.
Для того щоб економити форматний папір, доведеться купити спеціальні папери для нотаток. У нас представлені комплекти стікерів і пачки простих листів малого формату для швидкої фіксації важливого. Так важливі справи не будуть упускати і забуватися, а важливі ідеї завжди знайдуть аудиторію.

Для документів, роздруківок і інших важливих письмових носіїв знадобляться:

- файли;
- спеціальні бокси з маркуванням;
- настільні етажерки.

Це допоможе підтримувати порядок на столі і на полицях з документацією.
Тут завжди є великий вибір офісного приладдя, купити яке можна в будь-якій кількості з доставкою. Передбачені зручні форми оплати.

Чим писати

Щоденна офісна діяльність потребує великої кількості письмового приладдя. Воно витрачається постійно, тому його потрібно купувати багато.

Що необхідно:

- ручки
- олівці
- маркери
- коректори.

Ручки повинні бути різних кольорів, але для оформлення паперів найважливіше мати в достатній кількості чорні і сині. Є стандартні кулькові, а також гелеві і ролери.

Олівці краще купувати разом з точилкою - це не тільки зручний аксесуар, а й елемент дизайну, який створить яскраві кольорові акценти, які допоможуть знижувати ступінь втоми. До олівців можна прикласти гумки - вони стануть в нагоді, особливо якщо доводиться створювати схеми і креслення.

Різноманітна офісна канцелярія за невисокою ціною - це норма на нашому сайті. Ви підберете все, що потрібно і заощадите значну суму.

Точний підрахунок завжди.

Різноманітні калькулятори, багатофункціональні і прості. Потрібні не тільки в бухгалтерії - для точного підрахунку калькулятор повинен бути під рукою у кожного.
Пропонуємо недорого, дрібними і великими оптовими партіями.

Предмети для кожного співробітника

Для особистих записів, власного планування і організації роботи співробітники повинні мати блокноти, а також папки в асортименті. У кожного повинна бути можливість організувати роботу максимально ефективно. Папки допоможуть скоротити час пошуку потрібної паперу і розсортувати документи для створення ідеального порядку на робочому столі.
Також в асортименті представлені щоденники - від найпростіших, для рядових співробітників, до статусних варіантів, гідних столу керівника.

Офісна канцелярія в інтернет-магазинах продається тільки крупнооптовими партіями, але у нас ви можете замовити рівно стільки, скільки вам потрібно - за оптовою ціною.

Необхідні дрібниці

До дрібниць, без яких не обійтися, відносяться:

- ножиці;
- різноманітні лінійки;
- скріпки;
- степлери;
- дироколи;
- скотч;
- клей у вигляді олівців і зручних пляшечок;
- поштові конверти різних форматів.

Для догляду за оргтехнікою пропонуємо купити спеціальні серветки - дрібнооптовими партіями, недорого.
Все це і багато іншого представлено на сторінках нашого каталогу, ви можете вибрати і замовити в будь-який момент.

Ми купуємо товари безпосередньо у виробників, тому оптові, дрібнооптові і роздрібні замовлення у нас - це суттєва економія бюджету. Ви переконаєтеся, що економити просто, якщо купувати в нашому інтернет-магазині офісне приладдя та витратні матеріали.

Набори й комплекти

Для порядку на робочих місцях пропонуємо також ознайомитися з комплектами офісного приладдя на стіл, які включають все необхідне для організації робочого дня. Найпростіші - для працівників офісу та статусні варіанти для керівництва.
Всі товари високої якості від відомих виробників, за доступною ціною, дрібним і великим оптом.

ЧИТАТЬ ДАЛЬШЕ

Хиты продаж