Фільтри
Ціна (грн.)
Виробник
Матеріал
Довжина
Кратність упаковки (шт. / Уп. / Ящик)
Ваш каталог товарів

Лінійки

Код товару: E81303
Лінійка 20см пластикова прозора, Economix
3.75 грн
Код товару: CF81335
Лінійка PVC «FLEX», 30 см CF81335
19.25 грн
Код товару: E81311
Лінійка 20см металева, Economix(E81311)
9.25 грн
Код товару: CF81337
Лінійка пластикова Neon, асорті, 15 см CF81337
3.00 грн
Код товару: E81312
Лінійка 30см металева, Economix(E81312)
11.10 грн

Таке канцелярські приладдя як лінійка є необхідним атрибутом будь-якого школяра. Але застосовується вона не тільки для навчання, лінійкою користуються також креслярі, проектувальники і представники інших професій. Головна особливість лінійки в тому, щоб мінімум одна з її сторін абсолютно рівна, тому з її допомогою можна малювати прямі рівні лінії. Також на лінійку нанесені одиниці виміру, тому з її допомогою можна вимірювати довжину.

Різновиди лінійок

Залежно від матеріалу, з якого була виготовлена ​​лінійка, існує класифікація на наступні типи:

Дерев'яні - це найбезпечніший тип вимірювального приладу для дітей, так як виготовляється з екологічно чистого матеріалу. Лінійка канцелярська з дерева має невелику вагу, що також є перевагою. До недоліків відносять те, що при попаданні вологи дерево розбухає і деформується, далі користуватися такою лінійкою неможливо.

Металеві - найнадійніший тип лінійок. Так як метал дуже міцний і стійкий матеріал, лінійка не піддається деформації і не руйнується після механічного впливу. Металу також не страшні волога і вода. Єдиним мінусом є відчутна вагуа тому купити металеву лінійку для дитини молодшого шкільного віку не найкраща ідея;
Пластикові лінійки відрізняються невисокою вартістю і високими параметрами вологостійкості. Але відзначають такий недолік як низька ударостійкість. Тому потрібно обережно ставитись до пластикової лінійкою, щоб вона не зламалася.

За типом конструкції виділяють наступні види лінійок:

Пряма лінійка - найпоширеніший і часто використовуваний тип. У неї дві сторони абсолютно рівні. Даний вимірювальний прилад може бути різної довжини, товщини, кольору. На поверхню наносяться одиниці величин, також можуть бути присутніми формули, таблиця множення і інша потрібна інформація.

Лінійка - транспортир, яка складається з прямої лінійки і півкола. Купити вимірювальну лінійку такого типу можна для визначення і побудови будь-якого кута.

Лінійка-кутник випускається у вигляді трикутника з прямим кутом. Підходить для побудови кутів, ліній.

Лінійка-рейсшини має ортогональну перекладину на одному кінці. Використовується для побудови паралельних ліній.

Лінійки спеціального призначення. Вони використовуються для вимірювання різних величин. Сфера їх застосування вузьконаправлена. Існує кілька видів даних лінійок: логарифмічна, лекало, кардіологічна, лінійка Дробишева, офіцерська.

Купівля

В інтернет - магазині Papero реалізується великий асортимент канцелярських товарів, в тому числі лінійки. Покупцям пропонується вимірювальна лінійка, ціна якої значно нижче, ніж в інших магазинах. Відмінне рішення це закупівля оптової партії, наприклад, на весь клас. Так як до продажу пропонується велика кількість канцелярських пристосувань, можна купити набір всього необхідного для навчання, включаючи якісні та міцні лінійки.

ЧИТАТЬ ДАЛЬШЕ