Фільтри
Ціна (грн.)
Матеріал
Довжина
Ваш каталог товарів

Лінійки

Код товару: Е81390
Лінійка металева 30 см
8.60 грн
Код товару: A02301
Лінійка металева 30 см Leader
10.30 грн
Код товару: Е81389
Лінійка металева 20 см
6.39 грн
Код товару: А0204
Лінійка металева 20 см Josef otten
9.79 грн
Код товару: A0055
Лінійка пластикова 40 см
13.29 грн
Код товару: А0256
Лінійка пластикова 30 см 4Office
3.71 грн
Код товару: A0056
Лінійка пластикова 20 см
3.30 грн

Таке канцелярські приладдя як лінійка є необхідним атрибутом будь-якого школяра. Але застосовується вона не тільки для навчання, лінійкою користуються також креслярі, проектувальники і представники інших професій. Головна особливість лінійки в тому, щоб мінімум одна з її сторін абсолютно рівна, тому з її допомогою можна малювати прямі рівні лінії. Також на лінійку нанесені одиниці виміру, тому з її допомогою можна вимірювати довжину.

Різновиди лінійок

Залежно від матеріалу, з якого була виготовлена ​​лінійка, існує класифікація на наступні типи:

Дерев'яні - це найбезпечніший тип вимірювального приладу для дітей, так як виготовляється з екологічно чистого матеріалу. Лінійка канцелярська з дерева має невелику вагу, що також є перевагою. До недоліків відносять те, що при попаданні вологи дерево розбухає і деформується, далі користуватися такою лінійкою неможливо.

Металеві - найнадійніший тип лінійок. Так як метал дуже міцний і стійкий матеріал, лінійка не піддається деформації і не руйнується після механічного впливу. Металу також не страшні волога і вода. Єдиним мінусом є відчутна вагуа тому купити металеву лінійку для дитини молодшого шкільного віку не найкраща ідея;
Пластикові лінійки відрізняються невисокою вартістю і високими параметрами вологостійкості. Але відзначають такий недолік як низька ударостійкість. Тому потрібно обережно ставитись до пластикової лінійкою, щоб вона не зламалася.

За типом конструкції виділяють наступні види лінійок:

Пряма лінійка - найпоширеніший і часто використовуваний тип. У неї дві сторони абсолютно рівні. Даний вимірювальний прилад може бути різної довжини, товщини, кольору. На поверхню наносяться одиниці величин, також можуть бути присутніми формули, таблиця множення і інша потрібна інформація.

Лінійка - транспортир, яка складається з прямої лінійки і півкола. Купити вимірювальну лінійку такого типу можна для визначення і побудови будь-якого кута.

Лінійка-кутник випускається у вигляді трикутника з прямим кутом. Підходить для побудови кутів, ліній.

Лінійка-рейсшини має ортогональну перекладину на одному кінці. Використовується для побудови паралельних ліній.

Лінійки спеціального призначення. Вони використовуються для вимірювання різних величин. Сфера їх застосування вузьконаправлена. Існує кілька видів даних лінійок: логарифмічна, лекало, кардіологічна, лінійка Дробишева, офіцерська.

Купівля

В інтернет - магазині Papero реалізується великий асортимент канцелярських товарів, в тому числі лінійки. Покупцям пропонується вимірювальна лінійка, ціна якої значно нижче, ніж в інших магазинах. Відмінне рішення це закупівля оптової партії, наприклад, на весь клас. Так як до продажу пропонується велика кількість канцелярських пристосувань, можна купити набір всього необхідного для навчання, включаючи якісні та міцні лінійки.

ЧИТАТЬ ДАЛЬШЕ