Скотч 18 мм Axent

Рейтинг товару:
Код товару: A0004
Є в наявності
1.65 грн
Кількість:

Доставка

Термін доставки 1-3 дня

Загальні умови доставки

Гарантія

Обмін товару протягом 14 днів

Оплата

Готівковий, безготівковий розрахунок

Опис товару

Стрічка шириною 18 мм з клейким покриттям застосовується у виробництві і побуті. Рулон зовні являє собою гладку поверхню, що дозволяє користуватися скотчем без зайвих проблем. Пропонований товар має достатній розмір для того, щоб заклеїти найрізноманітніші речі. Найчастіше він використовується як засіб для упаковки, в інших - як аналог клею. У сучасному розумінні скотч став важливою канцелярською приналежністю, яка може знадобитися кожен день. А, тому пропонуємо придбати недорогий скотч 18 мм Axent, який є найдешевшим з усіх товарів даної категорії.

Канцелярський скотч Axent 18 мм являє собою прозору стрічку шириною 18 мм, виготовлену із спеціального пластика плівкового типу. Одна зі сторін скотча покрита клейовим складом, який відмінно взаємодіє з різними матеріалами (папір, картон, дерево, пластик).

Скотч зазвичай застосовують для склеювання паперів або картону. Axent 18 мм має високу якість, тому що виготовлений відомим німецьким виробником Axent. Клейова основа дуже потужна і дозволяє виробляти надійні з'єднання. Скотч намотаний в котушки і має довжину десять метрів.

Колір Прозрачный
Тип Прозрачный
Упаковка Полиэтиленовый пакет
Ширина 18.0
Кількість в упаковці 8
Комплектація диспенсером нет