Фільтри
Ціна (грн.)
Ширина
Колір
Вид
Довжина
Кількість в упаковці
Ваш каталог товарів

Скотч

Код товару: CT400-1
Скотч 24мм х 18ярд 6шт/уп Foska
52.30 грн
Код товару: AN4550
Клейка стрічка 45мм*50м
7.70 грн
Код товару: CT523
Двосторонній скотч 1,5 "24mm х 2.5m Foska
10.50 грн
Код товару: K3003
Стрічка клейка 48*200 прозора
22.70 грн
Код товару: B0052
Стретч - плівка 17мк
207.00 грн
Код товару: AN4575
Стрічка пакувальна 45*75
11.10 грн
Код товару: CT304-3
Двосторонній скотч 24мм х 20м 6шт Foska
76.90 грн
Код товару: K5110
Стрічка клейка 45*200 прозора
21.30 грн
Код товару: CT524
Двосторонній скотч 18mm х 2m Foska
8.70 грн

Купівля скотча

Серед величезного асортименту канцелярських товарів, представлених на ринку на сьогоднішній день, особливе місце займає скотч. Він представлений у величезному асортименті, серед якого можна знайти як безбарвний або білий, так і кольоровий скотч. Це дозволяє використовувати його для склеювання різноманітних паперових поверхонь і не тільки. Для виготовлення скотча використовується вузька поліпропіленова стрічка, на яку нанесений спеціальний клейовий склад, виготовлений з акрилу. Даний інструмент незамінний для вирішення таких завдань:

- ремонт паперових або пластикових виробів;

- надійна фіксація легких декоративних виробів;

- створення захисту документації від пошкодження;

- оформлення подарунків;

- упаковка.

Скотч використовується як школярами в процесі навчання, так і для вирішення повсякденних завдань протягом робочого дня в офісі. Мабуть, складно знайти стандартний стіл учня або працюючої людини, на якому б про всяк випадок не лежав скотч. Багато хто віддає перевагу купувати його з запасом, так як привід для застосування завжди знайдеться.

Для того щоб купити скотч оптом чи вроздріб, сьогодні не потрібно витрачати багато часу. Все, що для цього необхідно, це відвідати сайт інтернет-магазину. де представлений широкий асортимент виробів на будь-який смак, який впишеться в рамки будь-якого бюджету.

Найпоширенішим варіантом, який найчастіше використовується для вирішення поставленого завдання, є прозорий скотч оптом. Популярність полягає в тому, що в процесі експлуатації липкий шар не жовтіє, а також не висихає і не розшаровується.

В асортименті інтернет-магазину можна  кольоровий скотч купити різної ширини. Незалежно від того, якому саме варіанту віддасть перевагу покупець, він може бути повністю впевнений в тому, що якість представленої продукції буде реалізовано на вищому рівні.

Двосторонній скотч

Серед пропозицій можна знайти скотч двосторонній 3м, який широко використовується не тільки для вирішення побутових завдань, але також і в промисловості. В цьому немає нічого дивного, так як матеріал дуже легкий і простий у використанні. Він незамінний для вирішення поставлених завдань в поліграфії, а також в автомобільній промисловості, в будівництві або в виробництві. Також купити двосторонній скотч варто в тому випадку, якщо має бути ремонт в меблевій промисловості. Він незамінний для створення кріплення дзеркал і інших декоративних деталей. По суті своїй даний матеріал є рулоном клейкого матеріалу з захисним лайнером, який легко можна видалити при приклеюванні.
Використання дуже просте. Спочатку необхідно від'єднати край стрічки, після чого відміряти потрібний розмір і нанести на одну з поверхонь, що склеюються. Даний інструмент незамінний при вирішенні широкого спектру побутових питань.

Вся продукція, яка представлена ​​на сайті, має докладний опис і фото, яке повністю відповідає реальності. Скористатися пропозицією і зробити замовлення легко.

ЧИТАТЬ ДАЛЬШЕ