Фільтри
Ціна (грн.)
Тип
Колір
Ваш каталог товарів

Стругачки

Код товару: E40611
Точилка пластикова на 2 леза Economix
<p>Точилка пластикова на 2 леза, &quot;Economix&quot;. За допомогою цієї точили Ваші олівці завжди будуть наточені і в хорошому стані. В арсеналі цієї точила 2 наточених леза, виготовлених з міцного металу, корпус точилки складається із пластику, не токсичного. Одна з переваг точилки, вона безпечна для використання, тому її можна давати дітям від 5 років.</p>
11.00 грн
Код товару: A0007
Точилка для олівців діжка Norma
8.14 грн
Код товару: E40633
Точилка пластикова "Міні", 1 лезо, асорті
2.20 грн
Код товару: E40610
Точилка пластикова на 1 лезо, Economix
7.30 грн
Код товару: CF40670
Точилка пластикова з контейнером та кліпом , асорті Pointer
<p>Ця пластикова точилка практична в використанні. Вона допоможе наточить Вам олівці швидко і якісно, ​​для малюнків або креслень. Вона популярна серед школярів і студентів, а також тих хто займається кресленням. Завдяки своєму контейнеру точилка запобігає розкиду стружки по столу. Леза створені з міцного металу, її зручно тримати в руках.</p>
5.60 грн
Код товару: CF40664
Точилка пластикова з контейнером та кліпом Neon, 1 лезо, асорті
<p>Точилка пластикова з контейнером та кліпом &quot;Neon&quot;. Це якісна точилка, вона зручна у використанні, без неї не обійдеться жоден канцелярський набір на робочому столі, починаючи від школярів і закінчуючи офіснимі співробітниками. Завдяки їй Ваші олівці завжди будуть добре наточени і доглянуті. Леза створені з міцного металу, її корпус зручний, а контейнер завжди можна очистити від стружки.</p>
5.90 грн

Олівці активно використовуються не тільки школярами і студентами, а й людьми різних спеціальностей для вирішення професійних завдань. Щоб вони завжди були готові до застосування, потрібна якісна стругачка для олівців. З її допомогою можна швидко і якісно провести заточку. Зараз стругачки для олівців представлені численними моделями, тому кожен зможе підібрати для своїх цілей оптимальне рішення.

Як вибрати стругачку для олівців

Плануючи купити точило для олівців, потрібно розібратися з наступними характеристиками і моментами:

Наявність контейнера. Доступні вироби з ємністю для збирання стружки і без. Краще моделі з контейнером, так як можна буде акуратно зробити заточку,  не засмітивши всі поверхні різним сміттям.

Кількість секцій. Доступні моделі одно- і двосекційні. Останні приваблюють своєю універсальністю, так як дозволяють точити більш товсті олівці.

Принцип роботи. Крім стандартних ручних моделей доступні електричні точила для олівців, а також механічні. У них набагато вища ціна, але вони приваблюють своєю продуктивністю. Крім того, вони значно краще наточують олівці.

Функціональність. Виробники намагаються домогтися універсальності, оснащуючи свої вироби тертками або іншими пристосуваннями, які будуть корисні при роботі з олівцями.

Лезо. Щоб обраний виріб прослужило як можна довше, необхідно вибирати моделі з лезом, виконаним з вуглецевої сталі. Крім того, лезо повинно обов'язково фіксувати болтом. В іншому випадку під постійним тиском буде розбовтуватися, буде губитися ефективність наточування.

Зараз можна купити настільну точилку для олівців різного дизайну, кольору, форми. Для дітей доступні моделі у вигляді різних іграшок, доповнені різними малюнками.
Купуємо якісні точила для олівців за низькою ціною

Купити японські точила для олівців або будь-які інші найвигідніше в інтернет-магазині Papero. Він приваблює не тільки величезним вибором подібних виробів, а й іншими численними перевагами:
- вигідними цінами,
- швидкою доставкою,
- якісними товарами,
- відмінним сервісом,
- швидким виконанням замовлень.

У магазині працюють досвідчені менеджери, які допоможуть підібрати оптимальну продукцію, кваліфіковано проконсультують, дадуть відповідь на будь-які питання.
Всі представлені товари виділяються бездоганною якістю і зроблені провідними виробниками. Електрична точилка для олівців виділяється високим рівнем надійності і розрахована на інтенсивну експлуатацію. Всі замовлення швидко приймаються в роботу. Протягом кількох годин клієнт отримує всі придбані товари.
Інтернет-магазині Papero - це величезний вибір різноманітних канцелярських товарів від відомих вітчизняних і світових виробників. На усі товари встановлені вигідні ціни, а також для постійних і оптових клієнтів передбачені вигідні знижки.

ЧИТАТЬ ДАЛЬШЕ