Фільтри
Ціна (грн.)
Поверхня
Розташування
Кількість в упаковці
Матеріал
Застібка бліскавка
Колір
Формат
Тип
Кільцевій механізм
Товщина
Фактура
Особливість
Ширина торця
Товщина обкладинки
Кількість файлів
Колір обкладинки
Тип механізму кріплення
Покриття папки
Матеріал обкладинки
Змінний індекс на торці
Щільність
Застібка
Тонування
Місткість
Виробник
Країна виробник
Розмір
Кратність упаковки (шт. / Уп. / Ящик)
Ваш каталог товарів

Папки, системи архівації

Навіть в наші дні  поширення продуктивної комп'ютерної техніки, інших різноманітних цифрових пристроїв зберігання і обробки інформації, старі-добрі папки для архівації документів аж ніяк не втратили своєї актуальності і як і раніше користуються стійким попитом. І пояснюється це аж ніяк не тільки зайвим консерватизмом, а й цілком логічними причинами.

Ідеальний дублер «цифри»

Навіть найсучасніша цифрова техніка в будь-який момент може дати збій внаслідок тієї чи іншої причини. І в цих випадках на допомогу прийдуть традиційні паперові носії. А для того, щоб забезпечити їх надійний захист від різних несприятливих факторів, а заодно і систематизувати, каталогізувати або архівувати документи, якраз і служать папки для документів, ціна на які цілком демократична і не йде ні в яке порівняння з дорогим комп'ютерним обладнанням.

Популярні, недорогі і практичні

Так вже історично склалося, що найбільш популярними є папки для документів А4, оскільки це - найпоширеніший формат паперових носіїв інформації. Сучасний ринок канцелярських товарів пропонує досить широке розмаїття виробів подібного типу:

- традиційні паперові (точніше - картонні) папки;

- демократичні за ціною поліетиленові файли-кишені;

- швидкозшивачі з пластикової обкладинкою;

- об'ємні архівні реєстратори, що дозволяють зберігати великі масиви документів;

- папки для документів шкіряні, на гумках, на блискавки, на застібках.

І безліч інших модифікацій. Основними їх перевагами є повна незалежність від енергопостачання і висока мобільність. Далеко не завжди можна прихопити з собою стаціонарний комп'ютер, ноутбук або навіть планшет. А стильна пластикова папка-портфель дозволяє легко і безпечно переміщати інформацію в будь-яке місце за будь-яких умов. Ну, а солідні елегантні шкіряні папки для документів, купити які можна зовсім недорого,  часто виконують представницькі функції, підвищуючи реноме, авторитет і статус свого власника.

Світ папок для документів від компанії Papero

Інтернет-магазин Papero пропонує купити папки для документів будь-якого типу, виду і призначення. У каталозі магазина у всій своїй різноманітності представлені:

- архіватори і каталогізатори;

- паперові та пластикові швидкозшивачі;

- файли, папки-кишені, конверти, портфелі;

- папки на гумках, на блискавки, на застібках.

Вся пропонована продукція проходить суворий якісний контроль і всю необхідну передпродажну підготовку. А налагоджені прямі зв'язки з провідними світовими виробниками і постачальниками дозволяють позбутися від послуг  посередників, що забезпечує справедливі і найбільш привабливі ціни.

Асортимент папок для документів, систем архівації та каталогізації паперових носіїв інформації інтернет-магазину Papero постійно розширюється, поповнюючись новими позиціями. Крім того, всіх потенційних покупців чекають різноманітні вигідні спеціальні пропозиції, дисконтні акції і приємні бонуси!

ЧИТАТЬ ДАЛЬШЕ

Хиты продаж