Фільтри
Ціна (грн.)
Поверхня
Розташування
Кількість в упаковці
Матеріал
Колір
Формат
Тип
Кільцевій механізм
Товщина
Фактура
Кількість відділень
Ширина торця
Кількість файлів
Щільність картону (г / м2)
Матеріал механізму кріплення
Застібка
Виробник
Країна виробник
Ваш каталог товарів

Папки, системи архівації

Навіть в наші дні  поширення продуктивної комп'ютерної техніки, інших різноманітних цифрових пристроїв зберігання і обробки інформації, старі-добрі папки для архівації документів аж ніяк не втратили своєї актуальності і як і раніше користуються стійким попитом. І пояснюється це аж ніяк не тільки зайвим консерватизмом, а й цілком логічними причинами.

Ідеальний дублер «цифри»

Навіть найсучасніша цифрова техніка в будь-який момент може дати збій внаслідок тієї чи іншої причини. І в цих випадках на допомогу прийдуть традиційні паперові носії. А для того, щоб забезпечити їх надійний захист від різних несприятливих факторів, а заодно і систематизувати, каталогізувати або архівувати документи, якраз і служать папки для документів, ціна на які цілком демократична і не йде ні в яке порівняння з дорогим комп'ютерним обладнанням.

Популярні, недорогі і практичні

Так вже історично склалося, що найбільш популярними є папки для документів А4, оскільки це - найпоширеніший формат паперових носіїв інформації. Сучасний ринок канцелярських товарів пропонує досить широке розмаїття виробів подібного типу:

- традиційні паперові (точніше - картонні) папки;

- демократичні за ціною поліетиленові файли-кишені;

- швидкозшивачі з пластикової обкладинкою;

- об'ємні архівні реєстратори, що дозволяють зберігати великі масиви документів;

- папки для документів шкіряні, на гумках, на блискавки, на застібках.

І безліч інших модифікацій. Основними їх перевагами є повна незалежність від енергопостачання і висока мобільність. Далеко не завжди можна прихопити з собою стаціонарний комп'ютер, ноутбук або навіть планшет. А стильна пластикова папка-портфель дозволяє легко і безпечно переміщати інформацію в будь-яке місце за будь-яких умов. Ну, а солідні елегантні шкіряні папки для документів, купити які можна зовсім недорого,  часто виконують представницькі функції, підвищуючи реноме, авторитет і статус свого власника.

Світ папок для документів від компанії Papero

Інтернет-магазин Papero пропонує купити папки для документів будь-якого типу, виду і призначення. У каталозі магазина у всій своїй різноманітності представлені:

- архіватори і каталогізатори;

- паперові та пластикові швидкозшивачі;

- файли, папки-кишені, конверти, портфелі;

- папки на гумках, на блискавки, на застібках.

Вся пропонована продукція проходить суворий якісний контроль і всю необхідну передпродажну підготовку. А налагоджені прямі зв'язки з провідними світовими виробниками і постачальниками дозволяють позбутися від послуг  посередників, що забезпечує справедливі і найбільш привабливі ціни.

Асортимент папок для документів, систем архівації та каталогізації паперових носіїв інформації інтернет-магазину Papero постійно розширюється, поповнюючись новими позиціями. Крім того, всіх потенційних покупців чекають різноманітні вигідні спеціальні пропозиції, дисконтні акції і приємні бонуси!

ЧИТАТЬ ДАЛЬШЕ

Хиты продаж