Папка-реєстратор А4 Economix, 70 мм, чорна

Рейтинг товару:
Код товару: E39721*-01
Нет в наличии
43.13 грн
Кількість:

Доставка

Термін доставки 1-3 дня

Загальні умови доставки

Гарантія

Обмін товару протягом 14 днів

Оплата

Готівковий, безготівковий розрахунок

Опис товару

Зручна і практична папка-реєстратор від виробника Economix - це найактуальніша канцелярська приналежністю в офісних установах та інших організаціях з діловодства. Вона є хорошим помічником для тривалого зберігання в архівах, складених в певному порядку за датами або темам, документів. Папка виконана з щільного картону з внутрішньої паперової проклеюванням і зовнішнім ламінуванням. Має надійний затискної механізм арочного типу з роз'ємними кільцями. На тильній стороні папки передбачені два паза для виходу кілець, що дозволяє легко закритися переповненій паперами папці. Торець папки оснащений осередком для етикетки і кільцем захоплення.

Чорна папка-реєстратор - канцелярський атрибут, без якого не зможе обійтися жодне офісне установа. У будь-якій організації папка-реєстратор є обов'язковою канцелярською приналежністю. Це справжній помічник, що допомагає зберігати документи в ідеальному порядку. Папка допомагає розподілити документацію по тематичним міркувань, датою створення документа, конкретним партнерам і клієнтам.

Папка зроблена з щільного картону і оснащена надійним затискним механізмом. Тильна сторона папки має два отвори для виходу кілець. У папки є спеціальна комірка для етикетки.

Папку-реєстратор можна купити на нашому сайті, на якому представлений великий асортимент канцелярського приладдя.

Ширина торця 70 мм
Металева окантовка Есть
Змінний індекс на торці Есть
Матеріал обкладинки Картон
Тип Папка-регистратор
Формат А4
Колір Черный
Щільність картону (г / м2) 1400
Тип механізму кріплення Арочный
Матеріал механізму кріплення Металл