Фільтри
Ціна (грн.)
Колір
Формат
Тип
Матеріал
Фактура
Товщина
Застібка
Тонування
Місткість
Поверхня
Країна виробник
Виробник
Розмір
Щільність
Серія
Вид
Кратність упаковки (шт. / Уп. / Ящик)
Ваш каталог товарів

Папки-конверти пластикові

Код товару: BM3935-01
Папка конверт А5 на кнопці
10.13 грн
Код товару: BM3958-08
Папка на гумці A4, UKRAINE, жовтий
39.37 грн
Код товару: BM3956-08
Папка-конверт на кнопці B5, UKRAINE, жовта
12.11 грн
Код товару: BM3902-15
Папка пластикова А5 на гумках салатова Barocco
26.90 грн
Код товару: BM3958-14
Папка на гумці A4, EXOTIC, блакитний
30.00 грн
Код товару: BM3941-99
Папка А4 на блискавці Buromax
87.74 грн

Пластикові папки для документів є контейнерами стандартного формату, призначені для зберігання різної ділової документації, малюнків та інших носіїв інформації на паперових аркушах. Сьогодні є одними з найбільш популярних пристосувань для розміщення, транспортування різних документів, навчальних матеріалів.

Різновиди

Вироби цього призначення класифікуються за такими характеристиками:

Розмір. Найбільш затребуваними є моделі, призначені для розмыщення листів, зошитів і альбомів формату А4, А5. Менший попит мають контейнери формату А3 і нестандартної конфігурації.

Матеріал виготовлення. Бувають папки для документів пластикові та поліетиленові. Перші відрізняються непрозорими стінками, проте їх легко можна розрізняти за кольором і додатковим маркуванням, що здійснюється за допомогою маркера. Поліетиленові варіації прозорі, але їх основний недолік - відсутність жорсткості, що вимагає дбайливого поводження з вмістом щоб уникнути зминання. Існують також вироби з оздобленими стінами, тисненням, напівпрозорі поліетиленові різних відтінків і т. д.

Спосіб замикання. Можна вибрати модифікації, що закриваються за допомогою гумок, торцевої блискавки або за допомогою клапана трикутної або напівкруглої конфігурації і кнопки або липучки.

Кожен різновид папок користується популярністю в різних випадках. Наприклад, для малюка-першокласника краще підійде прозора варіація з блискавкою зверху - з нею йому буде впоратися набагато простіше, ніж з кнопковим механізмом. Або виконаний з жорсткого пластику, непрозорого або прозорого, з клапаном, що закривається  - з таким аксесуаром у дитини і зовсім не виникне ніяких питань, тільки можливо, щоб знайти в ній потрібний листочок, олівчик або іншу канцелярську річ, йому може знадобитися витрушувати все вміст.

Для зберігання офісної документації найбільш підходять модифікації з кнопковим клапаном. Такі пластикові папки для паперів бувають різного об'єму, здатні вмістити від двадцяти до ста і більше аркушів офісного документації. Основна перевага таких виробів - жорсткість конструкції, що забезпечує збереження документів.

Переваги

Основною перевагою використання папок з поліетилену або пластику для розміщення є захист вмісту від води - навіть під дощем щільно закритий контейнер для документації не пропустить всередину вологу. Також вони користуються популярністю серед офісних працівників, співробітників держустанов, учнів і в побутових цілях з наступних причин:

Легкий доступ. Щоб відкрити папку і покласти (або вийняти) необхідний документ, лист з інформацією, буде потрібно тільки легкий рух руки.

Безпека, надійність. Матеріал виготовлення папок - щільний поліетилен або пластик - є нетоксичним при нормальних умовах. Нездатним завдати шкоди здоров'ю людини, домашніх тварин або навколишньому середовищу.

Також будь-яка людина, що віддає перевагу порядок у всьому, обов'язково скористається необхідними непрозорими і прозорими папки для документів в кількості, необхідній для систематизації зберігання особистої та робочої.

ЧИТАТЬ ДАЛЬШЕ