Фільтри
Ціна (грн.)
Країна виробник
Тип
Формат
Колір
Застібка бліскавка
Виробник
Матеріал
Кратність упаковки (шт. / Уп. / Ящик)
Товщина
Розмір
Ваш каталог товарів

Папки на блискавці

Важливість надійності архівного приладдя важко переоцінити. Саме тому важливо правильно вибрати відповідні вироби. Папки для документів на блискавці - пластикові кейси для зручного зберігання та захисту документів.

Існує кілька видів цих виробів:

1. Металева блискавка по 3 сторонам периметра виробу (папка на блискавці), папка з розстебнутою блискавкою відкривається як книга.
2. Пластикова блискавка знаходиться з  однієї сторони периметра (папка-конверт на блискавці), легко відкривається і закривається, але при цьому не розстібається самостійно, що робить її використання максимально простим і швидким.

Папки на блискавці
Виконані з поліпропілену папки для документів на блискавці не дозволять аркушам паперу пом'ятися при транспортуванні, а також захистять від попадання води, бруду, пилу на важливі документи. Папки на блискавці гарантують збереження документів - жорсткий пластик виключає можливість будь-якого механічного впливу, а блискавка запобіжить випадання і подальшу втрату документів. Зазвичай в форматі А4 / А5.

Шкіряні папки для документів на блискавці чудово підійдуть для важливих ділових зустрічей. Вони не тільки виконають свою основну функцію, а й покажуть оточуючим серйозний настрій, що допоможе створити правильне враження про людину як про надійного співробітника або ділового партнера.

Папка-конверт на блискавці

Папка-конверт стане в нагоді для різних цілей: зручно використовувати як вдома, так і в навчальному закладі або офісі.
У домашньому господарстві така папка стане в нагоді для зберігання важливих чеків, квитанцій або інших важливих паперів. У той же час папку-конверт зручно використовувати для зберігання дитячих малюнків або роздруківок. У прозорих папках буде важко щось втратити. До того ж вигляд неакуратно складених стопок паперу створює враження безладу в кімнаті. Використання папок-конвертів виправить ситуацію.
Для школяра папки конверти на блискавці просто незамінні. Зберігати креслення, малюнки та листи із завданнями в них найзручніше. Порядок в паперах істотно знижує ймовірність забути щось вдома. А акуратний вигляд листа завжди позитивно вплине на оцінку роботи.

На роботі папка конверт на блискавці А4 знадобиться для сортування документації. Порядок на робочому місці важливий, тому що дозволяє економити час на пошук потрібних документів і виключає можливість їх втрати.
Завдяки різноманітності форматів папка конверт на блискавці підійде для будь-якого завдання, пов'язаного зі зберіганням важливої ​​документації. Виконавши сортування за форматами, можна істотно заощадити час на пошуки потрібного аркуша паперу. Однак більшість приладдя для зберігання документів розраховане на стандартний формат. Часто виникає проблема зберігання важливих заміток або документів, надрукованих на папері меншого розміру.
Папки-конверти на блискавці вирішують цю проблему, так як випускаються в форматах А4, A4 +, А5, В6, В5, що робить зберігання ще зручніше.

Ви можете замовити папки для документів на блискавці за вигідною ціною в будь-який час доби в нашому інтернет-магазині і вибрати зручний вам спосіб доставки товару

ЧИТАТЬ ДАЛЬШЕ