Фільтри
Ціна (грн.)
Колір
Матеріал
Виробник
Розмір
Вид
Серія
Товщина
Ваш каталог товарів

Папки-портфели

Папками-портфелями іменуються особливі різновиди канцелярських атрибутів, основним призначенням яких є безпечна і зручна переноска, зберігання паперової документації. Головна їхня відмінність від звичайних офісного приладдя для утримання документів - наявність ручки, що забезпечує зручне і безпечне перенесення.

Також вони користуються неабиякою популярністю і серед учнів будь-якого віку - і учням молодших класів значно зручніше складати свої зошити, і старшокласник, студент ВУЗу оцінить зручність.

Переваги папок-портфелів

Використовуючи дане канцелярський виріб, можна не турбуватися про збереження вмісту - завдяки наявності  клапана,що закривається виключається можливість попадання всередину вологи, снігу і дощу. Другою перевагою є мінімальна маса, що особливо припаде до душі дівчатам, учням початкової школи.

Папка-портфель будь-якого типу характеризується жорсткістю конструкції, завдяки чому мінімізується ризик пом'яти документи при недбалому поводженні, в громадському транспорті.

Третя перевага - невисока вартість, що дозволяє, не замислюючись про витрати, використовувати відразу кілька різнокольорових (або виконаних з різних матеріалів) контейнерів для різних цілей. Наприклад, один для школи, другий для курсів іноземної мови, третій для музичного гуртка. Таким чином мінімізується час на збори, пошуки потрібних зошитів, а вдома завжди буде порядок.

Різновиди папок-портфелів

Такі бюджетні «дипломати» можна придбати різного виконання. Вони розрізняються за такими ознаками:

Матеріал виготовлення. В якості такого може використовуватися картон, поліпропілен, пластмаса, щільна тканина, кожзам і шкіра. Картонні відносяться до найдешевшої категорії, найдорожчі і презентабельні - шкіряні. Оптимальним варіантом вважаються вироби, виконані з полімерних матеріалів. Вони мають безліч переваг, серед яких можна виділити водостійкість, жорсткість, яскравість забарвлення і невисоку вартість.

Розмір. Користуються попитом папки-портфелі формату А4 (для  альбомних аркушів - малюнків, роздруківок і ділової документації) і А5, ідеально підходять для перенесення зошитів.

Конструктивне виконання. Існує величезна різноманітність таких «міні-дипломатів»: з одним загальним відділенням і з різною кількістю внутрішніх перегородок, оснащених пластиковими кишеньками для розміщення ярликів, оснащених невеликим зовнішнім відділенням, що закриваються за допомогою верхньої блискавки або бокового клапана на замку, кнопці або липучці.
Є варіації з двома ручками або однієї, оснащені бічними кріпленнями для приєднання ремінця. Останні модифікації можуть бути обладнані ручками висувної конструкції.

Купити папку-портфель може дозволити собі кожен. Навіть солідні бізнесмени, успішні менеджери, власники великих підприємств не вважають негожим прийти на ділову зустріч з цим недорогим, але простим у використанні  аксесуаром. А для студентів, які проживають далеко від батьків на одну стипендію, такі папки-портфелі можуть виявитися справді порятунком - і коштують трохи, і виглядають цілком пристойно, і відмінно виконують свої функції.

ЧИТАТЬ ДАЛЬШЕ