Портфель пластиковий А4 Есопотіх на застібці, 1 відділення, рожевий

Рейтинг товару:
Код товару: E31607-09
Нет в наличии
42.30 грн
Кількість:

Доставка

Термін доставки 1-3 дня

Загальні умови доставки

Гарантія

Обмін товару протягом 14 днів

Оплата

Готівковий, безготівковий розрахунок

Опис товару

Портфель для перенесення паперів формату А4 торгової марки Economix. Це зручне рішення для тих, хто не зберігає документи в одному місці: завдяки ручці портфель легко переносити. Яскраве пластикове покриття рожевого кольору надійно захищає вміст від зовнішніх факторів. Присутній невелика застібка, яка міцно скріплює кришку і відділення, тому папери не можуть випасти навіть при сильній трясці.

Серед канцелярського приладдя, що поставляються на ринок фірмою Есопотіх, одним з найбільш затребуваних товарів є пластиковий портфель, відповідний формату А4. У ньому є одне містке відділення для паперів. Портфель забезпечений зручною ручкою і надійною застібкою, що дозволяє захистити паперу від несприятливого впливу навколишнього середовища.

Виріб виконаний з якісного пластикового матеріалу, що має приємний рожевий колір. Портфель добре підійде діловій людині, зацікавленому в збереження документів. Він може бути корисний дитині, забезпечуючи акуратну транспортування матеріалів для навчання і творчості.

Кількість відділень 1
Матеріал Пластик
Колір Розовый
Формат А4
Тип Портфель
Застібка Да
Наявність ручки Да