Фільтри
Ціна (грн.)
Консистенція
Ваш каталог товарів

Канцелярський клей та коректори

Код товару: E41219
Клей-олівець Economix основа PVP 15 г
7.20 грн
Код товару: O45215
Клей-олівець OPTIMA основа PVP 21 г
11.20 грн
Код товару: BM4832
Клей ПВА Buromax 100 мл с ковпачком
7.50 грн
Код товару: E41205
Клей-олівець Economix основа PVA 36 г
15.80 грн
Код товару: E41220
Клей-олівець Economix основа PVP 21 г
8.30 грн
Код товару: E41210
Клей ПВА Economix 100 мл з ковпачком
6.90 грн
Код товару: A00661
Клей-олівець Norma 21г
12.10 грн
Код товару: E41218
Клей-олівець Economix основа PVP 8 г
4.80 грн
Код товару: E41221
Клей-олівець Economix основа PVP 36 г
14.20 грн
Код товару: E41314
Коректор-ручка металевий кінчик 8 мл
8.00 грн
Код товару: AS127
Ручка-коректор AS127, Pointer
5.80 грн

Поширеним канцелярським приладдям, яке необхідне для з'єднання картону і паперу, є канцелярський клей. Тож не дивно, що він використовується повсюдно для вирішення широкого спектра завдань в процесі навчання в школах, дитячих садах, а також для вирішення багатьох робочих моментів в процесі трудової діяльності. Для того щоб купити канцелярський клей, сьогодні навіть не потрібно докладати багато зусиль. Адже все, що необхідно, це просто відвідати інтернет-магазин., в якому представлений широкий вибір продукції. Примітно, що на сьогоднішній день прийнято виділити кілька основних видів канцелярського клею, кожен з яких має свої переваги, і підходить для вирішення конкретних завдань.

Основні види канцелярського клею

Слід зазначити, що для того щоб клей в повній мірі вирішував поставлені перед ним завдання, до вибору необхідно підходити відповідально. Фахівці рекомендують заздалегідь звернути увагу на тип поверхні, які належить склеювати, а також на щільність з'єднання. В основному прийнято вибирати три основних види, такі як силікатний клей, клейові олівці і клей ПВА. Кожен з видів має свої особливості, які обов'язково необхідно взяти до уваги для замовлення:

Силікатний клей. Вирішивши такий канцелярський клей купити, можна бути впевнені в тому, що він забезпечить максимальне зчеплення поверхні, створивши єдине ціле. У той же час, у даного виду є один характерний недолік, який полягає в тому, що в разі приклеювання фото вони з часом починати вицвітати. Якщо ж приклеюється звичайний папір, то на з'єднанні виникають жовті плями. Матеріал краще спочатку використовувати для більш щільних матеріалів, таких як картон, що дозволить уникнути неприємних наслідків. Силікатний клей поставляється у вигляді тюбиків з дозатором або ж може бути у формі олівця. Олівець забезпечує максимально рівномірне нанесення клею на поверхню;

ПВА. Клей пва канцелярський є найпопулярнішим рішенням, і тому не дивно, що він представлений у великому виборі форматів. Клей може мати форму звичайного тюбика або олівця або баночки. На клей пва канцелярський ціна більш ніж доступна. При цьому він дозволяє проклеїти різні матеріали, такі як дерево, пластмаса, тканина або картон;

Клей олівець. Такий клей забезпечує рівномірне склеювання паперу різних форматів, при тому на весь процес йде не більше 40 секунд. На даний клей канцелярський ціна цілком доступна.

Перш, ніж клей пва канцелярський купити, варто ознайомитися з усім представленим асортиментом, підібравши серед пропозицій ті, які найкраще підходять для вирішення поставленого завдання. Примітно, що сьогодні можна зустріти варіанти клейових сумішей, які розрізняються не тільки по типу, але також і за кольором. Як правило, на кольоровий клей вартість вище, проте не набагато. На сайті інтернет-магазину представлена ​​продукція, серед якої кожен зможе знайти рішення для себе.

ЧИТАТЬ ДАЛЬШЕ