Фільтри
Ціна (грн.)
Упаковка
Кількість в упаковці
Наявність гумки
Тип олівця
Колір
Тип
Особливість
Матеріал корпусу
Ступінь твердості
Колір корпусу
Виробник
Твердість
Форма
Ваш каталог товарів

Олівці графітні

Код товару: F59886
Олiвець ч/г Deli 6834 Н профессиональный
3.25 грн
Код товару: F59893
Олiвець ч/г Deli 6848 6В профессиональный
4.91 грн
Код товару: F50243
Олiвець ч/г Deli 38029 чорн HB трикутний з ласт зат
3.65 грн
Код товару: F59885
Олiвець ч/г Deli 7082 2Н профессиональный
3.77 грн
Код товару: F59881
Олiвець ч/г Deli 6847 6Н профессиональный
3.69 грн
Код товару: F59891
Олiвець ч/г Deli 6846 4В профессиональный
3.40 грн
Код товару: F59898
Олiвець ч/г Deli 6844 12В профессиональный
6.25 грн
Код товару: F59884
Олiвець ч/г Deli 6833 3Н профессиональный
3.77 грн
Код товару: F59883
Олiвець ч/г Deli 6832 4Н профессиональный
3.69 грн
Код товару: F59892
Олiвець ч/г Deli 6838 5В профессиональный
5.25 грн
Код товару: F59888
Олiвець ч/г Deli 6835 В профессиональный
4.00 грн

Графітний олівець незамінний для багатьох випадків, адже це відмінний спосіб щось намалювати, накреслити. Існують професійні графітні олівці, які застосовуються в офісній роботі. При виборі велика увага приділяється різним параметрам, але головний з них - жорсткість, залежно від того, що ви плануєте з ними робити.

Особливі моменти вибору графітних олівців

Якщо потрібно накреслити, заштрихувати, розтушувати, можна вибрати різні варіанти. Грифель - це той елемент, який вставлений в дерев'яну основу, він впливає на якість зображення. Відомо, що графітний олівець для малювання відрізняються по жорсткості. Від жорсткості залежить те, наскільки яскравим і чітким вийде ваше зображення.
Твердість грифеля обов'язково вказана на олівці, за допомогою маркування, де присутні літери і цифрові значення, при цьому різних країнах є особлива маркування для нашої і європейський країн, для США.

У нашій країні маркування зображується такими буквами М і Т позначається м'який, твердий, ТМ - твердо-м'який. За європейською шкалою мається на увазі також м'якість і твердість. Що стосується позначень в США, то тут теж є четвертий варіант, це середній варіант між твердим і м'яким, між твердим варіантом. Залежно виробника змінюється зображення, незалежно від маркування графітний олівець купити нескладно. Часто перед буквою позначення м'якості і твердості застосовують ще й цифра, тобто дев'ятка означає, що це самий твердий олівець .

Різноманітність олівців для малювання

Найпоширенішим олівцем для створення малюнків вважається той, у якого маркування НВ. Він зручний для тональних плям, він не занадто м'який, з допомогою нього можна намалювати затемнені місця. Що стосується твердих олівців, то вони підходять для зображення з чітким контуром. Часто цим варіантом малюють по вже готовому зображенню, по розтушованим фрагментами.

Якщо ви малюєте м'яким грифелем, лінії можуть вийти трохи пухкими. Однак м'який грифель ідеально підходить для зображення тварин, у яких пухнаста шерсть. Якщо треба вибрати саме між двома варіантами грифеля, то справжній художник вибирає м'який варіант, тому що його легко розтушувати за допомогою тонкого паперу, можна домогтися жирності. Також можна домогтися більш жирної лінії, якщо обертати олівець. Зазвичай зображення виходить, якщо олівець нахилений під кутом 45 градусів.

На сайті компанії ви можете придбати олівці самої різної твердості, вони підходять для різних цілей. Найкраще купувати олівці графітні набір, тут можна знайти варіанти різного рівня м'якості і жорсткості, що допоможе вам у подальшому зображати різні малюнки, Штриховати, розтушовувати. Відомо, що faber castell олівці графітні популярні, вони відрізняються високою якістю, вони зручні в руці, тобто це практично ідеальний варіант для ваших зображень.

ЧИТАТЬ ДАЛЬШЕ