Фільтри
Ціна (грн.)
Упаковка
Кількість в упаковці
Наявність гумки
Тип олівця
Колір
Тип
Ступінь твердості
Колір корпусу
Виробник
Ваш каталог товарів

Олівці графітні

Код товару: QB114W
Олівці HB без гумки 12шт Foska
13.90 грн
Код товару: F59894
Олiвець ч/г Deli 6840 7В профессиональный
4.40 грн
Код товару: F50243
Олiвець ч/г Deli 38029 чорн HB трикутний з ласт зат
2.70 грн
Код товару: E11609
Олівці кольорові "Africa", 6 шт., Economix
13.10 грн
Код товару: F59893
Олiвець ч/г Deli 6848 6В профессиональный
4.20 грн
Код товару: F69764
Олiвець ч/г Deli EU50800 мiкс HB Scribe неон з ласт зат
2.60 грн

Графітний олівець незамінний для багатьох випадків, адже це відмінний спосіб щось намалювати, накреслити. Існують професійні графітні олівці, які застосовуються в офісній роботі. При виборі велика увага приділяється різним параметрам, але головний з них - жорсткість, залежно від того, що ви плануєте з ними робити.

Особливі моменти вибору графітних олівців

Якщо потрібно накреслити, заштрихувати, розтушувати, можна вибрати різні варіанти. Грифель - це той елемент, який вставлений в дерев'яну основу, він впливає на якість зображення. Відомо, що графітний олівець для малювання відрізняються по жорсткості. Від жорсткості залежить те, наскільки яскравим і чітким вийде ваше зображення.
Твердість грифеля обов'язково вказана на олівці, за допомогою маркування, де присутні літери і цифрові значення, при цьому різних країнах є особлива маркування для нашої і європейський країн, для США.

У нашій країні маркування зображується такими буквами М і Т позначається м'який, твердий, ТМ - твердо-м'який. За європейською шкалою мається на увазі також м'якість і твердість. Що стосується позначень в США, то тут теж є четвертий варіант, це середній варіант між твердим і м'яким, між твердим варіантом. Залежно виробника змінюється зображення, незалежно від маркування графітний олівець купити нескладно. Часто перед буквою позначення м'якості і твердості застосовують ще й цифра, тобто дев'ятка означає, що це самий твердий олівець .

Різноманітність олівців для малювання

Найпоширенішим олівцем для створення малюнків вважається той, у якого маркування НВ. Він зручний для тональних плям, він не занадто м'який, з допомогою нього можна намалювати затемнені місця. Що стосується твердих олівців, то вони підходять для зображення з чітким контуром. Часто цим варіантом малюють по вже готовому зображенню, по розтушованим фрагментами.

Якщо ви малюєте м'яким грифелем, лінії можуть вийти трохи пухкими. Однак м'який грифель ідеально підходить для зображення тварин, у яких пухнаста шерсть. Якщо треба вибрати саме між двома варіантами грифеля, то справжній художник вибирає м'який варіант, тому що його легко розтушувати за допомогою тонкого паперу, можна домогтися жирності. Також можна домогтися більш жирної лінії, якщо обертати олівець. Зазвичай зображення виходить, якщо олівець нахилений під кутом 45 градусів.

На сайті компанії ви можете придбати олівці самої різної твердості, вони підходять для різних цілей. Найкраще купувати олівці графітні набір, тут можна знайти варіанти різного рівня м'якості і жорсткості, що допоможе вам у подальшому зображати різні малюнки, Штриховати, розтушовувати. Відомо, що faber castell олівці графітні популярні, вони відрізняються високою якістю, вони зручні в руці, тобто це практично ідеальний варіант для ваших зображень.

ЧИТАТЬ ДАЛЬШЕ