Фільтри
Ціна (грн.)
Колір
Тип
Діаметр грифеля
Ваш каталог товарів

Олівці механічні

Механічні олівці за своїм зовнішнім виглядом і конструкцією нагадують звичайну кулькову ручку, але мають властивості грифельної олівця, так як  елементом є грифельний стрижень.

Конструктивні особливості

У корпус механічного олівця вставляється стрижень в спеціальній оправі. При натисканні на кнопку, яка знаходиться вгорі корпусу, механізм подає трохи вперед невелику ділянку стрижня. Таким чином, немає необхідності в заточуванні олівця. Тому якщо купити механічні олівці, то автоматично відпаде необхідність покупки точила.
Стрижень підлягає заміні, що подовжує період користування пристроєм. Також часто такі олівці забезпечуються ластиками, для того щоб при необхідності стерти написане.

Переваги

З'являються такі позитивні характеристики олівців механічного типу:

- Солідний і привабливий зовнішній вигляд. Керівники в роботі часто віддають перевагу саме механічним олівцям через їх респектабельний зовнішній вигляд.
- Конструкція, яка захищає грифель від ударів та іншого механічного впливу
- Немає необхідності в заточуванні, завдяки подачі грифеля при натисканні на кнопку
- Можливість вибрати олівець з різною товщиною лінії
- Економна витрата грифеля, завдяки цьому збільшується термін експлуатації стержня
- Можливість змінити стрижень після його закінчення, що робить механічний олівець багаторазовим, навідміну від звичайного;
- Наявність гумки для коригування написаного або намальованого.

Застосування

Механічні олівці купити можна для різних цілей: малювання, письмо, креслення. Так як стрижень тонкий і крихкий, необхідно працювати з ним акуратно, без сильного натиску. Але так, як лінію, нанесену на папір простіше стерти, механічні олівці відмінно підходять для побудови креслень, адже будь-яку помилку можна легко видалити.
Крім олівців зі стандартним сірим грифелем існують кольорові механічні олівці. Широкий колірний ряд дозволяє використовувати їх для малювання.

Вибір

Перед покупкою необхідно визначитися з наступними параметрами:
Товщина грифеля. Виробники пропонують наступні варіанти: 0,5 мм; 0,7 мм, 1,3 мм.
Твердість стрижня. Найтвердіші моделі маркуються буквою H, а самі м'які - B. Випускаються моделі з наступними параметрами твердості: H, 2H, 2B, B, BH.
Матеріал, з якого виготовлений корпус. Виготовляють моделі з пластику або з металу.
Наявність додаткових функцій: ластик, рифлена поверхня для більш зручного захоплення.
Виробник. Найбільш популярними і якісними по праву вважаються механічні олівці faber castell.

Купівля

Інтернет-магазин Papero пропонує великий асортимент канцелярських товарів, в тому числі механічні олівці для художників, креслярів і простих користувачів. Магазин підтримує ціни на доступному рівні. Можна зробити оптову закупівлю канцелярії або ж купити лише найнеобхідніше на суму від 100 гривень.

ЧИТАТЬ ДАЛЬШЕ