Фільтри
Ціна (грн.)
Тип
Упаковка
Колір
Кількість в упаковці
Вузол
Товщина лінії письма
Основа чорнила
Призначення
Производитель
Ваш каталог товарів

Маркери перманентні

Код товару: E11608-01
Маркер перманентний Економікс 1-3 мм чорний
3.20 грн
Код товару: BM8700-01
Маркер перманентний чорний водостійкий BuroMax
5.50 грн
Код товару: BM830
Маркер чорний водостійкий CD-DVD
26.30 грн
Код товару: F32205
Маркер перманентний Flair 832 синій 1,5мм пулевідний
<p>Індійський бренд Flair представляє перманентний маркер, з чорнилом високої стійкості. Маркер має м&#39;який пишуть вузлом і відмінно пише на будь-яких поверхнях. Маркер створює лінію товщиною 1,5 мм і має стильний дизайн. Щоб чорнило не висихали, у маркера є ковпачок синього кольору, який герметично його закриває. Дана модель маркера популярна серед працівників складських приміщень і часто використовується на відкритих майданчиках.<br /> Маркер перманентний Flair 832 синій 1,5 мм пулевідной можна замовити на сайті https://papero.com.ua/ або зв&#39;язавшись по телефону з менеджерами компанії. Номер телефону також можна знайти на сайті.</p>
5.40 грн
Код товару: O16106-01
Маркер перманентний OPTIMA 1-3mm чорний
6.60 грн
Код товару: BM2536
Маркер перманентний водостійкий, чорний 1mm
6.90 грн

Перманентні маркери для малювання використовуються в побуті, офісах, різних торгових, складських установах, на всіляких виробництвах вже не один десяток років. Фактично даний засіб для маркування являє собою модифікацію звичайного фломастера, тільки слід від нього має незрівнянно більшу стійкісь, інтенсивність забарвлення.

Сучасні фломастери цього типу складаються з наступних елементів:

· Корпус. Зазвичай циліндричної форми, але є також конфігурації прямокутного перетину.

· Ковпачок відповідної форми.

· Вузол. Являє собою волокнистий стрижень, по капілярах якого барвник подається до місця маркування.

- Наконечник - робочий орган  вузла - може бути різного розміру і конфігурації. Для нанесення дрібних символів, наприклад, при маркуванні тонких електричних проводів, розмітці місць відпилу, точок сверління я зазвичай використовуються чорні або кольорові перманентні маркери з тонким стрижнем, що дозволяє зробити розмітку лініями, товщина яких не перевищує 0,5 ... 1 міліметра. Більш товсті стержні такої ж круглої (каплевидной) форми призначені для нанесення ліній товщиною 2 ... 3 міліметри. А розмітку лініями в п'ять-шість міліметрів можна здійснити за допомогою фломастерів з клиноподібним наконечником, яким, в залежності від кута дотику до поверхні, можна наносити відрізки і меншої товщини, починаючи з одного-півтора міліметрів. Існують також модифікації фломастерів двосторонні, оснащені двома друкарськими вузлами (товстим і тонким).

· Наповнювач - чорнило різних кольорів. Існує дво основні різновиди перманентних маркерів, що відрізняються онсоною - спиртові та водяні. Спиртові перманентні маркери, ціна яких трохи вища, застосовується в умовах негативних температур, оскільки чорнила на водній основі в сильний мороз можуть замерзати. Також спиртовий склад забезпечує кращу вологостійкість, видалити їх сліди з гладких поверхонь можна тільки за допомогою хімічних розчинників, спиртів. Недоліком спиртових фломастерів є різкий неприємний запах, який створюється сумішшю спирту і фарбувальних пігментів. Водяні перманентні маркери більш популярні при роботі в приміщенні, здійсненні розмітки в умовах, що виключають тривалий вплив вологи.

Переваги перманентних маркерів

Фломастери з перманентними добавками в чорнилі після проведення стрижнем по поверхні залишають швидковисихаючий, яскравий, чітко окреслений слід. Лінії не розпливаються навіть при нанесенні на помірно вологі поверхні, тривалий час зберігаючи видимість. Їм не страшні ні температурні впливи, ні ультрафіолетове випромінювання.

Сьогодні можна купити перманентні маркери декількох яскравих відтінків. Найпопулярніші - темні (чорні і сині), які добре проглядаються на світлих поверхнях. Також використовують і червоні, сині, зелені фломастери. А для розмітки темних поверхонь краще підійдуть маркери з білим барвником.

ЧИТАТЬ ДАЛЬШЕ