Фільтри
Ціна (грн.)
Тип
Колір
Кількість в упаковці
Вузол
Товщина лінії письма
Призначення
Виробник
Основа чорнила
Країна виробник
Колір чорнила
Кратність упаковки (шт. / Уп. / Ящик)
Ваш каталог товарів

Маркери перманентні

Код товару: O16109-04
Маркер перманентний OPTIMA 1 мм, зелений O16109-04
8.90 грн
Код товару: BM8700-01
Маркер перманентний чорний водостійкий BuroMax
9.11 грн
Код товару: E11614
Маркер перманентний ECONOMIX 2-3 мм, червоний E11614
6.80 грн
Код товару: MK3008-red
Маркер перманентний двосторонній, червоний Foska
5.30 грн
Код товару: O16115
Маркер перманентний OPTIMA 1-3mm чорний
6.95 грн
Код товару: O16109-02
Маркер перманентний OPTIMA 1 мм, синій O16109-02
8.90 грн
Код товару: E11613
Маркер перманентний ECONOMIX 2-3 мм, синій E11613
6.80 грн
Код товару: BM8704-01
Маркер перманентний водостійкий, чорний 1mm
9.92 грн

Перманентні маркери для малювання використовуються в побуті, офісах, різних торгових, складських установах, на всіляких виробництвах вже не один десяток років. Фактично даний засіб для маркування являє собою модифікацію звичайного фломастера, тільки слід від нього має незрівнянно більшу стійкісь, інтенсивність забарвлення.

Сучасні фломастери цього типу складаються з наступних елементів:

· Корпус. Зазвичай циліндричної форми, але є також конфігурації прямокутного перетину.

· Ковпачок відповідної форми.

· Вузол. Являє собою волокнистий стрижень, по капілярах якого барвник подається до місця маркування.

- Наконечник - робочий орган  вузла - може бути різного розміру і конфігурації. Для нанесення дрібних символів, наприклад, при маркуванні тонких електричних проводів, розмітці місць відпилу, точок сверління я зазвичай використовуються чорні або кольорові перманентні маркери з тонким стрижнем, що дозволяє зробити розмітку лініями, товщина яких не перевищує 0,5 ... 1 міліметра. Більш товсті стержні такої ж круглої (каплевидной) форми призначені для нанесення ліній товщиною 2 ... 3 міліметри. А розмітку лініями в п'ять-шість міліметрів можна здійснити за допомогою фломастерів з клиноподібним наконечником, яким, в залежності від кута дотику до поверхні, можна наносити відрізки і меншої товщини, починаючи з одного-півтора міліметрів. Існують також модифікації фломастерів двосторонні, оснащені двома друкарськими вузлами (товстим і тонким).

· Наповнювач - чорнило різних кольорів. Існує дво основні різновиди перманентних маркерів, що відрізняються онсоною - спиртові та водяні. Спиртові перманентні маркери, ціна яких трохи вища, застосовується в умовах негативних температур, оскільки чорнила на водній основі в сильний мороз можуть замерзати. Також спиртовий склад забезпечує кращу вологостійкість, видалити їх сліди з гладких поверхонь можна тільки за допомогою хімічних розчинників, спиртів. Недоліком спиртових фломастерів є різкий неприємний запах, який створюється сумішшю спирту і фарбувальних пігментів. Водяні перманентні маркери більш популярні при роботі в приміщенні, здійсненні розмітки в умовах, що виключають тривалий вплив вологи.

Переваги перманентних маркерів

Фломастери з перманентними добавками в чорнилі після проведення стрижнем по поверхні залишають швидковисихаючий, яскравий, чітко окреслений слід. Лінії не розпливаються навіть при нанесенні на помірно вологі поверхні, тривалий час зберігаючи видимість. Їм не страшні ні температурні впливи, ні ультрафіолетове випромінювання.

Сьогодні можна купити перманентні маркери декількох яскравих відтінків. Найпопулярніші - темні (чорні і сині), які добре проглядаються на світлих поверхнях. Також використовують і червоні, сині, зелені фломастери. А для розмітки темних поверхонь краще підійдуть маркери з білим барвником.

ЧИТАТЬ ДАЛЬШЕ