Фільтри
Ціна (грн.)
Основа чорнила
Товщина лінії письма
Вузол
Тип
Колір чорнила
Колір
Матеріал корпусу
Призначення
Кількість в упаковці
Виробник
Країна виробник
Ваш каталог товарів

Маркери текстові

Код товару: BM8906-07
Текст-маркер круглий, фіолетовий(BM.8906-07)
12.39 грн
Код товару: BM8800-01
Маркер для магнітних дощок, чорний
9.04 грн
Код товару: BM8906-10
Маркер Buromax текстовий круглий 1-4.6 мм рожевий
12.39 грн
Код товару: BM8800-05
Маркер для магнітної дошки червоний BuroMax
9.04 грн
Код товару: BM8906-04
Текст-маркер круглий, зелений(BM.8906-04)
12.39 грн
Код товару: BM8800-94
Набір маркерів Buromax 2-4 мм 4 шт
43.32 грн
Код товару: F74988
Маркер текстовий Deli EU35440 рожевий
12.90 грн
Код товару: BM8906-02
Маркер Buromax текстовий круглий 1-4.6 мм синій
12.39 грн
Код товару: BM8800-02
Маркер для магнітної дошки синій BuroMax
9.04 грн

Текстові маркери по суті є різновидом фломастерів. Але незважаючи на схожий принцип дії, між ними є істотні відмінності. По-перше, це призначення. Фломастери призначені головним чином для промальовування контурів і зафарбовування необхідних областей при малюванні. Тому вони характеризуються великою кількістю відтінків, круглою формою корпусу, який однаково зручний і для дорослого, і для дитини.

Характерні ознаки текстових маркерів

Маркери текстові поставляються в наборах по три-шість штук основних кольорів (жовтий, червоний, зелений, оранжевий, синій і рожевий) і служать для виділення фрагментів тексту, на які слід звернути особливу увагу, шляхом підкреслення або суцільного зафарбовування. 

Вони відрізняються наступними параметрами:

- Ненасиченими кольорами. Відтінок лінії від текстового маркера може бути (і повинен) дуже яскравим, таким, що впадає в очі на фоні білого полотна паперу, але при цьому не заважати перегляду зафарбованої ділянки тексту. Особливо ефектно виглядають фарби з флуоресцентними властивостями, неминуче привертають увагу.

- Особливою конфігурацією корпуса. На відміну від фломастера, який іноді потрібно тримати в руці протягом досить тривалого часу і виконувати з його допомогою досить складні для дрібної моторики операції, маркер призначений для проведення тільки горизонтальних (або будь-яких інших) ліній різної товщини. З цієї причини його резервуар з барвником зазвичай має прямокутну форму поперечного перерізу, що забезпечує при меншій довжині значно більший обсяг, отже, збільшений термін експлуатації. Можна також маркери текстові купити і з круглою формою корпусу. Це, як правило, моделі для нанесення відміток, малювання графіків на магнітних презентаційних дошках.

- Формою стрижня. Робоча частина стрижня у текстового маркера відрізняється збільшеним розміром і виконується в формі скошеного трикутника (клина). Така конфігурація дозволяє легко змінювати товщину нанесених ліній: від 1 ... 1,5 міліметрів до п'яти-десяти в залежності від модифікації цього канцелярського приладдя, кута дотику стрижня до паперу і напрямку лінії.

Існують також маркери особливої ​​конструкції, двосторонній, зі стрижнями різного кольору з кожної зі сторін. Втім, фломастери також бувають такими.

Сфера використання текстових маркерів

У продажу є дві основні варіації даних виробів, що розрізняються за складом наповнювача. Пігмент може розчинятися в спиртовому розчині і звичайній воді. Як правило, фломастери для тексту на спиртовій основі використовуються для нанесення відміток на пластикові поверхні - презентаційні дошки. Для роботи з текстом краще використовувати водяний маркер текстовий, ціна якого зазвичай трохи менше, і практично відсутня ймовірність того, що текст «попливе» - вода в невеликих кількостях не впливає на текст, нанесений на досить щільний папір. Канцелярське приладдя цього типу можна без побоювання використовувати для виділення тексту, виконаного друкарською фарбою, струменевими і лазерними принтерами, кульковою ручкою, чорнилом і олівцем.

ЧИТАТЬ ДАЛЬШЕ